Jump to content

המכביסט הצהוב

משתמשים רשומים
    38
  • Last visited

Everything posted by המכביסט הצהוב

1. לאוהדי יובנטוס!!! חולצה מקורית של יובנטוס, לא חולצת משחק!!!! חולמה שחורה מבד פצצה עם צווארון + וי חולצה מקורית של קאפה!!!! יש את הסמל של קאפה+ הסמל של חברת טלויזיה למעלה באמצע רשום יובנטוס בגדול ולמטה דגל איטליה מאחורה למטה רשום בתוך ריבוע יובנטוס בגדול! חולצה מדהימה!!!!!!!! למרבה במחיר התרומה בהתאם לסכום המכירה תבוא התרומה
  2. חולמה של קליברט בנבחרת הולנד חיקוי החולצה כתומה יש את הסמל של הולנד ליד הלב ומאחורה קליברט ומספר 9 צווארון וי החולצה במידה L אם אני לא טועה מוכר ב 60 20 לקופת השחקן
  3. פוסטר מדהים ונדיר של ארסנל מהזכיה בגביע האנגלי בשנת 2002 באמת פוסטר נדיר שהבאתי מלונדון חובה חובה לאוהדי ארסנל!!! הפוסטר עלה לי כמעט 100 שקל והוא במצב מצוין מוכר ב 50 שקל, 20 לקופת השחקן
  4. אחרי המשחק של אתמול.... וסביר להניח גם אחרי יום רביעי בגומלין לא נראה אותו לצערי בשנה הבאה שוב במכבי..... אירופה!
  5. אתה יכול גם מהקופה וגם מלאן אבל תתאם איתם קודם
  6. אני הזמנתי 5 כרטיסי נוער ל -11, וגם עשיתי משלוח. אל תדאג זה יגיע!
  7. מה אתם רוצים ממנו? שחקן שמגיל 7 משחק בקבוצה אז הוא פרק הרבה תסכול בגול הזה השחקן הזה סבל שנתיים ועכשיו הכל התפרץ החוצה ומי ינשק את הסמל אם לא שחקן שמשחק כבר 15 שנה בקבוצה?
  8. אני לא יודע מה המשחק הכי גדול אבל מה שכן המשחק שהכי נהנתי כאוהד היה 3-2 בטדי בעונת האליפות עם הצמד של אבי.
  9. עוד לא חתם! אתם לא מכירים את מכבי הוא יחתום רק שבוע הבא אחרי המשחק או שמכבי יחתימו אותו דקה אחרי סגירת הבקרה
  10. מדובר במאיר שמיר שרוצה להביא שחקן מנבחרת קולומביה
  11. אני מוכן להתערב על המנוי שלי שלא יהיה מלא. פראייר מי שקונה כרטיס, במיוחד ל 13,2 למה מה קרה 123 שקל?
  12. כנראה שזה היה אחרי שכולם התפזרו... תאמין לי שאם היה שוטר הוא היה מונע את זה.. כנראה שלא היה!!
  13. עריכת צוות האתר - מי שרוצה שייכנס לאתר One וייקרא את הכתבה, ייסתכל על התמונות ויגיב אם הוא רוצה שם. אנחנו, יחד עם אתרים ופורומים נוספים באינטרנט (הן של אוהדים והן אתרים ספורטיביים מכובדים אחרים), החלטנו יחד עוד בעונה הקודמת לא לתת לנושאים כאלו ביטוי אצלנו באתר ובפורום. (כי זו הרי אחת המטרות שלהם, שייכתבו על זה) אי לכך ובהתאם לזאת, הנושא הזה יינעל ואתם מתבקשים שלא לפתוח שוב נושאים בסגנון הזה. זה הרי גם ככה לא מוביל לשומקום וכבר בבוקר כנראה יימחקו את זה מהקירות. בנוסף, כמובן שאנו מגנים את התופעה. תודה, צוות האתר.
  14. אחי זה סיכום... עוד אין חתימה על החוזה!!! ועוד לא העבירו את החוזה בבקרה!!
  15. ככל הנראה לא. הוא עוד לא חתם על החוזה וסביר להניח שגם אם מחר הוא יחתום אז זה לא יהיה בזמן לעבור בבקרה. אז רוב הסיכויים שנימני לא ישחק.
  16. זה שמחר הוא יתפוס את משחק חייו כולם יודעים, כן?
  17. אין דבר כזה שאין מנויים יש גם דרך חבר וגם דרך לאן!!! www.leaan.co.il www.hvr.co.il
  18. מה דעתכם חברה אחרי החתמת החלוץ יהיה רכש נוסף? אולי מגן שמאלי? או שזה הסגל הסופי? ע"פ כל הפירסומים מסתמן שזה הוא הסגל הסופי לא הוזכרו שמות נוספים ולא הוזכר ע"י אלי כהן חיפוש כאלה מה דעתכם? ברור שצריך חיזוק. השאלה אם יגיע כזה?
  19. המשחק בשבת ב 19:15. מתוך האתר הרשמי: מחזור3, גביע הטוטו 20.08.2006 בשעה 19:15
  20. מה אתם רוצים שהוא יעשה ? הוא חייב למכור לשם כרטיסים הביזיון הוא שלנו שלא מכרנו את כל השער אפילו חצי שער לא נמכר!!!!! אז מה אתם מדברים שטויות מה עדיף שהשער יהיה חצי ריק? ילדים..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.