Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. בלומפילד, 22:02. מחצית מכבי מובילה 1:0 מול הפועל שלא דומה לכלום וניראת חסרת אונים, משער של האקס ערן זהבי. באותן דקות בערך מקבלים איתות מקרית אליעזר שקריית שמונה משווה ל-2:2 ואז מתחילה החגיגה - כמו חתונה עם אלפי אוהדים, עומר אדם התפרץ מהרמקולים של בלומפילד עם "אוהב אותך עד השמיים..." כל בלומפילד בשמיים עם אווירה שלא זכורה לי ושירת "מאוהב בך בעיינים אש בתוכי אני נמס ממך" כשגם אנשים שלא קרובים לז'אנר המזרחי מצטרפים לחגיגה. אחרי המון דרבים שהייתי יושב שבור במחצית, בשער 11 ורואה את אוהדי הפועל מסביבנו קופצים וחוגגים מכל הכיוונים {כבר במחצית בדר"כ} ואנחנו אוכלים את הלב ולא מאמינים שזה שוב קורה. אפשר להגיד שהחגיגה הזו במחצית, כשממול אוהדי הפועל מסתכלים עלינו בחוסר אונים אחרי תבוסה של 4:0 ובדרך להפסד נוסף שמכבי גם דוהרת לאליפות, מסמלת סופית שהגלגל הסתובב. אושר עילאי, כמה חיכינו לרגע הזה. http://www.youtube.com/watch?v=TX5x_JCnAvA
  2. לא מרבה לפרגן לו אבל היום אחרי הגליץ בהגנה, פשוט ענק!!!
  3. יש הבדל בין התייחסות להקמת מכבי כמועדון כדורגל לבין התייחסות לתחרות רשמית מקצועית במדינת ישראל שהתחילה ב-48. אם זה יצליח וזו תהיה הדעה הרווחת באתרי הספורט ובתקשורת בכלל? יאללה הלוואי, אבל קשה לי להאמין.
  4. הנושא הכי מטומטם שראיתי בתקופה האחרונה. מה שש איזה שש מה זה הגישה השחצנית הזו, זו קבוצה שהאכילה אותנו קש 4 שנים. תגיד תודה על ה-4:0 ותתפלל בשבת ל1:0 קטן ומתוק.
  5. תאמין לי שרק אוהדי מכבי מתייחסים אל זה כ-19, בעונת האליפות האחרונה בירכו את מכבי על האליפות ה-14 מקום המדינה. זה מה שכל אוהד כדורגל ממוצע יודע ואם אנחנו נספר פה אחד לשני ש-19 או 18 זה לא ישנה את הספירה הרווחת אצל מתענייני הכדורגל הישראלי בפרט ובתקשורת בכלל.
  6. 14. כמה שלא תאהבו לשמוע והלוואי ונגיע לכמה שיותר קצת מצחיק לספור אליפויות לפני שהקימו פה מדינה ובכלל לא ידעו מי נגד מי ואיזה קבוצות יש. אם צריך להיות ריאלים אז 14 אליפויות, 15 בע"ה בקרוב ואנחנו בדרך הנכונה לעוד.
  7. זה משחק אחד 90 דקות והם בכושר טוב, אסור לזלזל. ניצחון בדרבי בע"ה ואז באמת אני אתחיל לעכל.
  8. הפרש שערים, הפרש שערי שדה שיהיה מצידי גם. 16 הבדל בהפרש שערים זה עוד נקודה. עוד 11 ואנחנו שם זה פשוט לא להאמין. 11 מ-21, גם בעונה עם נימני כמאמן ואיווניר ע.מאמן אנחנו צריכים לקחת כמות כזו של נקודות.
  9. לחיפה יש שני משחקי בית מול רמה"ש ששם אין מה לצפות ואז ק"ש בבית שאם הכל ילך ויהיה להם מזל המשחק יגמר בתיקו, בקיצור חייבים 6 נקודות בשני המשחקים הקרובים וזה שלנו. בע"ה. חג שמח יאללה מכבי.
  10. המשחק הכי קשה שנשאר לנו אחרי חיפה בקרית אליעזר.
  11. אניימה היה מצויין ותרם המון לשקט בהגנה ולהנעת הכדור!!!
  12. אולי זה לא הכי בולט לעין, אבל היום מול חיפה זה היה משמעותי מתמיד השינוי שהביא למכבי. פשוט מכריח את השחקנים מאחורה להניע בכח כדור, לפחות 10 מסירות מדויקות עם הרגל מעל שחקני חיפה והמון המון ביטחון בהנעת הכדור כולל קריאת משחק נהדרת. היה טוב מאוד וגם יצא פעמיים טוב לכדורי גובה, רק תחשבו אם היה שוער אחר היום במקומו עוד כמה איבודי כדור והתקפות של חיפה היו. טפו טפו טפו מאז שחזר מאליפות אפריקה גם לא ספג גול ליגה. וינסנט
  13. בשום פנים ואופן, לפידלף בשלב הזה אסור לראות דקת משחק במיוחד במשחק הזה.
  14. על איזה יוקרה אתה מדבר זה המשחק הכי חשוב בעשר שנים האחרונות. זו קבוצה שניצחת אותה פעמיים בעשרים המשחקים האחרונים ואחרי זה יש לך קריית שמונה בחוץ שזה משחק מאוד מאוד קשה ולא ניצחת שם כבר תקופה ארוכה ואז דרבי שהפועל ילחמו כמו משוגעים. ניצחון על חיפה ואפשר להיות רגועים. בקיצור משחק של עשור.
  15. מצטרף להתקפה, מרים נהדר למרות שהוא בכלל ימני וסוגר אלכסון מעולה שזה הדבר אולי הכי חשוב למגן. יואב זיו נהדר והטוב בארץ כמגן שמאל אחרי טוואטחה. פוסט מאוד מאוד מיותר, הוא לא הבעיה בהגנה כי אין בעיה בהגנה וגם לא קרוב לזה. רוב הגולים שספגנו השנה הם ממצבים נייחים. 20 שערים ספגנו ב-27 משחקים, לא לחפש בעיות בכח. אסיים בברכת יואב זיו עולה עולה.
  16. מרגש לראות את פריצה חליפי וראשיץ' יחד.
  17. קשה לי לקרוא את השורות האלה, כנראה שאתם לא מספיק אוהבים את מכבי. אין מה להשוות, זה לא קרוב בכלל - אם חיפה לא היתה סופגת זה היה מקרב אותנו משמעותית לעבר האליפות ההיסטורית שאנחנו כ"כ מחכים לה!! כל איבוד נקודות של חיפה זה כמו ניצחון שלנו. קשה לי מאוד להבין איך זה מתקרב בכלל מבחינתכם ואיך אפשר לעשות השוואה שכזאת. ואל תבלבלו לי את המח שניכם עכשיו שאתה אוהדים יותר ממני וסיסמאות שכאלה.
  18. כרסטיאנו רונאלדו תכיר, מרכז השדה של מכבי ת"א - ייני, זהבי, ראדי וטיבי. אחרי הרבה שנים יש לנו נציגות גדולה ובכירה בנבחרת, מרגש לראות את השחקנים שאתה כ"כ אוהב משחקים מול כרסטיאנו רונאלדו. עם כל זה שאני מעדיף שישמרו את הרגליים, יהיה כיף לראות אותם נותנים הופעה טובה ומכובדת בנבחרת שתביא גם תעודת כבוד למכבי. אחרי המון שנים אסיים בברכת אל אל ישראל!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.