Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. או שאתה לא מבין כדורגל או שלא ראית את מכבי חיפה מספיק.
  2. מה אתה מויקיפועל? למי אכפת מי כבש שם
  3. לסגור את טוואטחה כמו שצריך, להיות קרוב וללחוץ את קטן ושיתקנו חלק גדול ממשחק ההתקפה שלהם.
  4. לך לישון, תפסיק עם ההודעות נאחס שלך בכל מקום כאילו לקחנו כבר אליפות. יש עוד 27 נקודות בקופה, 2 דרבים ו-2 משחקים נגד קבוצה שניצחת אותה פעמיים בעשרים המשחקים האחרונים. לא המשחק הכי חשוב מ-96 אבל כן זה המשחק הכי חשוב מהמשחק אליפות נגד הפועל פ"ת.
  5. תנו לנו 2 אליפויות רצופות ואז בכלל לא יהיה טעם לעשות סקר מי הקהל הגדול בארץ ואיזו קבוצה יכולה למלא את איצטדיון ר"ג.
  6. הם יקבלו את אותה כמות שאנחנו מקבלים בדרבי חוץ, 1600 במספר. זה 14-15 דרגות מעל היציע הזוועתי שאנחנו מקבלים בקרית אליעזר. בכלל לא יודעים שאנחנו קיימים שם, לעומת בלומפילד מאחורי השער שבהחלט מורגש עם עידוד חזק.
  7. תיקו מול בני יהודה וכל האוויר היה יורד להם, חוץ מזה שזה 12 הפרש + הפרש שערים שזה 13 הבדל, מה שאומר שמתוך 9 משחקים שנשארו היה מותר לנו להפסיד 4!!! מה שנראה הזוי לגמרי, בקיצור חבל כי עוד דקה היינו אלופים כמעט ודאי. אולי זה לטובה מי יודע ובסוף זה יהיה מתוק עוד יותר.
  8. הם כנראה לא מבינים שכדורגל זה משחק נזיל והכל יכול להשתנות בשניה עם הפסד חס וחלילה. 10 שנים אנחנו מחכים לזה 10!! אוכלים חרא בכל מקום, מה אתם מחשבים לי כבר איפה משחק אליפות יש עוד זמן והפלייאוף ארוך. היינו רחוקים דקה מאליפות, אם לא היציאה הדבילית של איינוגבה או הפאול המיותר של גל כהן אבל הכל תלוי בנו ושבוע הבא בע"ה נגמור את זה סופית.
  9. שחקן כישרוני עם טכניקה מדהימה ושליטה בכדור יוצאת דופן. חובה שחקן כזה על הספסל כי זה שחקן שבקלות יכול לשנות משחק, להבקיע או לתת כדור לגול והוא החזיק אותנו טוב מאוד עם זה תחילת העונה. נכנס עם הראש בקיר היום משתי סיבות- הוא לא ממש אוהב לפרגן לעטר ולהיפך וסיבה שניה - הוא מאוד מאוד מהיר עם הכדור והרבה פעמים החלוצים נתקעים באופסייד אז בלית ברירה הוא ממשיך באחד על אחד. שורה תחתונה, אחלה שחקן לרוטציה.
  10. יאוו איזה שבוע מלחיץ זה יהיה!!! אם בע"ה נשיג שם 6 נקודות זה יהיה אחד השבועות המאושרים שלנו. אבל עוד חזון למועד, שבוע הבא שומרים על השחקנים בנבחרת שישארו בריאים.
  11. היה עידוד טוב בעיקר אחרי הגול וזה לגטימי ובסדר גמור, עד הגול היה קשה להוציא מילה מהפה בגלל הלחץ. למרות זאת זה בכלל לא משתווה לעידוד הנהדר אתמול בדרבי כדוריד נגד אס"א!
  12. אין לי בעיה לחגוג אליפות גם מול ארזים ר"ג בחוץ, רק שזה יקרה כבר. בע"ה.
