Jump to content

אייל שיבושי

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by אייל שיבושי

1. בתקופת לאנס הייתי מרותק לטלוויזיה כל יום 4-6 שעות, זאת הייתה חוויה בלתי רגילה. מאז זה כבר נהיה מגעיל עם כל השערוריות
  2. עמירן שקלים הושאל לכפ"ס בעסקת ישראלביץ'. ולנושא אני חושב שצריך לבנות על שטרית כי הוא אותו זבל כמו מגרלשווילי ודנין אז עדיף זבל שהוא שחקן בית מאשר זבל מבחוץ. ואולי אולי אם הבלמים יהיו טובים ושפונגין יהיה טוב גם שטרית ישתפר כמו לפני שנתיים.
  3. מצוין, יהיה אפשר להסיט את יחיאל להיות מגן ימני מחליף וחיימוביץ' בלם.
  4. שילך הבן זונה, לא מספיק הוריד את כפ"ס במשחק נגדנו השנה שהחטיא פנדל.
  5. רשום במקומון של הוד השרון שסרגיי ז'יבולוז'יני סיכם את תנאיו במכבי לעונה ה קרובה
  6. עוד יבוא היום ואת תתחרטי ואלי תרצי לחזור תעשי שמיניות באויר אבל זה לא יעזור אז לפני שאת מחליטה ממני ללכת חשבי, אולי את טועה אולי את סתם מתלהבת אבל אם את בכל זאת רוצה את יכולה ללכת אם את יודעת מה את עושה אז למה את שואלת אך אם תבקשי אותי ביום אחד בהיר לא תמצאי, תחפשי בכל העיר עוד יבוא היום ואת תיזכרי באותן השנים היפות איך היינו ביום אוהבים ובלילה בתוך השמיכות אז לפני שאת מחליטה ממני לשכוח חשבי, אולי את טועה ואין סיבה לברוח אבל אם את בכל זאת רוצה את יכולה לשכוח אם את יודעת מה את עושה אני מוכן לסלוח אך אם תבקשי אותי ביום אחד בהיר לא תמצאי, תחפשי בכל העיר עוד יבוא היום ואת תגלי שהלכת בדרך זרה לעזוב אז הכל תבקשי ואליי לחזור חזרה אבל זה כבר יהיה מאוחר אני אנעל ת'דלת לא אפתח, לא אגיד שום דבר את תיעמדי נדהמת אבל אם את בכל זאת רוצה את יכולה ללכת אם את יודעת מה את עושה אז למה את שואלת אך אם תבקשי אותי ביום אחד בהיר לא תמצאי, תחפשי בכל העיר
  7. יבוריאן זאת החתמה הישראלית הכי גדולה שמכבי יכלו לעשות, שחקן שמושך הרבה אש משחקני ההגנה של היריבה וככה בוזגלו/שבחון/רודי יהיו יותר חופשיים.
  8. חייבים להשאיר את עזרן, יש לי הרגשה טובה לגביו בעונה הבאה.
  9. שאלות רק לגבי מכבי: 1. שחקן העונה: יבריץ' 2. תגלית העונה: דור מלול 3. השחקן הגרוע: מסיקה 4. השחקן שאכזב ביחס לציפיות: עזרן 6. השחקן שהפתיע לטובה ביחס לציפיות:קמאנן 7. משחק העונה: דרבי שבחון 8. שער העונה: שבחון נגד בני יהודה בניצחון הראשון שלנו העונה והשער הראשון שלנו העונה 9. השחקן (מקבוצה אחרת) שעשה לנו את המוות: פאביו הבן שרמוטה גוניור 10. השפלת העונה: שמשון 11. השפלת העונה במקום השני: סנטה קולומה 12. הזר הטוב: יבריץ' 13. הישראלי הטוב: שבחון 14. המהלך הכי יפה העונה: השער שיוויון של קמאנן נגד הפועל בדרבי השלישי. 15. המשחק הכי חשוב העונה: מכבי-פ"ת- משחק הפרישה של נמני. 16: השחקן הראשון שצריך לעזוב: עומר פרץ הבן זונה 17. שחקן שתרצו לראות במכבי: גל אלברמן 18: ההחלטה הניהולית הגרועה: הצעת חוזה לעוד עונה למסיקה 19. ההחלטה הניהולית הטובה: הוזלת מחירי הכרטיסים שאלות לגבי הליגה (אפשר גם ממכבי): 1. שחקן העונה: גל אלברמן 2. נבחרת העונה (שוער, 2 מגינים, 2 בלמים, 4 קשרים, 2 חלוצים):יבריץ', דדי בן דיין,מרין,בנאדו,אלברז,אלברמן,אוחיון,בוזגלו,שבחון,קמאנן ויבואה. 