Jump to content

גדליה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

990 profile views
  1. רק שתדע שבתורה כתוב שאסור לעשות קעקוע. וסתם חבל זה ממש מזיק לאדם . וחוץ מזה קעקוע של מגן דוד? שעוד אסור בתורה . ואי אפשר להוריד את זה . ושאתה מת אז תולשים לך את העור איפה שיש קעקוע . בורא עולם נתן לך את הגוף הכי יפה שיכול להיות לך ,לא חבל ? סתם הכל יצר הרע בהצלחה שתזכה לעשות תהחלטה הנכונה.
  2. במיחדה ואתה יוצא תיצא בתוך האימון מתקדם טירונות קרבי בסופו של דבר זה חוויה.
  3. חכה תגיע להר קרן ..צוצולינות זה לא חיה זה הרים גבוהים ......חחח אתה עוד תבין תניח תפילין כל יום דבר עם בורא עולם בשמירות הכל יהיה בסדר...
  4. אדיר יא ילדון מה קורה ??? חכה תגיע להר קרן חחח תניח תפילין כל יום דבר עם בורא עולם בשמירות הכל יהיה בסדר..
  5. וואלה מה קורה חברה יאלה אתם עוד פה... לשלחו אותי בפרטי אני הכנס...
  6. מהרגע שיוצאים 3 כוכבים שזה לילה עד חצות הלילה ,שזה לא 12:00 זה משתנה עכשיו זה 12:40 בלילה זה זמן שקוראים לו "זמן הדין" .(למרות שאנחנו ערים ,חלק מהנשמה עולה לתת דין על מה שהוא עשתה באותו יום לטובה או לרעה,ומתחננת לתקן -סתם שתדעו במידה והקדוש ברוך הוא היה חושב שאין לנשמה הזאת סיכוי לחזור בתשובה היא לא היית חוזרת...) ולא טוב לקרוא דברים מהמקרא בשעות האלה כמו תנ"ך.... לומדים תורה שבעל פה בשעות האלה בישיבות .... פעם היו ישנים בשעות האלה ... לאנשים שהם כל היום לומדים תורה אז באמת שלא ילמדו מקרא (תנ"ך) בשעות האלה ... אבל ציבור שרוב זמנו לא עוסק בתורה יכול לקרוא וללמוד מתי שחפץ ליבו ...רק שילמד\התפלל
  7. בטח מלא יגידו לי גדליה מה קורה לאן נעלמת ,חזרתי בתשובה ואני שנה בישיבה ברוך השם ,ואני עריק והייתי כבר פעמיים בכלא 6 . וואלה סבבה שם.. ונזכרתי שיש בפורום ,פורום צבא כל פעם שאני בכלא יש איזה מעצבן כזה שיודע את כל החוקים של הכלא מה הזכויות שלו וכאלה ....מישהו יודע מה החוקים ? נראה כיף לשגע אץ הסוהרים
  8. פלטו אותי למאזי באמצע אימון מתקדם אני רובאי 05 בקיצור מאזי אומרים לי להיות בחמל 11-3 בקיצור סירבתי..... אני עכשיו תקוע בשלישות של גבעתי אין לי ת"ש אבל אני יכול להוציא איזה ת"ש שבא לי כי יש לי בעיות עכשיו זה חודש עד שמוציאים ת"ש.... היא לא הציע לי תפקידים בכלל מחר יכול להיות אני יקבל עוד כמה הצעות .... יש פה מישהו שיכול לעזור לי למשוך אותי אליו לאיזה משהו מעניין ..... או שסתם יכול ליעץ לי ?..
  9. מה אני חולה עליו הוא אחלה גבר...אבל לא הוא קובע ,הרופא קובע.... הרופא אצלינו מבחינתו כולם בריאים .... אני לא חוזר אליו בחיים הוא גורם לך להאמין שאתה בריא .... הרופא בביקור רופא אומר שזה עומס רציני ושזה לא שברי מאמץ ולנוח טוב הביא לי זריקה והביא 2 גימלים אבל וואלה יום רביעי צריך לחזור והמצב לא משתפר... אני ילך מחר לרופא שוב ובטח שוב זריקה ועוד גימל וחצי אבל כמה אפשר ...
  10. בונה אי מעפן למה מה אני עובד על מישהו ? אני באמת לא יכול ללכת ,אבל עם אני חוזר לבסיס לא ישימו עליי ..... תרהא מה כתבו למעלה הרופא בטירונות לא סם עליך!
  11. אני בגבעתי בטירונות בקיצור.... יש לי דקירות בחזה משהו מלחיץ... ויש לי כנראה שברי מאמץ ,כל הרגלים שלי גמורות הברכיים שלי כואבות ... ואומרים לי מעקב מעקב בבסיס בקיצור הלכתי לביקור רופא אתמול בלילה הביא לי גימל 1 והיום אני הולך לאורטופד...והמפקד שלי משכנע אותי לחזור לבסיס ומבטיח שאני יראה רופא בקיצור לא להסכים אה? 2) תגידו זה נכון שאם שותים מים ואפר של סיגריות זה עושה חום ? אמרו לי עושה חום וישר עובר... כמה זמן זה מחזיק ..למה במקרה והאורטופד יגיד שאין כלום אין מצב אני חוזר ככה לבסיס.... וואלה מה אני עושה ?
  12. זה לא ישפיע לך על כלום.... ותדע אל תבקש כפיר בחיים ...! ועם תסמן גבעתי ראשון אתה תקבל .
  13. למה רותם ? סתם בשביל הקטע כי אני מעדיף שקד..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.