Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. 90 אם יש לך את ערוץ גולד תקליט משחקים ישנים, שומעים שם הבלחות של שירים.
  2. אתה גם עושה סמינריון אצל אילן על שירי אוהדים?
  3. יום שבת המשחק הכי חשוב העונה, חיפה חוץ בגביע. איך שנראינו בשני משחקים האחרונים הולך להיות משחק קשה מאוד.
  4. הוא בכלל לא שחקן חלש, בנתיים הוא יותר דומיננטי מעטר. מקשה מאוד על הבלמים, מכווץ הגנות וגם הבקיע ארבעה שערים ב-10 משחקים שפתח ולדעתי גם בישל עוד איזה שלושה. טוב שהוא לא ישחק. הבקיע אתמול גול גדול שנתן לנו 2 נקודות.
  5. ומה שנשאר לב״ש בחודש הקרוב גם לא טיול קליל עכו בית מכבי פ״ת חוץ בית״ר בית הפועל ת״א חוץ
  6. סוף סוף מחזור טוב, הרבה זמן לא היה לנו אחד כזה. אם נעבור בשלום את המחזור הבא שהוא פוטנציאל גדול למוקש (4 שחקני הרכב של עכו קיבלו צהוב חמישי באותו משחק ולא ישחקו מול ב״ש, בושה), שבוע אחרי זה אני נוסע להביא נקודות במושבה (מכבי פ״ת-ב״ש) ובעכו!
  7. הכי הזוי אלה שחושבים שרמת האהדה שלי למכבי ושלהם לקבוצה מחו״ל שווה. נשמה אתה מעביר לערוץ 54, אני שורף חצי יום על נסיעה בפקקים לעכו.
  8. מדהים. מילה במילה. לעולם לא אבין אוהדים שרופים של קבוצות מחו״ל. אתמול במחצית הראשונה, בעיטה חופשית מסוכנת לרעננה 18 מטר, מישהו קם עולה במדרגות והולך לכיוון היציאה/שירותים, לא מסתכל אחורה לשניה. לעולם לא אצליח להבין כאלה אוהדים.
  9. לא הייתי קורה לזה משהו מיוחד, אלא משהו רע. אנחנו לא בעד הכדורסל הישראלי אלא בעד מכבי כן?! מכבי לא נסעה בתור אנדרוג, הווינר נתן -2/3/4 על מכבי שלדעתי גם שיקף לפני המשחק את יחסי הכוחות. לידיעתכם רנדל זה השחקן עם המדד הגבוה ביותר במכבי, על הנייר כנראה גם השחקן החשוב ביותר. חיסרון מאוד משמעותי והליגה עוד ארוכה אל תכתירו את ירושלים כבר.
  10. כן אבל בסקור כזה אתה רואה שהיתה לנובעיה ענקית בהגנה והם הגיעו למקסימום יכולת בהתקפה עם דאנקן.
  11. הרוב נכון, אבל המשחק הזה עוד לא מדד לכתרים שהתקשורת קושרת לירושלים כקבוצה הבכירה בישראל. חשוב לזכור ששני הכלים ההגנתיים הכי משמעותיים שלנו לא שיחקו היום.
  12. מה שהלפרין עשה בסוף זה גועל נפש. עם עוד קצת מומנטום במקום ההחטאה המזעזעת של שגב גם יכלנו לנצח, כרגע הם נראים קצת יותר טובים. חבל אבל העונה עוד ארוכה, גביע בשבת.
  13. חיסורים משמעותיים לשתי הקבוצות, להם קצת יותר. מאמין שננצח, אנחנו גם נראים הרבה יותר טוב בתקופה האחרונה.
  14. צדק לא אוביירטד, הוא שיפר משמעותית את ההגנה של ב״ש שכרגע היא הטובה ביותר בכל שלוש השנים שהם רצים בצמרת. ובעניין היחס לשחקני מכבי בכל מפגש מולנו נראה שהוא בא עם אקסטרה מוטיבציה וממש לא מכבד אותנו. יש היגיון במה שנילאש כתב.
  15. נו אז מה אתם רוצים שלא יגיעו נגדנו בכלל למצבים?! זה הכדורגל וגם בשנים קודמות הגיעו נגדנו למצבים דומים. כן אפשר לתת מילה טובה לבן הרוש שבחודש האחרון מראה יכולת טובה ולטיבי שחוזר לעצמו, לראיקו שעדיין לא יציב אבל בהחלט מראה שיפור גדול מתחילת העונה וכמובן לדסה שמגן כזה לא היה לנו בשנים האחרונות (לוחץ קרוב ליריב, סוגר אלכסון מעולה, תוספת מהירות גדולה להגנה וזה עוד בלי לדבר על הצד ההתקפי), ספק אם בכלל.
  16. לא מבין כ״כ על מה כל התלונות על שחקני ההגנה, נכון מגיעים נגדנו למצבים אבל בשורה התחתונה קצב הספיגה הוא של אלופה וספגנו רק במשחק אחד מתוך השבעה האחרונים. קצת פרופרציות ויותר קרדיט להגנה לא יזיק.
  17. סגירות טובות, עם משחק ראש הטוב בקבוצה. מתחכם המון עם המסירות. הוא וטיבי חייבים לרוץ יחד עד סוף העונה.
  18. אחלה פניני, בטח אוהד הפועל מתוסכל. עשה את זה לשחקן של גלבוע גליל אחרי משחק אובר אגרסיבי שלו.
  19. ממה שאני רואה כרגע באתר של לאן להערכתי נמכרו סביב ה-3000 כרטיסים
  20. איזה הגרלה?! הקהל שלנו עושה טובה שהוא בא למשחקי בית, שנה שעברה נגד בית״ר רמלה אותו סיבוב ואותה ליגה כמו רמה״ש נשארו כרטיסים עד יום המשחק. נקבל להערכתי סביב ה-2000.
  21. מעולה, אלך גם למשחק של מכבי פ״ת - ב״ש בשבת להביא נקודות.
  22. אם הפועל חיפה היתה בתיקו 86 דקות למה עכו לא יכולה? סתם ויתור מראש. חבל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.