Jump to content

טרמפיסטית (:

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

5 Followers

About טרמפיסטית (:

• Birthday 14/04/1988

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

Recent Profile Visitors

3,204 profile views
  1. טוב אתה!! האם אתה יכול לפרט? אם לא גם אחלה, נתת לי כיוון לבדוק.
  2. לתכנית רדיו שתעסוק בסיפורים מאחורי השירים דרושים: 1. יוצרים (זמרים/להקות) מתחילים שירצו להתראיין ולשיר בתכנית 2. אנשים שהשם שלהם הוא מתוך שיר / העניקו לילד שלהם שם בעקבות שיר 3. זוגות שיש סיפור מעניין מאחוריי בחירת שיר החתונה שלהם 4. אנשים ששיר מסויים ליווה אותם ברגע קריטי בחיים שלהם 5 זה בדם גדי ברומר לעולם! 6. אנשים שכתבו שירים על אנשים אחרים 7. אנשים שיודעים לספר לי בוודאות על מה נכתב שיר מסויים 8. סוייר גיי. ובכלל כל מי שיש לו סיפור מגניב הקשור לשירים/למילים של השיר נא להתייצב פרטים והפתעות לפונים. ניתן לפנות אליי כאן, בפייסבוק, במייל liglug7@walla.com או בטלפון 0544221976 המשתתפים יזכו באהבתי הנצחית, בירה ובלילה סוער עם סוייר * התכנית היא פרוייקט הגמר שלי בקורס רדיו, אם תהיה טובה תשודר ב104 FM
  3. זורק, אוהד הפועל מאנייק! יאללה יש לי זמן קצוב מב"ש תעזור לי
  4. בתל אביב מרכז או בפלורנטין. המלצות ינתנו בהתאם
  5. גם אני נפלתי, וולקום שנה א' מתוך 4 סמינר הקיבוצים
  6. כי היא מחוקקת יותר פעילה ממה שהיה זכור בכנסת מזה ים זמן? מתוך 42 חוקים שחוקקה במהלך שירותה בכנסת. חוק הזכות לעבודה בישיבה (הידוע בכינוי "חוק הקופאיות" - כל מעביד מחויב לתת לכל עובד כיסא לישיבה במהלך העבודה, כולל סנקציות כלכליות כבדות על מעביד שיפר את הוראות החוק ופיצוי נרחב לעובד. חוק ההגנה על עובדים חושפי שחיתויות - מאפשר מתן פיצוי כספי משמעותי לעובדים שחשפו עבירות או פגיעה במינהל התקין במקום עבודתם ונפגעו בשל כך, ומטיל סנקציות פליליות לרבות מאסר וקנסות כבדים על מנהלים שהתעמרו בחושפי שחיתויות. חוק הגנת השכר - תלושי שכר - חוק מהפכני המעביר לראשונה זה 40 שנה, את נטל ההוכחה במקרה שעובד טוען כי נוצל - מהעובד אל המעביד. החוק הופך את תלוש השכר למסמך מפורט ביותר וקריא ביותר, (שלי: "תלוש שכר בעברית ולא בסינית עתיקה") ומטיל סנקציות קשות על מעבידים המסתתרים מאחורי תלוש מעורפל כדי לעשוק עובדים. החוק הושג בדיונים שנמשכו יותר משנתיים ובהסכמות רחבות עם האוצר, התמ"ת, המשפטים, ההסתדרות, המעסיקים והארגונים החברתיים. חוק ביטוח בריאות ממלכתי למי שנעדרו מהארץ ושבו - עד כה תושב שחזר מחו"ל לא היה זכאי לביטוח בריאות ממלכתי מיד עם שובו, וכך אם חלה – משפעת ועד **** חלילה – לא היה לו כיסוי ביטוחי. הצעת החוק תיקנה את המעוות. חוק הלוביסטים - איזון בין כוחם של בעלי הממון המיוצגים בידי לוביסטים בכנסת ובין הציבור הרחב, באמצעות פרסום פומבי של פרטי הלוביסטים ולקוחותיהם וכן ענידת תג זיהוי מיוחד. חוק הארכת חופשת הלידה - לראשונה זה חמישים שנה הוארכה חופשת לידה בשבועיים נוספים ל-14 שבועות. חוק מידע על שירותי תחבורה ציבורית - המחייב הקמת מאגר מידע בזמן אמת לכל סוגי התחבורה הציבורית בישראל והצבת שלטים דיגיטליים בתחנות האוטובוסים המורים על זמן ההגעה המדויק. חוק הטקסטיל הביטחוני - הקובע כי מפעלים ישראליים יוכלו לזכות במכרזים של טקסטיל עבור כוחות הביטחון גם אם הצעותיהם יהיו יקרות ב-50% מההצעה הזולה ביותר של מתחרים מחו"ל תראה אני מבינה את הסקפטיות, גם אני תוהה כמה פופוליזם וכמה ת'כלס, אבל אחרי בדיקות מקיפות הגעתי למסקנה שהיא הוכיחה לי שקצת טעיתי, שאין לי מה להפסיד, היא הקלף היחיד שלי שיש בו יותר ת'כלס
  7. הלוואי וכולם היו מתאחדים כדי להפיל את הביביטורה. עם קצת יצירתיות שלי וליברמן עושים פה מהלך מנצח, אבל נו טוב חלומות לחוד ומעשים לחוד אני עם שלי.
  8. ושוב אנשים שכחו שלא תמיד צריך להגיב, בעיקר אם זה לא חכם. אם אתה לא רושם לו גיי/ מתי תמות או משהו בסגנון אז LET IT BE *שיר ענק.
  9. זה בסדר, טוני מונטנה הוא מהגר קובני, מותר לו לשגות תחבירית.
  10. אם כך אז סבבה כי גם שם צריך שבועיים ואפשר לשלב עם ארמניה בנוסף.... קרואטיה / ברטיסלבה / מונטנגרו אופציה חביבה היא לנסוע למלגה ספרד, לשכור רכב ולטייל סביב הקוסטה דל סול ולבקר גם במיצרי גיברלטר מבחינה כלכלית אנלא יודעת מה זה מצריך רומניה (לא בוקרשט) אופציה נהדרת ולא יקרה לטיולים בהרים
  11. מחזקת את הגיי, גיאורגיה ( רק שהיא ממש אבל ממש לא קטנה ) טביליסי בפני עצמה היא מקום מדהים , אבל יש בה עוד כל כך הרבה להציע ולראות *יתרון אם אתה דובר רוסית כל מקום שמחלק לאנשים בהחתמת דרכון יין מקומי הוא מקום ששווה ביקור
  12. עזוב המלצות, הכי פשוט תתקשר לשאבי ותבקש מלון בהאג או בבריסל, ותקבל מלון באמסטרדם. כמו כן אתה מוזמן לשלוח הודעה פרטית למשתמש הזה וברצינות אם תגיד לי תאריכים של שהייה וכמה חדרים יהיה חכם לחפש קודם לפי זמינות ואז לפי המלצות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.