Jump to content

אייל שיבושי

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Posts פורסם על ידי אייל שיבושי

1. משהו בסגנון הזה, טור של חמי אוזן מוואלה אחרי בית"ר (למרות שמול בית"ר נראנו טוב יותר):

כמו שלסוד ההצלחה של מכבי קוראים אוסקר גרסיה, לסכנה שמרחפת מעליה קוראים מבקרי אוסקר גרסיה. גם אחרי שמכבי תל אביב סגרה סיבוב כמעט היסטורי, הם צועקים יותר ויותר חזק את הטענות המגוחכות שלהם: מדובר בבונקריסט (3 חלוצים מול בית"ר לא מספיק להם), שעולה לשחק במשחקים גדולים עם מערך מעובה מדי בקישור האחורי (כאילו שגרנט היה נוהג אחרת במשחקי עונה, או שמא הם שכחו איך אותו קשטן הגדול תמיד היה מוותר על חלוץ לטובת קשר במשחקים חשובים). הם רוצים ברק (הם הרי רגילים לזה מהשנים האחרונות), הם דורשים הצגות (אחרי הכל, הם שבעו מאליפויות בעונות האחרונות), אבל האמת היא שהם הרעל שמאיים לחדור למכונה שעובדת בצורה נכונה ולהרוס הכל.

מכבי תל אביב חייבת לזכור דבר אחד, מעבר לעובדה שהיא במקום הראשון בתום הסיבוב הראשון. קבוצה שרוצה לזכות באליפות אחרי כל כך הרבה שנים קשות, לא צריכה להתעסק ביכולת. היא צריכה לחשוב רק על ניצחונות. קודם נשים את הטראומה מאחור, בעונה שלאחר מכן יהיה לנו הרבה יותר ביטחון לחשוב על איכות וניצוצות. אברהם גרנט הבין זאת כאשר החזיר את האליפות למכבי חיפה בתחילת העשור הקודם, לא מעט בזכות יכולתו לשלוט באותו רעל חיצוני מלחדור לאמונה במערכת. יוסי מזרחי קיבל קבוצת חלומות מארקדי גאידמק ושיחק כדורגל משמים, כי הוא ידע שבעונת קאמבק אחרי שנים קשות מתעסקים רק בהשבת התואר. זה בדיוק מנגנון ההגנה שמכבי תל אביב צריכה כדי לעזור לאוסקר גרסיה להשלים את ההיסטוריה הקטנה שהוא עשה בתום הסיבוב הראשון. ככל שיותר אנשים ידקלמו את השטויות נגדו, הסיכויים לכך רק יפתחו והרגע שבו שריקות הבוז יפוררו את הביטחון הקבוצתי בעקבות איזשהו מהלך במשחק, רק מתקרב.

אוסקר טעה, טועה ויעשה טעויות אבל אין אף קבוצה בארץ שרואים בה טביעת אצבע של מאמן כמו שרואים אצלנו.

אין בכלל מה להשוות... נגד ביתר נראית טוב וכולם בתקשורת יודעים שביתר עקצו גול למרות שלא הגיע בגלל זה הביקורות היותר טובות ומפרגנות..

אחרי החיפה מעבר להפסד שזה יכול לקרות, הצורה שבו מכבי נראתה הייתה ממש לא טוב וזה משהו מעבר להפסד, נכון שיש עליהום יותר מדי גדול של גורמים בתקשורת כמו פרימו ואבי ברזילאי ועוד זבל'ה נוסף.. אבל דווקא אבי בטור שלו היה מאוד ענייני ולא עקץ ולא העביר ביקורת על אוסקר, פשוט אמר את כל מה שכל מדינת ישראל ראתה, שמכבי פשוט צריכים להגיע למשחקים גדולים ולא לפחד ואולי לשנות שיטה..

2. אני חושב שלמאמן יש מנדט לעשות את מה שהוא חושב שצריך לעשות. אוסקר לא חף מטעויות ויש לי ביקורת עליו. אבל וואלה? אבי רואה את העליהום שיש עכשיו, והוא, בתור מאמן שחווה את זה על בשרו לא צריך להוסיף שמן למדורה. זו דעתי

נניח שהיו מבקשים ממך לכתוב עכשיו טור על מכבי תל אביב ומכבי חיפה, מה היית כותב?

