Jump to content

זילבר

משתמשים רשומים
    34
  • Last visited

Recent Profile Visitors

3,222 profile views
  1. הייתי במשחק בסרביה, הייתה חוויה קשה. הלכנו אחרי זה עשר דקות חזרה לדירה שלנו, הליכה הכי ארוכה בחיים. לא רוצה לחשוב איך עברה הנסיעה על אלו שחזרו באוטובוס אחרי המשחק לבלגרד. אני חושב שיש כמה דברים ללמוד. קודם כל, אסור להיות שאננים כמו שהיינו לפני המשחק גם כשמנצחים בתוצאה כזאת גבוהה. צריך תמיד להיות צנועים ולזכור שמדובר בקבוצות עם תקציבים פי 5 ו10 מאיתנו, זאת לא אותה רמה והקבוצה צריכה לתת את כל כולה בכל משחק כזה, ואנחנו צריכים להזכיר להם את זה וגם להוריד לקרקע אם צריך. עוד פעם קיבלנו הוכחה לכמה קהל זה דבר חשוב. כמו שהיו אלף אוהדים בפיראוס אני ציפיתי שיהיו אלף או אלפיים אוהדים בסרביה. היה מאכזב שהיו רק 300. אולי אנשים תכננו את הנסיעה כבר ליעד הבא. עם כמה שניסינו לשיר כל המשחק כשיש 300 אוהדים זה כמעט אווירה של משחק אימון. מכבי באו למשחק אימון ואולימפיאקוס באו לטרוף. אין דבר יותר חשוב מניסיון. היה אפשר לראות כמה חוסר ניסיון יש לרובי קין במעמדים האלו. 0 התאמות, 0 תכנון, 0 ניהול משחק, 0 חילופים נכונים. המשחק הכי פאסיבי שראיתי אצל מאמן כלשהו במכבי תל אביב. אבל, זה מסוג השיעורים שנותנים ניסיון גם למאמן וגם לשחקנים במעמדים האלו. עכשיו אין ברירה. חייבים להרים את הקבוצה ולתת תמיכה. בהארכה שמעתי אנשים ביציע כבר מדברים על להביא למשחק הבא חיתולים כמו אחרי הדרבי בזמנו. אוהד אחר התחכך שם עם רוי רביבו אמר לו משהו ורוי סימן לו משהו בחזרה. אלו לא דברים שיעזרו לנו. צריך לבוא מחר למשחק ולטרוף את הפועל חיפה, ולא לבוא עם הראש ברצפה. זה מכביזם.
  2. צדקת מיליון אחוז. הגעתי עכשיו לארץ מסרביה. היה סיוט
  3. יש כמה אוהדים שיוכלו להתגאות בסוף העונה שהם הביאו את האליפות לחיפה.
  4. הואר פסל את הגול. עודה סימן אופסייד. הוא לא אחראי על פסילת הגול. מאותו רגע מתחילים בשירת עודה מזיין כבשים. עודה לא היה בסדר אתמול אבל הוא לא אחראי על פסילת הגול של זהבי בשום צורה.
  5. אני מבין, גם לי נמאס. הייתי בנתניה בהפסד המזוויע ושרקתי בוז כל המשחק כי היה משחק נוראי והמאמן לא עשה שינוי עד דקה 70 פלוס. אבל צריך לעשות הבדלה. הקבוצה מובילה, המאמן עושה חילוף לא במקום זה נכון. אבל צריך לתמוך בקבוצה כשהיא מובילה וגם כשיש תיקו. למה שרים שירים עם מילים יפות אם בסוף שורקים בוז ברגע שהכי צריך בו את הקהל? מי שחושב שלא הייתה לזה השפעה על התוצאה טועה.
  6. אבל זה משפיע עליהם!!!! מה לא ברור אם היו מקבלים מחיאות כפיים אחרי הבוז הכל היה בסדר. אבל יש לנו קהל מגעיל ביותר שמוריד את הביטחון של השחקנים שלו לקרשים. איכס
  7. אני אישית קניתי את הכרטיסים במטרה לנסוע למשחק ואז הסתבר שיש לי כנס חרטה היום שמונע ממני לנסוע. עם ה60 ומשהו נקודות שלי אין לי מה לעשות ואני לא בונה עליהם בגלל זה עשיתי פוראבר. סתם חבל לי על ה140 שקל אבל זה שאני מחפש למכור לא אומר שמעניין אותי הניקוד. אם אפשר לבטל אני אבטל ברגע זה
  8. מוכר שני כרטיסים לטדי מחר ב130 במקום 142. בצער לא יכול להגיע
  9. זה היה קטע הזוי. מבטיח שכל המשחק התלוננתי על זה שהוא פשוט עומד בין השחקנים שלנו. מצד שני אהבתי שהביא לשוער האלמוני של ביתר צהוב במחצית הראשונה. הלוואי ככה כל משחק שמבזבזים עלינו זמן.
  10. ההתנהגות הזאת של האוהדים סגרה את המשחק סופית כשמכבי ניסתה לתקוף. 0 קלאס ל"אוהדים" שזרקו כוסות, אולי כמה רדיוסים ילמדו אותם
  11. הלוואי שיתפסו כל אחד ואחד שזרק כוס קולה למגרש וירחיקו אותו לשנתיים מהמגרשים.
  12. מת להבין איזה קצר במוח צריך כדי לזרוק חפצים למגרש. מה זה נותן? סיפוק רגעי? ניסיון אמיתי לפגוע בשחקן של היריבה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.