Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. לא יהיו 4 הפסדים רצופים. ימשיך להיות דשדוש שקט כזה של 2 ניצחונות, תיקו והפסד. הלוואי שהניצחון הזה יחבר את העסק באמת, זה הדבר שאני הכי רוצה, אבל לטעמי ואן לוון לא הולך להשתנות משמעותית אז 0:1 יקר ואפור היה עדיף על חגיגה. מקווה מאוד שאני טועה ויצאנו לדרך חדשה, כי סגל טוב בהחלט יש.
  2. זה גם מה שאמרו שנה שעברה לא? אז נקבל כסף ואז שוב קיץ צולע שהכל יתחיל מאוחר?
  3. ניצחון שישאיר אותו עד סוף העונה כנראה. בקיצור מקום 3 בליגה ושמינית גמר קונפרנס סביר להניח
  4. כשתגיע לשליש מהמשחקים שאני מגיע תדבר איתי
  5. די מוסקונה שחרר אותי מההודעות שלך מעולם לא קראתי בוז ולא זוכר מתי החמצתי משחק אבל אני מסתכל על התמונה הכללית ולא על משחק בודד היה עדיף 0:1 אפור מאשר חגיגה שתבטיח אותו עד סוף העונה
  6. מה יש ככ לשמוח סתם זה יבטיח שהוא ימשיך ויגמור סופית את העונה על כל 4 משחקים רעים יגיע אחד טוב
  7. באצטדיונים ולא באשמתם כי כל העיניים על הספורט, יבדקו גם ברקודים. לפחות בהתחלה
  8. המשחק הכי חשוב בהיסטוריה של מכבי. וברצינות, כל תוצאה שתגרום לפטריק לא להישאר פה תתקבל בברכה.
  9. יש הבדל בין פיסיאר רגיל בקופת חולים לפרטי, פיסיאר פרטי עולה כסף ומגיע עם ברקוד. רוצים שתשלם
  10. את מי זה מעניין? מה עם ואן לוון
  11. דופקים אותנו כל כך הרבה אבל עם החולשה ו-ואן לוון זה כל כך נבלע. אבל לגמרי, אם שיפוט נורמלי אנחנו כנראה מנצחים 1:3/0:2. אפילי בגול הראשון המהיר האידיוט קפא, כאילו רק חיפש מה היה לא בסדר.
  12. די נו הוא עשה פה רצף לא נתפס עונה שעברה, לקח קבוצה מפורקת והחזיר אותה בענק למאבק האליפות
  13. תמיד בעונות פח אנחנו סופגים גם את הגולים הכי יפים, כאילו זה איזה כלל
  14. זה חייב לקרות כשאנחנו עוד 3 הפרש ולא 8 כמו עונה שעברה, אחרת גם סיכוי קטן לא יהיה
  15. שירת תתפטר זה לגמרי 2011 בינתיים אנחנו בול במסלול להיות חיפה של העשור הקודם, נקווה שזה יהיה רק שנתיים ולא הרבה מעבר.
  16. אפשר לסכם הכל באין מאמן. זהו. אחד המשחקים היותר מאכזבים בשנים האחרונות.
  17. משחקים חרא ובמקרה הטוב הוא עושה חילוף דקה 65, פתאום היום אחרי מחצית ראשונה לא רעה וביתרון הוא עושה שני חילופים. אין נאחס כזה.
  18. בחיים לא ראיתי את גלזר כל-כך אומלל במרכז המגרש. עשו עליו בליץ מכל הצדדים, הקישור שהיה תמיד הנקודה חוזקה שלנו הפכה לחולשה. בדיעבד אולי, אבל החילוף של גולסה היה הכי גרוע שיכול להיות, מול קישור כל-כך אגרסיבי ומגעיל הוא פחד מאוד.
  19. חושב שבשיטה הגנתית כלשהי כן היה יכול להיות טוב הרבה יותר
  20. חתום כנראה על אחת הפתיחות הגרועות בהיסטוריה. איזה הפסדים גם לקבוצות שלא הפסדנו להם שנים על גבי שנים וסופגים בכמויות גם. מתי ספגנו 4 בכלל?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.