Jump to content

מחסל האגדות

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by מחסל האגדות

1. לצערי, אין יח"צ לארגון עם הקהל הרחב, מלבד עמוד הפייסבוק שהוא מנהל שהפוסטים שנכתבים שם נראים כאילו נרשמו על-ידי ילד בן 16. הארגון משניא את עצמו על כלל האוהדים. מצד שני, במלחמות אולטראסים שיש בליגה (עם הטמבלים מב"ש או הטינופת מחיפה) הארגון חשוב שיהיה, הפנאטיקס נתנו בראש לארגוני אוהדים אחרים (ההפתעה בשכונה ג' לבאר שבע לדוגמא).
  2. יש לי 2 כרטיסים למכירה במחיר עלות ליציע המזרחי. (חבר שקנה ובסוף לא יכול להגיע). מי שמעוניין שישלח פרטית.
  3. מוכר 2 כרטיסים ליציע 21 (יציע מזרחי) לגמר גביע המדינה בטדי. מחיר עלות ! מחיר: 115 ש״ח נא לשלוח הודעה/WahtsApp למספר טלפון: 050-7375207
  4. מתוך הויקיפדיה של הפועל באר שבע: ״ארגון האוהדים אולטרה דרום עריכה ארגון האוהדים אולטרה דרום (UltraSouth) נוסד בשנת 2014 ופעילותו התרכזה בשער 5 באצטדיון וסרמיל. באצטדיון טרנר הוא פועל מאחורי השער ביציע הדרומי. הארגון מתמקד בעידוד הקבוצה ובהכנת תפאורה למשחקים. כמו כן, מסייע הארגון לארגן לאוהדי הקבוצה בדרכי הגעה למשחקי חוץ. מאז שעברה הקבוצה לאצטדיון טרנר, החל הארגון להציג תפאורות עידוד מתקדמות. בעונת 2016/2017 ארגון האוהדים החל בקמפיין גיוס כספים וזאת על מנת לרכוש ארכובה ליציע הדרומי שתסייע בפריסת התפאורות. הסכום אליו שאפו להגיע בארגון היה מאה אלף שקלים ומועד סיום הקמפיין עמד על כחודש, אולם לאחר 24 שעות הכסף גויס במלואו[54]. הארגון דוגל בהיבדלות פוליטית וחרט על עצמו את המוטו ULTRAS NO POLITICA, הגישה של ארגון האולטרסאות' להימנע משיוך פוליטי התבררה כמוצלחת, כשאחרי המפגן דגלי פלסטין בסלטיק פארק הארגון חידד שמי שרוצה להביא דגל ישראל לגומלין, מוזמן, אבל זה לא יהיה קשור למופע העידוד״ חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  5. עכשיו הם יבואו להפועל תל אביב ויגידו להם: ״אנחנו הפועל האמיתית״. ר.ב.ש.י.ה וכאלה..
  6. אני אוהד מכבי שגר בבאר שבע, אל תשווה בין העיר באר שבע שזוהי עיר טובה ומתפתחת לבין קבוצת הפועל באר שבע וארגון האוהדים שלה שהם חרבון של האנושות.
  7. "הנקמה" הקטנה של ב"ש במכבי ת"א https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4940969,00.html
  8. שבת שלום, למי שיש שידור נא לעלות לכאן. תודה
  9. שלום לכולם, לפרטים ושאלות לגביי המנוי, נא לשלוח SMS/הודעת וואטסאפ למספר 052-8087358. נא לא לשלוח הודעות פרטיות למשתמש "מחסל האגדות", המנוי הוא לא בבעלות המשתמש "מחסל האגדות". שבת שלום.
  10. שלום, מוכר מנוי למזרחי עליון, לפרטים: 052-8087358
  11. שגיא כהן נושם = בזבוז אוויר בכדו"א.
  12. הוא בכלל מדבר אנגלית האדיוט הזה? או שהוא קילל אותו בשפת המחבלים.
  13. לקראת המשחק מול מכבי תל אביב הערב בדוחא, קיבלו אתמול שחקני בני סכנין תרגילי אימון ממאמן נבחרת פלסטין עבד אל נאצר ומאמן קבוצת נוראדין מהליגה האלג'יראית. תמונה שבה אנשי סכנין מצטלמים עם חולצת נבחרת פלסטין:
  14. ולא מאבדים את אפקט הקהל הרחב בזה שיושבים למעלה?
  15. אני אשאל אותך יותר מזה: למה הוא לא נשכב מחוץ למגרש כדי לקבל טיפול? הוא נשכב במטר מקו תחומי המגרש!! (ממש ליד יוסוף אבו-קסיס!!). הוא היה צריך לצאת מהמגרש ולשכב שם ואז מכבי היו חייבים להחזיר כדור!
  16. למה הארגון לא יושב בסמי עופר ביציע התחתון?, כמו שיושבים ביציע המקביל ממול.
  17. שלום לכולם, אני רוצה לעלות נושא על מצב אתרי מכבי תל אביב ברשת, המצב גרוע. זה אומר שנכון לעכשיו אין שום אתר אוהדים פעיל לקבוצת הכדורגל מכבי תל אביב. להלן הרשימה: אתר השחקן ה-12 - אינו מעודכן החל מהתאריך ה-30.04.2013 (מכיר שהארגון נסגר, אך האתר יכול לשמש כאתר אוהדים ולא כאתר ארגון) אתר אולטראס מכבי - אינו מעודכן מהתאריך ה-27.06.2013 (מכיר שהארגון התאחד עם ארגון מכבי פנאטיקס, אך האתר יכול לשמש כאתר אוהדים ולא כאתר ארגון) אתר המכבי דוט קום - אינו מעודכן מהתאריך ה-14.07.2011 בענף הכדורסל המצה הוא כזה: אתר GATE11 - אתר אוהדים פעיל. אתר מכביפאנס - אינו מעודכן מהתאריך ה-8.3.2012, אתר האוהדים הרשמי של קבוצת הכדורסל. שער 7 הלב הצהוב - אתר אוהדים פעיל. אתר צהבת - האתר נסגר. הפורום פעיל. הערה: הנושא לא כולל את האתרים הרשמיים של הקבוצות בכדורגל וכדורסל אשר מתעדכנים באופן שוטף.
  18. תגידו לי אתם ראיתם 2 המשחקים האחרונים של מכבי?! 3 גולים קיבלנו מהאגף שלו !!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.