  13. לא דרבי, לא פנאתינייקוס או אולימפיאקוס, לא גמר גביע נגד הרצליה, וגם לא שמינית גמר נגד בית"ר. עוד 15 יום למשחק הבאמת הכי חשוב שהיה לנו מאז משחק האליפות נגד הפועל פ"ת ב-2003. רק שיגיע כבר!
  14. תישאר תישאר! נותן כ"כ הרבה ביטחון ושקט בהגנה, הנעת הכדור מתחילה דרכו וזה מבלי להתייחס בכלל ליכולות שוערות שלו. הלוואי וישאר איתנו גם בשנה הבאה. וינסנט
  15. מכבי כדוריד באמת משתדרגת בשנים האחרונות ועוד קצת גם היא תוכל לעלות מדרגה ולהפוך לקבוצת צמרת שלוקחת תארים. יש סגל שחקנים מצויין שכולל זרים טובים מאוד ושחקני נבחרת עם רזומה מרשים אבל באמת שחסרה הדחיפה של הקהל כמו ביתר הענפים. בתור אחד שממש רחוק מענף הכדוריד ומנוי לכדורגל 11 שנה, בשנתיים האחרונות אני מגיע למשחקי מפתח ויכול להגיד לכם שהאווירה בהדר יוסף ממש טובה יש קבוצה כישרונית שנלחמת וצמאה לקהל מאסיבי שידחוף אותה ויתן לשחקנים עוד סיבה לשדרג את המשחק האישי והקבוצתי. המשחקים בדר"כ בימי שישי בשעות אחר הצהריים הנוחות, אז באמת למי שאף פעם לא היה במשחק של מכבי כדוריד שיתן צ'אנס ויגיע להדר יוסף. זה יהיה נהדר אם הנושא יועבר למדינת היהודים על מנת שכל האוהדים יחשפו אליו. בברכת - "כי מכבי זה לא רק כדורגל זו דרך חיים"
  16. לא רוצה להעכיר במעט את האווירה הנהדרת שיש פה כי זה נושא באמת מבורך, אבל אם מחשיבים את הגביע אז הפועל הבקיעה שער שדה בניצחון שלהם על ב"ש בגביע - עומר דמארי בבעיטה שטוחה לפינה הרחוקה. העצמי היה בליגה. ככה שהתאריך של הגול הזה הוא 30.1.13 - משמע 705 דקות ללא שער שדה כולל משחקי הגביע או 730 דקות ללא שער שדה במשחקי הליגה בלבד.
  17. שער שדה ממתי? כי בליגה הם לא הבקיעו איזה 780 דקות משהו כזה, אבל בליגה הם כבשו מול באר שבע נדמה לי.
  18. שתו עם טביב יותר שמפניות ממים, עכשיו הם מקבלים את העונש שלהם. מתנה בווינר ניצחון של קריית שמונה, שום סיכוי שהפועל מנצחת אותם.
  19. תם עידן. הגלגל הסתובב בשעה טובה! קצת ציטוטים מהשדים יתקבלו בברכה.
  20. היתה לי הרגשה חזקה, שער ליגה ראשון שלו - בהחלט הגיע לי יותר מיחס 9 אבל גול מתוק בלי קשר לסכום זכיה.
  21. מה שיטת המשחקים בסיום העונה הסדירה?
  22. במחצית התקבצו סביב היציע שלנו אוהדי הפועל ועשו רעש של גז, זה כבר היה השיא. חבל שנתנו להם את התענוג לנצח אותנו ועוד לחגוג אחרי כל החרא שהוציאו מהפה באותו ערב. לפחות הקירבה של התקשורת לקהל קצת מתחילה להראות ניצוצות מההתנהגות המגעילה שלהם.
  23. מועדון מגעיל עם קהל מפונק. שנוא לא פחות מהפועל מבחנתי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.