Jump to content

המכביסט הצהוב

משתמשים רשומים
    38
  • Last visited

Everything posted by המכביסט הצהוב

1. אני מוכר כרטיס לשער 8 אני מוכר אותו במכיר שאני קניתי אותו כרטיס מבוגר 90+ 15 עמלה של הזמנה באינטרנט מלאן ככה אני שילמתי.. ובסופו של דבר קיבלתי כרטיס חינם למשחק מי שרוצה 144729725
  2. הרכב מעולה רק לדעתי קאקו קשר אחורי. אני אומר זה הצאנס שלו והוא הולך להוכיח! -------------------------------------------שטראובר-------------------------------------------- --------אבו סיאם------------------סטרול------------------גונזאלס-----------------שפונגין------- -----------------------------------------------קאקו------------------------------------------- --------טריקה---------------------------------------------------------------------רוסו-------- --------------------------------------------ברקוביץ-------------------------------------------- ....................................................................נימני....... ..................................... ---------------------------------------דוארטה---------------------------------------------
  3. חברה השחקן ישב גם בשער 11 וגם בשער 8 הכל מתחלק.. תופים גדלים הכל שער 8 מלא בצהוב עכשיו המטרה היא למלא את שער 11 בצהוב לפני שהוא יתמלא אדום
  4. מה הבעיה חברה תזמינו דרך האתר הכי פשוט וקל כמובן רק לשער 11
  5. חברה עזבו אותכם איפה ישבו הגוש או העידוד המאורגן או איפה תהיה התפאורה זה ממש לא חשוב עכשיו מה שחשוב ששער 11 יהיה צהוב!! זאת התפאורה הכי יפה!!
  6. : חחח הצצתי קצת בפורמים של הקומוניטסים.. חחח הם בעצבים שיא על ההנהלה שלהם
  7. אין למשטרה זכות לא להכניס בן אדם עם כרטיס למגרש בגלל שהוא אוהד מכבי.. להבדיל אלפי הבדלות אבל זה גובל בגזענות. חברה כל מי שרכש כרטיס ל 11 כל הכבוד לכם! אין לכם מה לדאוג אתם תראו את הדרבי הזה. אך אחד לא יוציא אותנו מהבית שלנו!!
  8. חברה כל מי שיכול שילך ל-11 עזבו אותכם מתפאורה תאמינו לי שהתפאורה הכי יפה שיש זה לראות את שער 11 צהוב. כל מי שאין לו כרטיס לשער 8 שיקנה לשער 11!
  9. חברהההההההה קבלו מה פרסמו עכשיו בוואן: הפועל ת"א החליטה הערב (שלישי) ששערים 10 ו-11, השייכים לאוהדי מכבי ת"א במשחקי הבית שלהם, יהיו אדומים בדרבי הקרוב. כזכור, בדרבי הקודם ישבו אוהדי מכבי ת"א בשער 5 - המזוהה עם האדומים. במשטרה מדגישים שלאוהדי מכבי לא יתנו להסתנן ליציעים ותופעל יד קשה למנוע מהם להגיע לשערים האלה. החל מהערב יהיה אפשר לרכוש כרטיסים באתר "לאן" באינטרנט. הכרטיסים לשאר השערים המיועדים לאוהדי הפועל ת"א כבר אזלו, האדומים יכולים לרכוש כרטיסים רק לשערים 10 ו-11. אוהדי מכבי ת"א יסתפקו בשער 8. אבל, אוהדי מכבי לא מתכוונים לוותר ללא קרב, ול-ONE נודע שהם כבר רכשו כ-700 כרטיסים לשער 11 דרך האינטרנט. נציג אוהדי מכבי אמר: "רכשנו כבר 700 כרטיסים לשער 11, מחר נרכוש עוד 300, השער יהיה צהוב, לא יעזור כלום".
  10. אלי דריקס אמר לשחקנים היום, אני המאמן שלכם עד סוף העונה. מה זה החרא הזה?
  11. זה גונזאלס הטמבל חושב שהוא חלוץ ויוצא קדימה ואז סטרול היה לבד
  12. אתם לא מבינים, ניר התראיין ואמר שכל המצב רק מחזק אותו להשאר ואין, אין, אין סיכוי שהוא מתפטר! הוא אמר שכל המצב הקשה הזה רק מאתגר אותו וגורם לו חשק להשאר עוד ולנסות לחזור למוטב. אותו דבר לוני שאמר שהוא נותן גב מלא לניר ואין סיכוי שהוא יפטר אותו לא משנה מה. יש קשר מדהים בניהם ואין סיכוי שניר ילך. אין מה להגיד חוץ מחבל...
  13. יש לו הגנה זהו. קשר אחורי צריך גם התקפה לדעת לנהל משחק
  14. תקשיבו חברה דבר ראשון אני לא בא בטענות , באמת שאתם עושים עבודת קודש מה שכן מפריע לי משהו קטן נגיד מכבי בטירוף ואתם רואים שגם הקהל בטירוף שער 8 ושער 13 אז אל תשירו לי שירים שרק הגוש מכיר תשירו את השירים המוכרים שכל האצטדיון מצטרף, צהוב עולה- בשלל המנגינות אני מודה לאלוהים נה נה עם הכפיים מיציע ליציע הגיע הזמן אומרת אימי... אפילו את הקונטרה מכבי לא תתחיל להלחם... חבל לא לנצל רגעים שכל בלומפילד שר ולעבור לשיר שרק הגוש הקטן מכיר ויודע ואז אנחנו מפסידים את כל האצטדיון. תחשבו על זה. תודה
  15. שחקן נשמה נותן את כולו לקבוצה ורק שרים לו ג'ובאני ג'ובאני ואפילו הוא בראיון אמר שהוא מאוכזב שאין לו שיר יפה וחיברנו לו שיר די סבבה לפי אני אקטוף לך את הירח אז למה לא לשיר אותו? אני יושב בשער 11 ולא שמעתי אותו, צריך להריץ אותו שכולם ילמדו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.