Jump to content

robori

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

1. כנראה משבוע ראיונות לאחר נפילה מאחד המסלולים P:
  2. חחחח אחי אתה לא קם באותו בוקר ואז מגלה לאן אתה מתגייס. עוד חודש בערך יעדכנו לך את התאריך גיוס האמיתי ע"פ מילוי המנילה.
  3. רוב הלוחמים בצה'ל כן דפרים? נשמע מוזר עד מאוד
  4. אומרים שגולני חטיבה בעייתית, זה תאכלס ככה או שפשוט כמה צנפים החליטו להעליל עלילות על גולני? P:
  5. חחחח מצחיק מצחיק אבל אני רציני! אני שומע כל הזמן שאומרים לי "לא אל תלך כולם שם ערסים" ואני לא יודע מה לעשות כבר
  6. אל תדאג,באופי אני לא צהוב. כשאמרתי מזרחיים וזה התכוונתי בעצם לערסים,סוג של בובליל כזה..דפ'רים כמוהו. מה נראה לכם?
  7. תודה על התשובות חבר'ה לסיכומו של עניין אני מבין שאפשר להסתדר שם אה?
  8. מחזק את אורי השיכור, יום סיירות עובד ע"פ כמות ההתברגויות שלך באקטים השונים. הכוונה,אם הצלחת להתברג במקומות טובים 90% מהפעמים תקבל מטכל אם הצלחת 80%-90% תקבל שייטת אם הצלחת 70%-80% תקבל חובלים לא סגור על המספרים אבל ככה זה עובד שם. פשוט תנו עבודה לכמה שעות וזהו :] בהצלחה!
  9. בייחוד לגבי גולני,זה נכון שרוב החיילים שם ,בוא נגיד .."לא אשכנזים"? הכוונה,האם אשכנזי יכול להסתדר שם?
  10. תודה רבה לך ! סוף סוף יש בני אדם פה ולא רק אנשים שחושבים על עצמם..
  11. יש לך מושג איך אפשר ליצור קשר עם אורי משיח?
  12. מה הבעיה שלכם? רוצים לעשות הפתעה לאחי אם זה לא מתאפשר תגידו שזה לא אפשרי בשביל מה כל הבלבולי מוח האלה? די להיות ציניים. כולה רוצים להביא אותו ל5 דקות שילחץ לו רגע יד יגיד מזל טווב וילך תודה רבה באמת
  13. שלום לכל האחים. תראו,עוד 3 חודשים אחי מתחתן ואמא שלי העלתה רעיון לנסות ולהביא את אבי לחתונה כמו שהוא נוהג לעשות לפעמים. האם למישהו יש דרך להשיג את אבי? האם הוא עדיין נוהג לעשות דברים אלו? אשמח אם אתם תוכלו לעזור לי כי זה ממש ישמח את אחי! תודה רבה..
  14. ממחר הסרט בקולנוע נ.ב. דור יא שמן !
  15. ווואי הצלתם אותי תודה רבה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.