Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. יכול להיות מחליף במקום אבו זייד, לא יותר.
  2. והוא הביא את הטעות כשיצא עם עוד שני שחקנים ללחוץ בחצי ועזב את החלוץ שלו, מזלנו שגיל יצחק רץ כמו בטטה.
  3. לא שחקן בוודאות ולא משנה מה מצב הביטחון שלו או כמה מריצים אותו בליגה. חלש מאוד ציון 2.
  4. ברור שזה יקרה אבל אם להיות ריאלי ובשביל ההרגשה שזה ממש כבר פה אז עוד 6 נקודות!!!!
  5. הנושא הכי מרגש בפורום, כל פעם שהוא קופץ לי לעין ולטופ נושאים אני מחייך.
  6. יחכו שזה יהיה מעשי. רק לא משחק אליפות בקרית אליעזר, שכמה אלפים יהיו במשחק ההכתרה ולא רק אלפיים. לדעתי צריך לתת עדיפות לקניית כרטיסים למי שהיה בקרית אליעזר בסיבוב הקודם שהפסדנו. {לא באמת, אבל תכלס מגיע לנו}
  7. כל השנה אנחנו חזק נגד הפועל והוא מלקק להם, משחק ראשון העונה שאנחנו בעד הפועל והוא מלקק לחיפה. הוא ממש רוצה שימשיך להיות עניין בצמרת. די כבר נימני.
  8. מה יתן לי הפסד של הפועל? יאללה שתגיע כבר מחצית שניה בלי שער של חיפה. כל משחק מותחים אותנו ובסוף מבקיעים.
  9. אי אפשר לשמוע כבר את נימני, מנסה להיות יותר אובייקטיבי וצדיק מהאפיפיור.
  10. כן באורווה, איכס איזה מחאה דבילית ומשפילה לראות את האולטראס מוצאים חיתולים וכמובן שגם הפסדנו 2:1 באותו משחק. זה באמת היה נוראי.
  11. כן איזה צרחות בכל גול של הפועל, אבל לשני דרבים האחרונים הייתי מעדיף אותו על פני ארבל הרדום וחסר הרגש.
  12. כמה אני שונא את דה-סילבה אין דברים כאלה. גם עמית הורסקי היה מנחוס לא קטן במשחקים המרכזיים, טוב שהעיפו אותו.
  13. הנושא הכי טוב שראיתי פה מאז שנרשמתי ב-2005, רק מגביר אצלי את תחושת השמחה מהעונה הזאת אחרי כל החרא שאכלנו עשר שנים. השער השלישי במשחק הזה ממש ממש שבר אותי. http://www.youtube.com/watch?v=-JvdRRox4Rk
  14. רק מלדמיין את עצמי שר - הנה היא עולה... יש לי צמרמורת בכל הגוף! יאללה שיגיע כבר.
  15. מישהו יודע אם ימכרו עוד בקרית שלום לפני יום העצמאות-דגלים לרכב כמובן?? shop@maccabi-tlv.co.il מי שבעניין ולא הספיק לקנות בדרבי, שישלח מייל - ביקוש.
  16. אין מה להתאכזב זו היכולת האמיתית של מכבי מול קבוצה מהטופ 4 באירופה. הגיע הזמן שיפסיקו עם הסגלים שמוציאים מהם מים מהסלע ושפעם אחת ישקיעו בשחקנים באנקרים כמו שצריך ולא הימורים מבנטון, שירוקי, פזארו ובני הרצליה. זה לא שיש לי ביקורים על סמית', היקמן ושון-הם נהדרים ונותנים את המקסימום, פשוט זו הגישה הרווחת במכבי כבר הרבה שנים והגיע הזמן לשנות אותה. מוכרים שחקנים יקרים {אידסון, אנדרסון, לנגפורד וכו'} נוקיה מלא במנויים ועדיין אין כסף לשחקנים שכבר עשו דבר או שניים באירופה. נ.ב מה היה כ"כ דחוף לשחרר את שרמנדיני?! יותר מחצי עונה אנחנו עם סנטר אחד.
  17. רק לא פידלף בהרכב ואם כבר אז לשים אותו מגן שמאל, שרן בלם ויואב בצד ימני.
  18. עדיין לא ידוע, שאלתי את אורי לוי מהערוץ הראשון ויכול להיות שזה יהיה מכבי אם זה יהיה משחק אליפות אם לא אז אולי משהו מהתחתית יהיה מרכזי.
  19. חחחחחחחחחחחחחח על מה אתה מדבר? נראה לך שהם יפתחו רגליים. בנאדו מתאבד על כל משחק כאילו זה ליגת אלופות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.