Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. כל משחק של ב״ש נגדם זה המשחק הכי קל שלהם בעונה, בלי להגזים. כמו טקס קבוע.
  2. קשה להאמין, כל המשחקים האחרונים בינהן בית״ר חושבים שהם גיבורים יוצאים קדימה עם הרבה שחקנים ומקבלים גול צד שני. אולי הפעם בית״ר יובילו סוף סוף.
  3. ב״ש עלו עם ההרכב הכי טוב שעומד לרשותם, השינוי של ראדי עם בראון היה מחייב ומשמעותי מאוד. מקווה שזה לא יתחבר.
  4. שבוע אחרי שבוע הסיבות האלה מוכחות כלא נכונות, אם ככה בית״ר לא היו צריכים לנצח בחודש וחצי האחרון ורעננה וסכנין בודאי שלא היו מתאמצות להוציא נקודות מול ב״ש כמו שקרה.
  5. כולל הגביע אנחנו עם 85 וב״ש עם 65 ומשחק אחד פחות. נתון קצת הזוי.
  6. אנחנו כן היחידים שצריכים יציעים זמניים וזה בעיקר הסיפור שהכריע בסופו של דבר.
  7. בוז כל נגיעה של רעננה מהפתיחה, זה הכי חשוב מבחינתנו.
  8. 1 באפריל ביציע. שומעים שזה לא עטר אלא חקיין. פאתטי.
  9. אז מה האינטרס שלו לעשות שיחזור לא נכון? הרי הוא כבר הודה אז מה הטעם?
  10. דווקא הפעם לדעתי גם עירעור של סכנין לא יזכה אותם מרדיוס נגדנו, מחשש לאי ספורטיביות שמראש לקחו את זה בחשבון עם שני רדיוסים בפועל ולא אחד.
  11. לא צריך. אתה מזמין אחד וכשאתה מזמין את השני ומקבל הודעה שהכמות מוגבלת אתה לוחץ שיוך לבעלים בצד שמאל למעלה ומחליף לשם של המנוי השני. מעניין כמה נמכרו עד עכשיו? כי לכל הקבוצות האחרות היו כותרות בשעות הראשונות שהכרטיסים נחטפים.
  12. הראשון והשני הכי מעניינים כי זה עובדות, שלישי ורביעי תאורית הקונספירציה. אחרי הראשון הייתי בטוח שכן ואחרי השני עם כל האי התאמות בשחזור אני כבר ממש לא בטוח, להיפך.
  13. ראית רק את הפרק הראשון נכון?
  14. הפועל, מכבי ובני יהודה בבלומפילד, אז מן הסתם אפשר שלוש קבוצות מליגת העל באותו איצטדיון.
  15. לפי החישוב שלי של היציעים הוציאו לנו למכירה כ-10888 כרטיסים שזה פחות או יותר כמספר המנויים, אבל שוב אין סיכוי שכל המנויים יממשו את הזכות שלהם.
  16. לא מבין מה הלחץ? הרי גם ככה נביא גג גג 12 אלף ואני בטוח שלא כל המנויים יממשו את הזכות.
  17. מה זה יעזור לנו מבחינת הטבלה? אם שחיפה מנצחים, אנחנו צריכים שני ניצחונות יותר מירושלים כשהמשחקים היחידים שהם יכולים להפסיד זה בראשון ובדרייב אין, בהנחה שננצח עד סוף העונה. במצבנו אולי כבר עדיף להסתכל על חיפה ולשמור על מקום שני. חיפה בהחלט גם יכולים לקחת אליפות השנה גם בסדרה וגם בפיינל פור.
  18. קטע חשוב מנקודת המבט שלי היה שהוא שיחזר בפניהם את היציאה מהשירותים, עם שתי ידיים על הקירות וקפיצה החוצה כשבעצם הרוצח יצא תוך כדי טיפוס על האסלה לפי פרק 2 (סימנים על האסלה ועל הקיר), ז״א אם כבר שיחזר אז אפילו בשיחזור יש אי התאמה. מנגד מה שלא כ״כ ברור לי זה איך הוא ידע בלי שיגידו לו בשיחת טלפון עם המעביד שלו שילדה נפצע באסלה, איך דווקא זה עלה לו ודבר נוסף איך הוא ידע שהתא נעול מבפנים. (פרק 1)
  19. יהיה קשה, מקווה שיבוא קצת קהל למשחק הבית.
  20. עוד עונה מצויינת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.