Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. אף אחד לא מדבר על זה שלא היה פאול בגול הראשון שלהם?
  2. מאז שחזר הקהל יש לנו מאזן רע מאוד לדעתי
  3. מה הוא מסתלבט, אם לא דניאל היינו צריכים לחטוף איזה 4. לא זוכר דבר כזה בשנים האחרונות
  4. הוא באמת אמר שהיינו צריכים לנצח?
  5. יכול להיות בלם פותח בחדרה, גג. בכלל עוד טעות של ואן לוון, במקום לשלוח את ייני להגנה.
  6. הכל מתחיל ונגמר במקכז ההגנה ציפיתי לפני לפחות לתיקו עם להיראות טוב זה גם בסדר. כלום ושום דבר משחק כזה חד צדדי מולנו לא זוכר שנים
  7. לשכטר לא מגיעה קללה אחת. אל מיכה אין מה להתייחס טיבי היה ראוי לכפיים חזקות
  8. בוז חזק בשבת לפני זה עוד הייתה לי התלבטות
  9. גם אם נסיים בתיקו רק שנראה יכולת טובה, שנדע שיש כיוון לעונה הזו. במשחק האחרון שם באנו בשיא המאבק והיינו כל כך רעים.
  10. חמוד שכטר היה מחויב למכבי ב-210%
  11. כמה כרטיסים קיבלנו? כי התכולה ירדה שם עם השיפוצים
  12. ביום שיתנו ניקוד על משחקים באירופה צריכים לסגור את שיטת הניקוד החוכמה לבוא לקריית שמונה ולסכנין ולא לאוסטריה
  13. אני מקווה שריבוי השחקנים האיכותיים שם דווקא יהיה בעוכריהם כי אלטמן שחקן ליגה טוב מאוד. חבל, הייתי רוצה לראות אותו במכבי
  14. איך ניתוח במיניסקוס זה 6 שבועות בחוץ ואצלנו פציעה הכי פשוטה היא מינימום חודשיים?
  15. די נו למי אכפת מהמשחק חוץ הזה עכשיו תוציאו לבש
  16. מה זה הדבר הזה אדיר רשמתי את זה אחרי המחזור הראשון, אין ספק שיש שוער עתיד לנבחרת ישראל
  17. קיצוני עם דריבל אדיר, מאז בן חיים בשיאו לא היה כזה
  18. פעם שישית כבר שהמנוי נעלם לי מהארנק של אפל
  19. שוב נקבל מראות לא נעימים בשער 7
  20. מסכן טיבי, גם מעברים גדולים במהלך הקריירה מביאים איתם לעיתים פציעות. אבל רק לעיתים
  21. ספק להיום עלק, לא יסכנו אותו לשנייה ובטח לא לפני משחק מולנו.
  22. דין דוד עם דריבל, זריז ומהיר יותר חלאילה יותר 9 פיזי של לשחק עליו עם הגב ובגובה
  23. די נו לא שאני משווה אבל עם ג׳ורדי גם הייתה כבר דעיכה גדולה, שאם לא איביץ׳ הייתה נמשכת עד היום. לא שאני משווה באיכויות אבל גם ג׳ורדי היה חתום על שחרור שעשה הבדל גדול, אולי לא כזה, אבל משמעותי עם ראדי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.