Jump to content

תומר8

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by תומר8

1. שכחו שהיינו במצבים הרבה יותר גרועים.
  2. מילאן מרדיקוביץ׳- בשדה כותנה מרטינוביץ׳- אני חושב שיר של טיפקס לדמיטרדזה היה משהו בלחן של היה זה בערב סגריר?
  3. לא לקחנו אליפות בלי ערבי ב-22 שנה האחרונות...
  4. זה היה עונה לפני רודה לא?
  5. יש לי הרבה כולל דרבי גולדברג 02-03 סטוק חוץ הפסדים בגביע לעכו וביתר שמשון ״משחק פרישה״ נמני אשלח מאוחר יותר
  6. השנה יותר מתמיד מתגלה הפינוק והעצלנות של האוהדים מהמרכז... על הבכיינות הזאת נקבל את האיכסטדיון בעונה הבאה.
  7. במקרה אני יושב 2 שורות מעליהם העונה וכבר לפני "המחאה" זה היה נראה שהם עושים טובה שהם מעודדים ובעיקר עסוקים בלראות ולהיראות ובמדידת חולצות וקפוצ'ונים ממותגים בעיקר בגוונים של שחור. בסה"כ במבט מהצד זה נראה שהם פיצלו את הגוש המעודד ולא מעודדים בעצמם.
  8. שהקבוצה תתבזה על כר הדשא והקהל ימשיך לקפוץ ולעודד? לא בצד הזה של הכביש.לשחקנים צריך להיות ברור שהם לא יכולים להראות ככה ואני ממש לא בעד קללות ושריקות בוז.
  9. גועל נפש והשאלה מי מאחורי המדיניות הזאת בעצם כשאין מנכ״ל בפועל?
  10. היציאה קלה אם אתה חונה באיזור של רמי לוי/סינמה סיטי... אולי שווה למי שנוסע דרוצה לצאת משם ואז להסתובב במחלף נתניה
  11. שלא תבין אותי לא נכון, אני מעדיף את בלומפילד אף על פי שהוא רחוק לי פי 2 מהבית מאשר נתניה ועדיין זה פשוט מראה מה מידת המסירות של אוהדים מסויימים מאיזור המרכז...
  12. איזו בכיינות.. יש אנשים שעושים את הדרך הארוכה לבלומפילד כל החיים שלהם ואתם מתלוננים על שנתיים בנתניה?
  13. מאוד אוהב את זהבי ומעריך אותו עד אינסוף אבל הסאגה הזאת מביכה אותי בתור אוהד מכבי וזה בלשון המעטה.. ערן הגיע למכבי כשאנחנו במקום הראשון ובטח שנהיה גם אחריו, אני מאוד מפרגן אבל צריך לדעת איך ומתי לחתוך. עוד יומיים מתחילה העונה.
  14. תודה, פשוט צנציפר רשם איזה יום בעיתון 25.5
  15. רוב הזרים של סוף שנות ה-90 לא היו קשורים לכדורגל חוץ מהעונה של אמנלו-קוסולאפוב-קוביקה. נדמה לי שהופעת הבכורה של אלי ביטון הייתה כשהחליף את דריקס נגד כפר סבא וגם הבקיע מה שיצר ציפיות גדולות ממנו לעתיד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.