Jump to content

פושטק

משתמשים רשומים
    960
Everything posted by פושטק

1. אתה חי בסרט נשמה עכשיו יש להם עוד יותר דרייב לדהור לאליפות
  2. מישהו מהכותבים של השיר שכח כנראה שיש בתל אביב גם את יפו לחן מעולה שהתבזבז על תשומת לב למיותרים האלה, במקום לכתוב שיר פגז על מכבי
  3. אם המאמן הזה והמנהל במקצועי נשארים פה עונה הבאה אז אנחנו לא רוצים ללמוד
  4. זוכרים את התקופה ההיא שאחרי גולים הקהל היה צורח ושר? אחחח איזה גיל זה היה
  5. תוהה מה עוד צריך לקרות כדי שיבינו כאן שמיטש עייף ומנגד שחר עירני רצח
  6. הסכמה וגיחוך שלך על התנהלות חובבנית של ההנהלה זה מרענן
  7. אתה תמשיך להיות סרקסטי, וחיפה ובאר שבע ימשיכו לקחת ממך תארים. לך אולי זה משתלם, לי פחות.
  8. למיטב זכרוני, לא לקחו כאן יותר מ-3 אליפויות רצוף מאז שנות השישים. אם חיפה ייקחו גם השנה זה אסון בקנה מידה היסטורי ואפרופו יציבות, אליפות רביעית ברציפות זו חתיכת יציבות. עצוב לי שעכשיו המטרה של מכבי ושל האוהדים היא רק לעמוד על הרגליים ולא ליפול לידי בעלים סטייל גאידמק, בייחוד שעד לא מזמן המטרה של מכבי הייתה כל התארים + לדרוס כל מה שבדרך.
  9. אבל ריבונו של עולם, זו לא רק כמות הכסף שנשפך זו גם הדרך, השיטה, הרעב, האסטרטגיה, האנשים הנכונים סביבך אי אפשר לתת קרדיט לבעלים של קבוצה, של כל חברה, רק כי הוא שופך כספים. חיפה פתחו כאן שושלת בעיקר כי אנחנו נחלשנו מאד ואנחנו פחות רעבים טרגדיה לדעתי, כי האדם הנכון עם הכספים שאתה נוהג לציין שנשפכים במכבי היה לוקח 10 אליפויות רצוף.
  10. עוד כמה אליפויות אתה מוכן לאבד עד שתסכים להודות שמיטש שבע וכבר לא מתאים?
  11. יובנטוס המושחתת של 2006 הייתה מתה לקבל כזה יחס בכפפות של משי כמו חיפה של היום.
  12. כשאני חושב על זה, איך נמני הרשה לעצמו לפרוש כשרק 16 שערים מפרידים בינו לבין המקום הראשון?
  13. למה בכלל להכנס למשחק? לא יהיה יותר עוצמתי אם היציעים יהיו ריקים?
  14. סולידריות עם כל דבר שקשור להפועל מגעילה אותי כי הפוך זה בחיים לא היה קורה הקהל שלהם הוא 90% הסיבה שהגענו למצב הזה, עם הקהל שלהם תמיד ידעת שמשחקים לא יסתיימו רגיל ובטוח יקרה משהו וייזרקו דברים למגרש או לאוהדי היריבה אז נכון, יש בעיות עם המשטרה והמנהלת, אבל הגידול הממאיר הזה שנקרא הפועל והקהל שלהם הוא לא משהו להתחנף אליו, הם חלק מהבעיה.
  15. *** ראשוני: תמונה בלעדית של אוהדי חיפה החשודים במעשה
  16. באמא שלי זה כמו להתווכח עם ילד בגן אומרים לך זהבי התבאס על זה רצח ואתה אומר לי שיום רביעי היום
  17. האויב כבר לא מפחיד הוא רק זקוק לשישייה
  18. חלאס לראש הקטן כולם פה בלי יוצא מן הכלל אוהבים פירו ביציע האישיו פה הוא על התזמון של זה גם אחרי השיחה עם ההנהלה גם דקה 60 כשאנחנו אונסים אותם וגם כשזה משחק לידיים של כל הירוקים במרכזי הכוח מה הבעיה להדליק אחרי המשחק? מה הבעיה להמשיך לחגוג עם פירו וזיקוקים עם השחקנים ומחוץ למגרש?
  19. בגלל זה אסור לסמוך על שופטים בארץ ופשוט לתת את השישי והשביעי אבל הפנאטיקס לא רצו עוד שערים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.