Jump to content

הסנסציה

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

About הסנסציה

• Birthday 10/11/1987

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

1,604 profile views
  1. עד שמכבי לא יעלו לשחק עם הנוער לא ישתנה שום דבר בקבוצה הזו. הרכב של פנסיונרים עולים כל שבוע וסמרטוט מי שהולך למשחקים. השחקני נוער ילחמו על המקום כי השיא בכל המובנים עוד לפניהם , הפסד איתם זה דבר נסבל. או שפרידה הכט לעמדת המאמן ככה השחקנים יתחילו לרוץ
  2. שמכבי יעלו לשחק עם הנוער, עדיף שהנוער יפסיד. ככה עוד שנתיים- שלוש הם יובילו לפחות את הקבוצה, ששחקנים בני 49 כמו סבן מפסידים זה לא תורם לקבוצה. הם מקבלים את התלוש כל חודש, אין להם בשביל מה להלחם על מקום בהרכב. לא יקנו עוד שחקנים מבית הקשיש ולא יביאו עוד עובדי בניין מאפריקה וארצות הבלקן. רק עם הנוער בבית"ר לפני כמה שנים שיחקו בהרכב רק ארבייטמן יצחקי ברוכיאין מליקסון אף אחד לא הכיר ולא שמע היום כל אחד יודע מי זה הפועל קנו את אלוראי כהן בקושי היה לו בר מצווה, את שכטר וורמוט בזמנו, אנחנו קונים את קולאוטי שיש לו כבר שיני זהב מכבי של שנות ה90 גם ככה. כנראה שמנויים זה מעל הכל ואין סבלנות בקבוצה
  3. כזו קבוצת אשפה כמו שיש לנו לא ראיתי מאז הימים של עירוני טבריה בליגה הבכירה
  4. הגיע הזמן להוציא את משה גלאם מהבווידם ולהחזיר את אמבמבה מטרננינטד וטובגו
  5. ברצוני לדעת האם במידה והפועל יעלו שלב, שכטר ינינח תפילין בדקה 70?
  6. במקום להביא את יצחקי ב2 מיליון שקל היו צריכים להתקין מזגנים בבלמפילד בסכום הזה.
  7. שלום גדליה. כולנו התגעגענו אליך. האם גם דרור מלמד איתך בכל ? גם הוא נעדר 5 שנים
  8. אמיל אמבמבה גם שותף לגביע וגם שותף ללהיט 'הלילה לא'
  9. שובל היקר, לא שמתי לב לנושא הזה כמו כל הנושאים שאני לא שם לב אליהם. באיחור קל - מזל טוב עד 120 תשאר כזה חבר, שובל. בברכה, מתן סטמרי
  10. פי נותר ללא מילים אחרי מאורעות אמש. יגאלי המסכן, המתוק והחרא כל הזמן 'אשש' יפית עדיין פותרת תשחצים ודרור מלמד עדיין מתופף על תופי השחקן השניים עשרה.
  11. ארז הקטן שלום, באיחור של לא מעט ימים אני נאלץ לפרסם רק עכשיו את תגובתי, זאת משום שנחסמתי מן הפורום לתקופת המונדיאל בגלל שהייתי בעד צפון קוראיה ובעד פיליפ הצב של ערוץ 11 אשר שגה בכל התוצאות לעומת פול התמנון. מזל טוב ארז לרגל חגיגות יום ההולדת שהיו לך. לא אזכיר את מאורעות העבר שלנו יחד ובמיוחד לא אזכיר את כל עניינן הגומות שלירן אוהלי אחראי עליהן בקרית שלום. בנוסף, אציין שעד היום אני לא יודע אם זה גבר או אישה. 'הסנסציה'
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.