Jump to content

פושטק

משתמשים רשומים
    960
Everything posted by פושטק

1. בשורה התחתונה, אם רוצים להחזיר את השיר לימיו הגדולים (כשהוא היה השיר הכי מפחיד בארץ) אז חייבים לתת לקהל להתגעגע אליו או להתרגש ממנו מחדש רק לשם השוואה, תראו את העוצמות וכמות האנשים שקופצים לעומת השנים האחרונות שרק הגוש קופץ
  2. אז לא הבנתי האולטראס לא התאחד לפנאטיקס? חשבתי שהפנאטיקס זה איחוד של כל הארגונים שהיו ביציע
  3. זה שאלות של מתחכם השינוי היה הכרחי גם בלי קשר למכבי פתח תקווה לקבוצה כמו מכבי מגיע סמל בסטנדרט גבוה. הסמל הקודם היו מיושן. גם ברצלונה וריאל שינו את הסמל מספר פעמים, ואיתן גם רוב קבוצות אירופה.
  4. איטיות חוסר דיוק במסירות החמצות נוראיות מקווה שיבואו שני שחקנים שצריך
  5. מכבי במשחק הזה מזכירה את מכבי של השנים האחרונות מבאס
  6. בשורה התחתונה לנו אמור להיות סמל שהוא רק שלנו
  7. מה יהיה עם קרנות נמוכות מזכיר לי את תקופת מאור בוזגלו
  8. לגמרי היה לנו סמל זהה לשל מכבי פתח תקווה
  9. הקהל הרחב בקושי שר אותו כבר... הוא שחוק איך שלא תסכל על זה וכדי להחזיר בו את העניין והעוצמות אפשר לשנות את הסדר שלו
  10. מי שפוחד להשתנות פוחד לגדול אני מודה שיר שתמיד יהיה פה אפשר להעביר אותו מידי פעם למחצית שנייה
  11. לא כזה קשור למה שכתבת אבל אולי קצת כן אני חושב שמשהו שיכול לשפר את ההייפ של הקהל הרחב, מעבר להצלחות הקבוצה, זה אירועים שהארגון מרים, כמו לדוגמה הישיבות האלה בפלורנטין לפני משחקים, אבל קצת יותר מזה כמו מסיבות של אוהדי מכבי בלבד, כמו לשתף את היציעים האחרים באביזרי עידוד (לא רק תפאורה) כמו לחלק סטיקרים בחינם לפעמים, כמו שירונים ביציעים פחות מעודדים וכו'... זה ידוע שהקהל שלנו קשה לפעמים, אבל כשהוא בראבק אז אף אחד לא יכול עלינו התפקיד של הארגון מעבר ללידחוף את הקבוצה זה גם לתת לשאר הקהל להיות חלק מחוויה לדעתי
  12. עוד הצעה יש אפשרות לשים מנואלה בשערים 8 ו-13? במשחקים גדולים אפשר לשלב שם תפאורות טרלול
  13. תגידו יש אפשרות לתלות שלט קבוע בחלק הזה ביציע?
  14. לא יכל לחכות עם האגרופים לאיזה אוהד פח"ע של הפועל בדרבי אחרי פריצה שלו למגרש כשאנחנו מובילים 5-0?
  15. כבר כתבתי את זה פה מספר פעמים יורם ארבל, שיהיה לנו בריא כמובן, פשוט מכבה שידורים של מכבי אי אפשר שכל גול שלנו הוא ישדר כאילו זה טקס במתנ"ס הגעגועים למאיר איינשטיין גדולים אשכרה בגול האחרון של ביטון הוא פשוט שתק... רק לדמיין את הטירוף של מאיר אם הוא היה משדר את זה
  16. לא אמרו במכבי שיש עוד כמה שחקנים שיגיעו בקרוב? נראה לי שכחו מהעניין
  17. המזל הוא שהוא לא הרביץ לבחורה כי אז חיפה היו לוקחים אותו אליהם
  18. גבר הבנאדם בן 40+ הולך בזיגזג ומדבר לעצמו במסיבה של ילדים אחרי צבא גם אם ילד חרא צחק לו על הקעקועים אין מצב שאתה הולך מכות כשאתה איש מקצועי ועוד בעולם הספורט שכולם בו אמורים להשמר מאלימות.
  19. כן יש מצב שמישהו הסתלבט עליו ואז זה לגיטימי ללכת מכות בתור איש ספורט בצוות מקצועי
  20. אם הוא היה מנפח את אחיך הקטן על כלום? עדיין היית מגניב במקלדת?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.