Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. איזה חבל, עד שהוא בכושר הכי טוב מאז שהגיע.
  2. ״הוא היה גאה מאוד בג'ורדי ובמה שהוא עשה כאן בישראל עם מכבי תל אביב. אמרתי לו לפני שנפרדנו שיבטיח לי שהוא יגיע לחגיגות האליפות של מכבי תל אביב והוא אמר שעם כל הקשיים, ודאי שהוא יבוא. המשאלה שלו היתה לחזור לכאן שוב לחגוג עם ג'ורדי ומכבי אליפות רביעית ברציפות". (וואלה ספורט) איזה עצוב.
  3. מאמין שאם נשחק בנתניה חלק קטן מהמנויים לא יחדשו.
  4. למה זה שינה משהו? הוא שחקן טוב זה כולם יודעים, אבל אין מה להכתיר אותו אחרי משחק אחד מול ההגנה הרעה של ראשון. שחקנים מהסוג הזה בדר״כ לא מתאימים לכדורסל האירופי שהרבה יותר טקטי ואיטי מהסגנון שהם רגילים. לא מאמין שאני אומר דבר כזה אבל מקווה שלא נפגוש אותם בפלייאוף כי ביכולת הזאת כמעט כולם יכולים להעיף אותנו ועם האנרגיות שלהם בדרבי פשוט עדיף שלא.
  5. מייק עושה את כל הסדרה. אני רק מחכה שיעברו לקטעים שלו.
  6. חלוץ ליגה הכי טוב שאפשר לבקש. כל העונה הבלמים של ב״ש מטיילים ומולו היה להם כ״כ קשה - בהנעת כדור, בפיזיות, בגובה. משחק ההגנה המעולה של מכבי אתמול התחיל גבוה כבר ממנו, המצב ששיקף כמה קשה להם היה כדור סתמי שאורלנדו הפריע לגורש לתפוס ויצא לקרן. רק מראה כמה אחד כמוהו היה חסר לנו מול בית״ר ובעיקר מול הפועל שימשוך אש, יפנה את האחרים ויקשה על הבלמים.
  7. לא מסכים בכלל על השחקנים, אפשר וצריך להוציא מהם יותר זה פשוט לא קורה. חוץ מעמדת הסנטר שבאמת חסר לנו שחקן כמו הולמן, סופו או משהו בסגנון בשאר העמדות יש לנו מה להציע.
  8. אין בעיה שיהיו נשים להיפך (גם אמא שלי באה למשחקים), אני מדבר על נשים בלי מנוי/שנראו פעם ראשונה ביציעי מכבי.
  9. יותר בכיוון של עצוב. נשים ואנשים הזויים ולא מוכרים היו ביציעי מכבי. אין טעם להיזכר בנושא הזה, זה סתם עוד יותר מעצבן. להיזכר לקראת הקיץ ולהציף את מכבי בנושא הזה ובקשה למנויי חוץ, בלי החארטות של השיטת ניקוד ״שבשלבים ראשונים״.
  10. מה זה ההתקפות הנוראיות האלה, אם השלשות לא נכנסות או איזה ריבאונד התקפה אין לנו מה להציע. מה יותם הסרמטוט הזה התעורר היום איזה קלות אנחנו מפסידים להם זה בלתי נסבל, קשה לראות את זה.
  11. מחר המשחק השני בשידור ישיר, יש סיכוי להפתעה של רמהש. נראה שכקבוצה רמהש טובה יותר אבל עם הניסיון והמסורת של הפועל, ברור שפחות עדיף לפגוש אותם.
  12. איך הביאו את הנדריקס ולא את הולמן שכבר הוצע לנו?! זה בדיוק השחקן מטרה שאנחנו צריכים ולא פאוור פורווד שרק מתגלגל,טוב במעבר ועם פנים לסל.
  13. לא הכי הורגש אבל עשה דברים טובים כשנגע בכדור, עזר המון הגנתית. שימשיך ככה.
  14. הם ספגו רק שני שערים בראש, אתמול זה היה השלישי. כרגע הם עדיפים עלינו במצבים הנייחים אבל עם ההרמות של זהבי יחד עם הקרנות הקצרות של האריס ימשיכו ככה זה יהיה נשק חדש וקטלני עבורנו.
  15. הקוונים לא הבריקו, יפת נתן למשחק לזרום, היה צריך להוציא שני צהובים לב״ש אבל בשורה התחתונה היה טוב +.
  16. לחצו גבוה וטוב. טיבי חזר לעצמו ובגדול. קרלוס גם היה טוב מאוד אבל שבר נבדל ואיבד את הובאן בגול, חבל. ריקן בכל המשחקים האחרונים בתור מגן יוצא מן הכלל. דסה היה בסדר, נראה שקצת קשה לו מנטלית במשחקים גדולים.
  17. האריס היה החלש מבין שחקני מכבי, המון איבודי כדור ומעט מדי מחוייבות הגנתית. אלברמן לבדו החזיק את כל האמצע.
  18. תכתוב את זה למכבי אחי, לנו זה ברור. המשחק הכי חשוב בשנים האחרונות בליגה וזה כ״כ מרתיח. מה כולם התעוררו לביקוש על כרטיסים איפה הם היו בכל המשחקים שהיו בוסרמיל (מלבד משחק האליפות) איפה הם היו בגביע נגד כ״ס בבית ובחוץ. להצלחה יש מחיר אבל המחיר הזה לא צריך לבוא על חשבון האוהדים שנוסעים לכל מקום ובסוף במשחק הכי הכי חשוב נתקעים בגלל שהם לא מספיק מקושרים/אין שיטת ניקוד/אין מנוי חוץ. במקום לחכות ולהתרגש מהמשחק כמו תמיד אנחנו עסוקים בלהשיג כרטיס, להתעסק במסביב ולהתבאס.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.