3. הזר הכי טוב בליגה: לואיס מרין 4. הישראלי הכי טוב בליגה: אלברמן 5. מאמן העונה: ראובן עטר 6. תגלית העונה: אלמוג כהן 7. שער העונה: שבחון בדרבי השלישי 8. המשחק הטוב ביותר העונה: מכבי נגד חיפה-3-3 9. שערוריית העונה: הפועל כפ"ס יורדת ליגה 10. הזר המאכזב בליגה: ביזארה 11. הקבוצה המפתיעה: קריית שמונה 12. הקבוצה המאכזבת: מכבי 13. ההישג הטוב במסגרת אירופית: אף אחת שאלות על הקהל שלנו: 1. שיר העונה: לספר אני הגעתי 2. המשחק הכי טוב של הקהל העונה: נגד ביתר בטדי בסיבוב הראשון 3. המשחק הגרוע של הקהל העונה: דרבי שני העונה 4. המשחק שבו לקהל היתה ההשפעה הכי גדולה: דרבי שלישי 5. תנו ציון לקהל על העונה הנוכחית: 8 6. השיר המעצבן: ספרות זולה 7. השיר הכי מצחיק של קהל כלשהו בליגה: "חוץ ממך כלום אינו קיים" (ביתר) ציוני שחקנים, 1 עד 10: יבריץ'-9 מישאלוב-7 ז'אן-5 מסיקה-2 אביב חדד-1 עוז יפרח- 1 גזל- 5 שטרית-4 שפונגין-6 יחיאל- 5 ביזארה-2 רמאליו-3 אסוס- 7 קפילוטו-4 דן רומן- 5 שירן ייני-4 אבי נימני-10 רודי חדד-7 יוסי שבחון-7 עומר פרץ- 1 יניב עזרן- 3 עומרי רון- 2 דור מלול- 5 קמנאן- 8 מסודי- 7 עומרי רון-3 דודו ביטון- 3 העונה הבאה: 1. האלופה הבאה: מכבי בע"ה 2. מחזיקת הגביע הבאה: נתניה 3. תגלית העונה הבאה: טל בן חיים 4. הקבוצה שתפתיע לטובה בעונה הבאה: אשדוד 5. הקבוצה שתאכזב בעונה הבאה: קריית שמונה ולסיום: סכם את עונת 2007/8 במילה אחת:נגמרר
  10. לדברים שלך אמרתי, אין כל משמעות לחציים לא התכוונתי וכל השאר טיפשות. עד מתי את תקחי את כל מה שאומר לך ברצינות את אולי תסלחי, טעות רדפה טעות. כי אין צייר שמסוגל לצייר לי את יופייך אני גם לא אמצא פסל שייפסל את מבטך כל הכוחות שמחזיקים אותי בתוך הנשמה, הם את אישה נאמנה. עוד לא מצאתי את השקט את השקט בתוכי זו רק ידך המחבקת שמחזיקה אותי. לא אפול, לא אברח למענך ארצה להשתנות. אני יכול, את מלאך שמרי אותי קרוב. כי אין צייר שמסוגל...
  11. על אובדן התמימות ריחפה השמחה מלחכת בכאב את העצב כלי שבור, לא מונח, מתמלא בכלימה ושופך כעסו אל הערב ונזרעת צינעה בשבילי הבתים זכרונות שהשקר שומר מבט מיוסר מבקש רחמים את השלווה שובר אז צעקתי, והייתי יותר לא ברור וברחתי משם ונסעתי רחוק נשארתי בחדר סגור לא הבנתי, די זעקתי אינני יכול וזרקתי מילים עד אובדן האמת התביישתי מהכל על אובדן התמימות השמיים בוכים ויגון אחרי חטא משתרך החסד מוטל בצידי הדרכים זורה בי כאב מלכלך על אובדן התמימות בשארית כוחותי אחרית כל דבר, זה אני מאבד את עצמי, מאבד את חושי יוצא מדעתי אז צעקתי, והייתי יותר לא ברור...
  12. אל תזיינו בשכל עם כזה סגל בינוני שום מהמאמן לא היה מגיע ליותר באירופה ואל תשכחו שהשחקן שהיה בכושר הכי טוב פייזר נפצע, קיצר צביקה אחלה מאמן. למרות שבעונה הבאה צריך להביא מישהו אחר.
  13. יחיאל היה בסדר גמור, ביזארה הבייתה למרות שהוא לא היה רע כל כך, אבל בשביל לרוץ לצמרת הגבוהה הוא לא מספיק טוב. אה וכמובן גזל ומסיקה לזרוק וכמה שיותר מהר.
  14. העונה ובעונה שעברה עברתי חופשי.. אפשר לעבור מהיציע התחתון..
  15. מה הבעיה בלבוא עם ירוק ואז להחליף עם צהוב.?? ותאמינו לי שזה לא יהיה חשוד, כי יהיה אמור להיות קהל רב ויהיה לחץ על השערים ולא באמת ישימו לב מה יש לך מתחת לחולצה הירוקה.
  16. על פי וואן יש כרטיסים חינם לכל מי שבא עם חולצה ירוקה, אז יש מעבר ביציע התחתון מהיציע של כפ"ס ליציע של מכבי.. http://www.one.co.il/Article/07-08/1,1,12,0/116364.html
  17. הוא קילר אדיר, הבעיה שלו היא במסירה קדימה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.