Jump to content

xeneize

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Posts פורסם על ידי xeneize

1. לפני20 שעות , avi.br said:

מייחל לקצת חוכמה ממכבי אבל לא מאמין….!!!

נותנים לחיפה 1,400 כרטיסים, תעשו טובה שזה לא יהיה באמצע 4-5!!! שימו אותם צמוד לפינה של שער 2 , אפשר גם עם בידוד קטן כמו שהם עושים לנו בין k ל- j בסמי. העיקר שלא יגיעו לאמצע!!! תהיו חכמים , תהיו רעים !!! על הדשא וביציע!!!

על מכבי אני לא סומך
    אבל אולי אולי מישהו מהפנאטיקס/אחים לסמל ינסה לקדם ולמנוע את הביזיון הזה שקורה כל פעם מול יריבות

2. 2 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מיכה יהיה חיזוק רציני בשבילם, במיוחד נגדנו.

יש לנו עוד מפגשים בגביע ובליגה, ברור שלא יוותרו, אידיוטי אם כן.

אני חושב שלמדנו את הלקח עם ראדי.

אם היינו לומדים את הלקח עם ראדי, לא היינו משחררים את מיכה ואצילי, לפחות לא בחינם שהיה ברור שדי מהר הם יגיעו ליריבות ישירות.
    אחרי זה מתרצים שאין משאבים לרכש, ניהול אירופי עלק.

3. 10 hours ago, amilov said:

אתם מגעילים אותי, ממש. לא מאמין שאחרי הרבה זמן אני באמת חושב על להוריד את השאלטר. 

תשתקו, תסתמו ואם כואב לכם ממש על 2 השחקנים תדברו עם שאדמי השקרן שיעזור לכם להעיף את גולדהאר כמו שהוא העפיף את לוני.

כפויי טובה אתם, לא מגיע לכם מישהו כמו גולדהאר בכלל.

זו זכותו, בתור מעסיק, לסיים את עבודתם. אבל יש דרך. אם אכן הם ניסו ליצור איתו קשר והוא אפילו לא התייחס זו התנהלות בושה, בטח לשחקן שגדל במועדון מגיל 6.

אם אני טועה מוסרית לא במסגרת העבודה (אלא בזמני הפרטי!!) והמעסיק שלי מחליט לפטר אותי, באסה אבל מילא, אבל אם אנסה לדבר איתו ולהתנצל והוא אפילו לא יתייחס אליי כאילו אני כלב - אז כן, שיקח את כל הגנ'טלמניות האמריקאית הזו וידחוף אותה לתחת.

כפויי טובה? היינו פה לפניו ונהיה גם אחריו.

4. המשטרה החזירה את התיק לפרקליטות שככל הנראה (לפי הפרסומים) תיסגור אותו ללא כתב אישום, עניין של כמה ימים. ואז, חיפה תוכל לקחת אותם מבלי רעש תקשורתי וללא עניין פלילי.

החלטה בושה.

יחס מבזה.

קחו את כל הג'נטלמניות שלכם ותדחפו אותה לתחת.

5. הזייה שרוב המגיבים פה אשכרה מקבלים בצורה מובנת לאן נושבת הרוח וזה בסדר מבחינתכם.
    נשבר הזין מהגישה הגנ'טלמנית הזו כלפי כולם - שופטים, מנהלת, בית דין, התאחדות, לציבור ולחברה הישראלית, (שיחרור שחקנים תחת חוזה בחינם!!)

המועדון הזה חרט על דגלו שאיפה להישגים ומצוינות בכל מחיר ולא שינוי ערכי המוסר בחברה בישראל.

השחקנים לא רצחו אף אחד וגם לא הואשמו במישור הפלילי, הם כבר קיבלו את העונש שלהם לא להיות חלק מהאליפות וכתם שילווה אותם לאורך כל הקריירה וכנראה גם בחיים האישיים לאחר הקריירה עם הד תקשורתי לא פורפורציונאלי בעליל. וכן, הם טעו והיו טיפשים וזה עדיין לא מצדיק ניפוי ויחס כזה. אפשר לחשוב על עונש חינוכי ו/או תרומה לקהילה במקום פיטורין.

אף אחד לא גדול מהמועדון, גם לא הבעלים. לא קורא פה לחרם או הפגנה אבל לא צריך להגיד אמן על כל החלטה, וזו החלטה רעה מאוד. אולי עוד כמה חודשים מהיום שתראו את אחד מהם (או שניהם) חוגגים אליפות אחרי עשור בצבע אחר, אז תבינו שאנחנו, כמועדון, עשינו להם חצי עבודה במו ידנו.

6. 8 דקות לפני, erantheking21 said:

עו"ד ששי גז הוא אחד העו"ד הטובים שיש בארץ, לא נראה לי שכל אחד יכול להרשות לעצמו שהוא יייצג אותן.

בדיוק. מדובר בעו"ד קליבר, אחד היקרים בארץ. או שהם מגיעות ממשפחות סופר מפצוצות או שמישהו עומד מאחורה וממן את הקרקס הזה.

7. 1 hour ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

בוטלה העונה בהולנד, אין אלופה.

מקום שני שם עם אותו נק' כמו מקום ראשון אז ברור שאי אפשר להכתיר אלופה,  זה ממש לא כמו אצלנו - 2 סיבובים שלמים נגמרו, כל קבוצה פגשה פעמיים את האחרות.
    דבר נוסף, החליטו שם גם שאין עולות ויורדות - מישהו רואה סרט שמשאירים את הלוזונים בליגה 2? לא יהיה, ולכן יהיו חייבים לקבל החלטות גם על יורדות ואלופה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.