Jump to content

ליב

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

About ליב

• Birthday 31/03/1990

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. היה מדהים אתמול. שחקן ענק, עושה לחץ מעולה וחכם מאוד. אולי תתחילו לשיר לו???
  2. "תיזהר ממונאס, הוא כמו דבור מיד עוקץ"
  3. כוסעמק... עד לפני המשחק הייתי היחיד עם חולצה של מונאס עכשיו כולם יעשו
  4. בקשר לקטע הזה שכולם אומרים להגיע עם חולצות צהובות לא הגיע הזמן שמכבי יעשו באיזה משחק גדול כלשהו חלוקת חולצות לכולם??? זה גם ייתן אווירה טובה לאותו משחק וגם הרבה אנשים ימשיכו לבוא איתן למשחקים..(כל מי שיש לו קשר עם המועדון שיעביר את זה הלאה) בענייין השירים... השיר של חן עזרא ענק, אבל הולכים לזיין אותם 3-0 אז זה לא משנה יותר מידי
  5. היו לנו ארבעה וחצי מאמנים מאז שזיו הגיע, כולם החליטו שהוא מספיק טוב להרכב, אז תכבדו את זה. אני אישית חושב שהוא אחלה מגן, יש לו רק שתי בעיות אחת היא שהוא ימני שמשחק בשמאל(לא אשמתו, ושהוא שיחק בימין הוא היה מצוין), והשניה היא שהוא יורד מאוד לאט להגנה
  6. אני לא בטוח שהוא היה עושה את אותן, בכל מקרה מכבי התנהלה כאן לא טוב והייתה כולה לבדוק את החוזה שלו במקום לסמוך על המילה של טיבי ואם הם היו רואים שצצות בעיות אז ללכת על בלם אחר במקום להיות עכשיו תקועים בלי בלמים למשחק נגד חיפה
  7. היו יכולים לפתור את העניין עם טיבי כל כך מהר אבל התנהלנו כמו שכונה. במקום לדפוק לאיזי בדלת ולהביא לו צ'ק וללכת היו מרימים לו כמה ימים לפני טלפון שאנחנו הולכים לממש את האופציית שחרור של טיבי והוא לא היה עושה את כל הבלאגן הזה. עכשיו הוא סתם מנסה לעשות דווקא למכבי וטיבי ולעכב את ההעברה הזאת כמה שיותר. כרגע שקרלוס פצוע זה נראה ששירן ואבי יפתחו בלמים, ובמצב הזה חיפה יזיינו אותנו
  8. אחת הכוסיות שהיו פה, ברור שעושה. היא יותר קרובה לנושא של לואיסנה מאשר לנושא הזה
  9. אתמול נפלתי טופס של 250 רק על ארסנל ואוליבייה ג'ירו האפס הזה
  10. את זה תגיד לכותרות עיתוני ואתרי הספורט מחר בבוקר.. לפחות 50% מהם עם הכותרת הזו
  11. מי הגבר שמוצא לי את הסרטון שהשחקנים שלנו עושים שכיבות שמיכה באוסישקין?
  12. כרגע כן, היה לו יורו מעולה והוא שיחק גם מצוין במגן הצדקה, אני חושב שתהיה לו עונה טובה. יש גם סיכוי טוב שקבאני יגיע ואז הם יהיו אחת הקבוצות המפחידות
  13. 1- צ'לסי 2- יונייטד 3- סיטי 4- ניוקאסל יש היום משחק ממש טוב ניקאסל-טוטנהאם, חוץ מזה הכל חרא היום
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.