Jump to content

אור סביולה

משתמשים רשומים
    39
  • Last visited

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

960 profile views
  1. טוב אני יודע שאין ממש סיכוי.. אבל שווה לנסות: מה הסיכוי שיש עוד שני מקומות? לא משנה מתי לטוס לא משנה מתי לחזור רק להגיע למשחק..
  2. הגדוד הראשון אחרי הגדס"ר... אחלה נשק תהנו.
  3. לגבי הקזינו: יש קזינו אחד בברצלונה והוא נמצא בנמל, קח את הקו הצהוב במטרו ותרד בתחנה Villa olimipica. הכניסה לקזינו היא 3 וחצי יורו, כשבפעם השנייה זה חינם. לגבי הפוקר- שלושה סוגי משחקים: בכל יום יש את הטורניר המרכזי, כשבכל יום שהייתי הכניסה אליו הייתה 215 יורו. הטורניר מתחיל ב19:00 ככה שזה די בילוי לכל הערב במידה והולך לך טוב. בימים החזקים שם (שבת וראשון) נפתחים שלוחנות סיט אנד גו, בסכומים של בין 25 ל100 יורו. לגבי הקאש - שוב זה די תלוי בימים ובביקוש, אבל בוא נגיד שאם תבוא בשעה יחסית מאוחרת (נגיד 23:00), יש מצב שתחכה שם בתור איזה שעה שעתיים. השולחנות הקבועים הם 2-4, 3-6 NL הולדם, ו5-10 PL אומהה. בסופ"שים ובהתאם לביקוש נפתחים גם 1-2 ו5-10 NL. אני הייתי בברצלונה פעמיים בהפרש של שלושה חודשים ובוא נגיד שזכרתי הרבה מהפרצופים בשולחנות.. מה שאומר שיש שם אנשים שזאת העבודה שלהם ולכן הרמה שם היא גבוהה יחסית. הכניסה לכל השולחנות היא מינימום 25 ביג בליינדים, מה שאומר שאם אתה רוצה לשחק כמו בן אדם אתה צריך להכנס לפחות ב150-200 יורו לשולחן של 2-4.. בהצלחה!
  4. שמע הייתי לפני כמה שבועות ב5-0 של ברצלונה על סביליה, מה שעשינו זה קנינו כרטיסים מהאתר הרשמי דרך אוהדים שמכרו את המנוי למשחק הזה. עזוב את זה שישבנו ממש על הדשא ושילמנו הכי פחות מכל הישראלים שהיו באצטדיון וקנו כרטיסים מאיפה שאתה לא רוצה (מהארץ, משם), גם כל העסק הזה ממש פשוט.. בהצלחה.
  5. יצא לי להשתמש בו עוד לפני שהוא הגיע לכל היחידה שלי. מדובר פשוט בשיפור של הדברים שלא היו ממש יעילים בתבור, כמו התפס מחסנית (במיקרו הוא כמו בM16), הקת (הורידו בעצם את כל הגומי), הורידו את כל שמורת ההדק (למרות שקיים דגם של מיקרו שהשאירו את זה), קיצרו את הנשק (אורך של פלטופ קומנדו) ושינו עוד כמה שטויות כמו למשל שהוציאו את האפשרות לירות באוטומט והוסיפו אפשרות למסילה תחתית. בקיצור כל מי שהולך להשתמש בו הולך להנות ולהתמקצע.
  6. שמע אם אתה משיג לי חולצה של סביולה בסביליה מעונת 05/06 אני משלם לך כפול...
  7. לא רואה שום סיבה בעולם ללכת לגדודים... רק היום מהסתכלות לאחור אני יכול להגיד לך שהדבר הכי חכם שתוכל לעשות זה לעבור ת'גיבוש הזה.. אם יש משו שאתה רוצה לדעת על הגיבוש או על השירות בגדס"ר אל תתבייש לשאול.
  8. לא יודע עד כמה זה משנה אבל שני החבר'ה הם מהפלחה"ן ולא מהפלס"ר. ובתור אחד מהפלוגה שמכיר קצת את הסיפור.. חבל על הזמן מה שהולך פה עם הקטע הזה.
  9. כן נפתחים 2 צוותי פלחה"ן וצוות אחד של פלס"רט... כמובן שתשאף להגיע לפלחה"ן ותקווה לטוב.
  10. שמע אנחנו נסענו שישה חברים טיול לפני צבא... היינו שם חודש... צפון ודרום. יש הרבה המלצות מה כן ומה לא לעשות, תנסה למקד אותי ונעזור לך בכיף.
  11. צאו מהסרטים על הפלס"ר של גבעתי... ידוע שהחה"ן שולט בגדס"ר . חבורה של נקבות עם קצת פוזה, לא יותר מזה.
  12. למחזור האחרון שלהם שהתגייס (לפני חודש) היה גיוס דרך גיבוש המשך, מהגיבושים של מטכ"ל/שלדג ושייטת. בשני הגיבושים מי שסיים ולא התקבל, או אפילו מי שהופרש במהלך שלב מאוחר בגיבוש, קיבל גיבוש 669. אגב, הרבה פוזה ומעט מעשים, לא מבין מה מושך ביחידה הזאת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.