3. מה שמעצבן אותי בפרשנויות האלו של "אוהדי הקבוצה" - למשל של נמני היום ושל ברזילי אתמול, שהם לא חושבים פה על טובת הקבוצה. זה יכול לערער את מצב הקבוצה, אנשים קוראים אותם ודברים מחלחלים, ובסוף ב0-0 במחצית מחר יהיו קריאות "תתפטר".

שיחשבו קצת מעבר למה שהם אומרים, מה יכולות להיות ההשלכות של הדברים. אני בטוח שאבי מאוד "אהב" את כל כותבי הטורים והפרשנים שקראו לו להתפטר, ובטוח שגם היה להם חלק בכך.

עזבו אותכם מהתקשורת, בואו נתעלם ממנה וניתן למאמן אחד לנסות לעבוד מתחילת העונה עד סופה, בשקט, בלי זיוני מוח מסביב

תגיד לי מה הוא כבר אמר?!

תאמין לי ש90 אחוז מהקהל חושב כמו אבי במה שנאמר בטור הזה.. אתה לא חושב שצריך לשחק יותר התקפי? אתה לא חושב שצריך לחפש חיזוק של 2,3 שחקנים ולא להשתגע עם רכש?

אז חאלס כבר לחפש איפה שאין...

4. בתור מאמן דגול שהוביל את מכבי להישגים

ותארים אינספור, נמני בהחלט יכול לבקר את אוסקר.

מרוב שהוא היה ענק בתחום האימון,

הוא החליט לתלות את השרביט

ולפרוש לפרשנות.

יאללה, פרוש, פרוש

טפיי עלייך ועל כל מי שבדעה שלך.. תלכו כפרה על אבי עוד 1000 פעם

5. גועל נפש של אנשים, אלה שזורקים בננות ונוהמים.

על דבר כזה צריך להכניס למעצר, לתת קנס של 20000 שקל ולהרחיק מהמגרשים ל3 שנים.

(ולא לתת רדיוס שיזיז לאנשים האלה את הביצה ויעניש 16000 אחרים)

נראה מי יזרוק בננה אחכ

כן צריך גם לתלות אותו בכיכר העיר לא? קצת פרופרוציות גבר..

6. תצחקו תצחקו, הוצאתם אותו טמבל.

אני אישית חושב שהטמבלים והמפגרים היחידים במדינה הם אתם ואתם בלבד, אלה שחיים בסרט שאם תתנו להם לשבת בארץ ישראל הקדושה אז הם יפסיקו להיות ערבים צמאי דם ויעזבו את העם שלנו בשקט ויתנו לנו לחיות בשלום בשלווה בארץ שהקב"ה הבטיח לאבותינו בספר בראשית. אולי גם תספרו את הקלישאה הידועה שלכם "בטיל הראשון שיפול פה, אנחנו חוזרים לזיין אותם בתחת". כן שמענו עליכם שמונה שנים בשדרות.

כן אבל הוא המטומטם, אין ספק.

ועכשיו לקטע האומנתי- השמאלן הבא שיכתוב פה תגובה שנונה שתוציא אותי טמבל יזכה בלייק מתנה ממני (לא שיחסר לו- יש פה צבא משומן של מחלקי לייקים שמאלנים).

זה מה שהחלומות ההזויים שלכם שווים- לייקים בפורום ובפייסבוק.

חבורה של פאתטים, למה לא רואים אתכם בקלפי אף פעם, למה??

!!

תמשיכו לבלבל את השכל כל אנשי השמאל הנחמדים, בנתיים עם כל הרעש והצלצולים וכמות התגובות שלכם בנושא הזה אתם גם פה במיעוט שאפילו האיחוד הלאומי/הבית היהודי שהצפי שלהם בבחירות ל10 מנדטים ביחד מקבלים פה יותר תמיכה מהמפלגה שאמורה ללתת אלטרנטיבה לביבי..

