Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. פשוט לא להאמין, למה הכל הפוך? מתי כבר נוכל לקחת אליפות בשקט. סיוט עכשיו להביא מאמן חדש? עד שיתרגל לשחקנים ועד שהם יתרגלו לשיטה של כבר יהיה אמצע סיבוב שני.
  2. יצחקי כבש לשער 11. פשוט שער מקולל בדרבים.
  3. אין מה לנתח עטר בועט קבוע לאותה פינה וחבל שהוא החטיא את הפנדל הכי חשוב שלנו מאז הגמר גביע ב-2005. אגב מישהו יודע כמה משחקי דרבי לא הצלחנו לכבוש לכיוון שער 5?
  4. אני תמיד פה ובשער 8, גם בניצחונות וגם בהפסדים. היום שילמתי 300 שקל על כרטיס מה שקרוב לודאי לא עשית. נימני המלך? תהיה בטוח שאת הברכה שלו על הניצחון הוא כבר אמר ליוסי החבר הטוב אבוקסיס.
  5. חח סבבה אחי, בנתיים זה קורה לנו המון.
  6. האמת? אני כבר מפחד מזה שאני משכנע את עצמי שזה לטובה ועמדנו טוב עם 10 שחקנים והיה חוסר מזל והפועל חלשים ואז הכל חוזר כמו בתשע שנים האחרונות.
  7. מערך פחדני וחלש. גונזאלו לא יכול לשחק חלוץ, לאבו זייד אסור לפתוח ואיך פתאום ייני הלך לצד שמאל? למה לשנות שיטה לפני הדרבי? למה הניסויים האלה?
  8. ייני היה חייב לעלות בצד ימין וזיו בצד שמאל, לגורי אין מקום בהרכב. לא חכם, גמלוני, שקוף. שיחק היום רק בגלל הפחד ממצבים נייחים ושילמנו על זה עם הפנדל.
  9. מחזק. היתה פה שערוריה גדולה, הבדל עצום בין זה למכירה בדרבי חוץ האחרון שניצחנו.
  10. היתה פה קומבינה גדולה ומעליבה אפילו, לא הגיוני שמשעה רבע לשמונה כל שניה ושניה הייתי בריפרש על האיצטדיון בלי בעיות וזה פשוט לא נתן לי ללחוץ על שער 11. לדעתי מתוך ה-1600 אתמול נשארו 800 שהקוצו אתמול במכירה, 7 אלף על 800 כרטיסים. סיכוי נמוך מאוד להשיג משהו וזו התוצאה.
  11. תמיד היה ככה מהילדים של הפועל כ"ס. עומר באמת ילד טוב. עצוב לשמוע את נימני אחרי המשחק מגנה את השיפוט ומגן על החבר טוב אבוקסיס.
  12. לא רק שיש את העמודי בטון של התאורה בתוך המגרש עוד תקעו לנו סל לידו. איצטדיון מגעיל. אבל הכי מתסכל היו ה 128 ק"מ שאחרי ההפסד, נקווה לפיצוי הולם בשבת.
  13. אלברמן וראדי הם לא קשרים עושיי משחק וזה לא העניין מי עדיף זייד או ידין כי את שניהם אנחנו לא צריכים. שניהם קשרים דפנסיבים, דרוש קשר עושה משחק סגנון ורמט מליקסון וכו.
  14. אולי באמת הוא שחקן טוב ועוד יהיה טוב יותר בעתיד, אבל הדבר האחרון שמכבי צריכים כרגע זה קשר אחורי נוסף. אם הוא היה יכול לתרום יותר מגל ומהארן בהתקפה מילא, אבל יש לו שער בודד בליגת העל ואפס בישולים בשלוש עונות. לא בטוח שעדיף לוותר על שני שחקני בית בשבילו.
  15. בטח. עונה תשיעית, אז דווקא עכשיו להרים ידיים? זה יבוא מתישהו וזה יהיה המנוי הכי טוב שעשיתי בחיים שלי. אם נשחק במושבה זה בכלל יהיה נהדר, יופי של איצטדיון ביתי.
  16. מאחל לגוטמן ולאבוקסיס להיכשל בכל דרך אפשרית, במיוחד שהשלד של הנבחרת מורכב מיוצאי הפועל ת"א.
  17. מאמן. ואל תגידו לי שרב"ש ואלי כהן היו, כי אלי כהן מאמן טוב אבל לא מספיק בשביל להביא אליפות ושרן היה אצלנו הוא לא היה מספיק בשל. דרוש מאמן עם ניסיון וקבלות, כי שחקנים באו והלכו, הנהלה ובעלים כנ"ל.
  18. כבר שלוש שנים לפני הגמר גביע אני רואה בחדשות הספורט כתבה על הפועל - תם עידן ושוב הם זוכים בגביע. לא להאמין עם כל הבלאגן שיש שם הם עדיין לא נשברים. אין מה לרחם לשניה על אוהדי חיפה, ברור שהייתי מעדיף שהם יקחו ולא לראות עכשיו את הפועל חוגגים ב-147 (מועדון בת"א) אבל בהחלט נחמד לראות את האוהדים המפונקים של חיפה עצובים. הכי כואב זה לראות את איצטדיון ר"ג מלא ולדעת שאנחנו היינו ממלאים שלושה רבעים ממנו לבד גם בתקופה כזו, אבל אין מה לעשות הפועל לא יזכו בגביע לעד ואנחנו לא נפספס תארים בסריות כמו בשבע שנים האחרונות. יש לנו קהל ענק, מסורת, מחלקת נוער מעולה ועם חיזוק קטן של מאמן אנחנו ניקח תארים וזה יהיה הכי מתוק בעולם. זה עוד יגיע, תהיו סבלניים. בנתיים אפשר לחגוג את הדאבל בכדורעף ולהתכונן לאליפות של מכבי כדורסל שבוע הבא.
  19. פשי איך אני שונא את עטר, אף פעם לא היה לנו שחקן כ"כ אנכי. אסור לו להישאר שנה הבאה, הוא עושה מהקבוצה שכונה!
  20. שתי זבלים מגעילים, הולכים לקבל ממני בוז עד סוף העונה.
  21. לא, היא פשוט לא צריכה את המנחוס הענק הזה שמרחף מעליה.
  22. ברור שכולם אשמים בהפסד היום, אבל יש עוד צד קטן ומעצבן שהקבוצה הזו סובלת ממנו כבר כמה שנים טובות וזה חוסר מזל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.