Jump to content

תומר8

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by תומר8

1. גם ככה מהרגע שהם בחרו הפועל הם נולדו לסבול, רדו מהם שיעשו מה שבא להם אם זה הקו בו הם בוחרים להאמין(אנטישמיות) שימשיכו לשחק בכמה שיותר קיצוני יותר מגניב... אני לא אוהב להתעסק בהטפות מוסר וצדקנות, שיזדיינו.
  2. ראדי אווו ראדי אווו הוא בא מכפר סולם, מהראן צהוב לעולם..
  3. "הוא בא משבדיה, הוא פאקינג ירצח אותך" (כמו שאוהדי יונייטד שרים לוידיץ') חחחח
  4. http://www.youtube.com/watch?v=qcJSh4N9T9o להדביק למישהו.. לי לפחות רוב שירי המזרחית לשחקנים לא כ"כ זורמים והפיזמון קצר מדי.
  5. http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%98_%D7%91%D7%A8%D7%97%D7%95%D7%91_%D7%90%D7%9C%D7%9D_4:_%D7%90%D7%93%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%AA פרדי קרוגר המלך!
  6. מי שמעודד את הקבוצה שלו בפיגור 4 הוא לא אוהד... פאטתי.
  7. זה כנראה בגלל ששיחקת באולינג בשבת..
  8. כבר שכחתם כמה העשור האחרון היה נוראי?? הקבוצה של האליפות אולי הייתה "בינונית" אבל עדיין באף עונה אחרת כמעט ולא דרכו פה שחקנים יותר טובים. (את הסגל הנוכחי אני אשפוט רק בסוף העונה).
  9. בלתי אפשרי להרכיב נבחרת עשור בלי הכוכבים של 03, עדיף לוותר מראש.
  10. שטראובר (2003) זיו ברומר בן חיים פנסטיל בנין נמני דגו (2003) הייס (2003) רודריגו עטר מחליפים: קאלה, לירן כהן(03-05), שפונגין.
  11. ראיתי אתמול את הברומרים באצטדיון ושרן עם התחבושת על הראש בהחלט הזכיר לי את גדי באחת מפציעותיו..
  12. הדבר היחיד שבעייתי הוא שאנחנו חייבים לעדכן חלק מהשירים! הגיע הזמן להוציא את טועמה, בלילי ולאלא מהמלאי ולהקדיש יותר תשומת לב לבאדיר, ורמוט, דמארי וכו'.
  13. למעלה מעשר שנים אני שר טועמה מחבל, האם אני באמת חושב שהוא מחבל? לא. בערך 10 שנים אני שר "אין אדומים אין פיגועים שער 5 הם מוסלמים" האם אני באמת חושב שזה נכון? ברור שלא.. בקיצור כולם מושפעים ממה שהולך בטדי כשלמעשה לשמחתי המצב אצלנו רחוק מכך, מכבי מקום ראשון ובזה האוהדים מתעסקים? כנראה מצבנו באמת טוב. הגיע הזמן להפסיק להתעסק בתפל, מחר יש גביע וכבר 8 שנים שאנחנו עושים במפעל הזה בושות אז כדאי שכולנו נחשוב על זה במקום לדקדק באנתולוגיית השירה של שער 11.
  14. הגשר אנשים אמיתיים לפגוע ולהחטיא
  15. זאת לא בורות, זאת התנשאות שמאלנית קלאסית.
  16. לא רוצה לבאס אבל אני מקווה שאנשים מודעים לעובדה שאבו-מאזן הוא ככל הנראה הבן אדם היחיד בעולם שיש לו דוקטורט בהכחשת השואה...
  17. אני דווקא לא מסכים בכלל, אין דבר יותר גרוע מהגארבג' טיים הכל כך מוכר לנו.
  18. הייתי באולד טראפורד והתעדכנתי בטלפון על שער הבכורה של מיכה...נקווה לעתיד מלא בתארים!
  19. זאת עדיין דוגמא, ופשוט נמאס כבר לקרוא ולשמוע על "המצוקה הכלכלית". כי תרצה או לא אותם אזרחים שנוסעים ל3-4 חופשות בשנה הארץ או בחו"ל הם בדיוק האוכלוסייה שאחר-כך יודעת להתלונן על יוקר המחייה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.