7. אז תראה את הדואט שלהם מ2001 "ציפור השמש", למרות ששם עופר בכח השתלט על הדואט וישי גם לא היה במיטבו...

איך אתה אומר שישי לא היה במיטבו?? ישי הביא שם את אחד הביצועים האדירים בכל הזמנים, הוא הגיע שם לטון שבודדים הזמרים שיכולים להגיע אליו ואפשר לראות איך עופר בשלב שישי ביצע את העלייה מחייך בהתפעלות לכיוון ישי..

8. אתה בטוח במה שאתה אומר?

אני אישית לא מצאתי מקור באיזה אלבום יצא השיר הזה, הוא לא יצא באמונה ולא בנתיב יסוריי ככה שאני די איבדתי את זה

אשמח אם תביא מידע

ויכול להיות שהתבלבלתי, כתבתי מהזיכרון (:

"איפה את היום" יצא בדיסק "זירת חיי" שיצא ב1997 והוא לפי דעתי הטוב ביותר של ישי..

http://www.charts.co.il/albums.asp?id=1205

9. על ישי לוי הוא מעולם לא דיבר, הוא דווקא אמר שהיה לו את הקול הכי יפה במדינה הזו (והוא אמר את זה לפני שישי חזר לתודעה עם "איפה את היום" ב2003 אם אני לא טועה)

"איפה את היום" ישי שר ב1997.. אתה מתכוון ל"השער לגן עדן" ככל הנראה שיצא ב2003/4..

10. 1. אייל גולן הוא לא הזמר האהוב עליי מכולם. אני מעדיף את חיים משה, ישי לוי, נתי לוי, עופר לוי, עמיר בניון וכו', אבל מבחינה ווקאלית אין זמר ששולט בקול בצורה כ''כ אבסולוטית כמו אייל גולן. הוא נוגע בביטים בצורה פשוט מושלמת(ועושה זאת לא פחות מושלם בהופעות אגב), עליות הכי נקיות ומדוייקות שיש וכו'.

2. זמר ממש ממש לא חייב לכתוב ולהלחין בעצמו כדי להתחבר לשיר מסויים. זה או שיש לך את זה או שאין לך את זה בתור מבצע. רוב הגדולים אינם כותבים\כתבו לעצמם, ועדיין יש להם יכולת שאין כמעט לאף יוצר, לרגש. אני לא מכיר זמר-יוצר שיודע להגיש שיר ולגעת בנשמה, יותר טוב מישי לוי לדוגמא, שלא כתב אפילו שיר אחד בקריירה שלו.

צריך לציין שהעובדה שהזמר אינו כותב את שיריו, אינה בהכרח אומרת שהשיר לא מדבר אליו או עליו. קח לדוגמא את השיר הבא:

כל מילה מיותרת.... ישי לוי הזמר הכי גדול שידעה המדינה הזאת..

11. מתי אמרו פה משהו עם 4 וחצי אוקטובות? דיברנו על 3/4 וכו' שיש לעופר לוי לא קצת אלה הרבה שירים במקצבים האלה

בנוגע לחיים משה, אחד הזמרים האהובים עלי אם לא האהוב ביותר אחרי עופר לוי

כל מה שנגיד עליו מיותר בסה"כ

שמעתי לא מזמן את הבן שלו שר, ממש דומה לו חיצונית והקול שלהם מאוד מאוד דומה

פשוט ברח לי השם שלו מישהו מכיר ויודע?

לבן של חיים משה קוראים גדי שהוא בן משפחה שלי...

12. מבחינת בט"ש העבודה שאתם עושים בעזה מטורפת

כמה שהיציאות חרא ועבודה קשה וואלה אני מבואס אחושרמוטה

שאנחנו כבר לא תופסים קו בעזה.ברדה הזה היה בכלל ברובאית

לפי מה שהוא מדבר

חחח איך אפשר להגיד על שבת ל4 שזה חרא?? ואתה עוד לוחם...

העבודה בעזה היא מאוד שוחקת ומאוד קשה, אבל בסופו של עניין בלי העבודה הזאת היה כל יום מטענים על הגדר ועוד הרבה דברים..

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.