Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. הובאן הכי חלש בב״ש מתחילת העונה, ראדי גם מציג יכולת דומה אבל נתן הרבה יותר מספרים. שימשיכו ככה.
  2. קצת כבד וחלוד ועדיין רואים שהוא חלוץ 9 רמה מעל הליגה, יכולת בינונית שלו מספיקה למספרים.
  3. הגיוני. אגב נוואקמה אולי המספרים שלו לא מדהימים לאחרונה אבל הוא מושך המון אש, צד שמאל התבטל לחלוטין מאז שיצא. שווה ערך אחד לאחד לטל.
  4. מה יש לא לראות, בסיטואציה שנוצרה משחק שלהם שווה ערך לשלנו. להוציא 2 מחציות ראיתי אותם כל דקה העונה ובשבועיים האחרונים סוף סוף אני קוטף את הפירות. מה שבטוח עד אז כיף זה ממש לא היה. לא לראות בגלל לחץ אני מבין, אבל לא לראות כי לא מעניין? לא ברור.
  5. לקבוצה לא מספיק איכותית בהנעת כדור יהיה קשה מאוד להניע כדור תחת בוז צורם, זה נותן להם תחושה שגג עוד פס שניים הם מאבדים את הכדור או בועטים אותו למעלה.
  6. למה לא העלת את הטופס ווינר ששלחת על ב״ש-סכנין?
  7. מה שבטוח אחוז ההצלחה של ב״ש יתחיל לרדת.
  8. הכי אפקטיבי לשלב זה של העונה. אני שורק בוז מהדקה הראשונה בכל הנעת כדור של היריבה\משיכת זמן\שריקה נגדנו אבל אף אחד כמעט לא מצטרף (להיפך, מסתכלים עליי כאילו מה הוא משתגע זה כולה התחיל המשחק) מצטרפים רק כשאנחנו לא מובילים ומתקרבים למחצית\תחילת מחצית שניה וחבל.
  9. לא צריך לדעת את המספרים שלהם. תרשום מספרים זמינים מבחינתך.
  10. במשחק הקודם נגדם שגם הוא שפט שיחקו 56 דקות.
  11. אמת. בכל מקרה העונה הראשונה היא הטובה ביותר שראיתי מסדרה ישראלית, גם השניה לא רעה.
  12. אם פאס כשיר אז כן. אבו סלאח, איציק כהן והוא. אין להם בלם מחליף.
  13. זה ברור ואני מבין את שני הצדדים, במצב הספציפי הזה המנהלת וספורט 1 יכלו לעשות דברים אחרים על מנת שכולם יהיו מרוצים.
  14. לא כל שומרי השבת שומרים שבת מיום שנולדו, המשפחה שלי בשנים האחרונות שומרים, אני לא. קטנוניות שכזו בתגובה לא קראתי הרבה זמן שאפו, לא הכל שחור או לבן בחיים.
  15. אני אומר שהציניות עושה לך לא טוב. יש משחקים שאין ברירה אוקיי, אבל כשיש שלושה משחקים בלבד ולשבץ אותנו בשעה חמש ביום שבת זה משהו שבהחלט ראוי לביקורת.
  16. שטות?! יש מאות אוהדים שומרי שבת שמלווים את הקבוצה עשרות שנים, נסעו עם הקבוצה לכל מקום גם בתקופות הקשות יותר. באיזה זכות אתה תקרא לזה שטות למנוע מהם להגיע למשחק הכל כך חשוב הזה, גם אם זה בשביל הלחץ הפסיכולוגי. לכל דבר יש פתרון - אנחנו צריכים לשחק במוצ״ש, ב״ש בראשון וחיפה בשני הכי הגיוני וטוב מכל הבחינות. פעם הבאה תחשוב קצת לפני שאתה כותב.
  17. כתבה בחדשות 2 על ב״ש, הפתיח הלך בסגנון של הרבה מחזיקים אצבעות לב״ש לקחת אליפות ולמנוע ממכבי ת״א הגדולה והעשירה אליפות רביעית ברצף. בסוף הכתבה דני קושמרו שהוא גם אוהד ב״ש אומר מה שבטוח - ב״ש לא תרד. פאתטי. כאילו יש לנו תקציב של סיטי ולהם של לסטר, זה יכול להיות כ״כ מתוק ונכון לא 40 שנה אבל אנחנו ממש ממש רעבים לעוד אליפות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.