Jump to content

Armagedon

משתמשים רשומים
    173
  • Last visited

Everything posted by Armagedon

1. לא נראה לי שיגיע בלם, כי בלטקסה מבחינת קין ומנספורד החיזוק. יגיע לדעתי קיצוני נוסף, כי לדעתי קין לא מחזיק מקיקו.
  2. המשחק לא מדד היום, מגרש תת רמה. כואב על סאבוריט.
  3. קארצב מפחד לתת פס קדימה? מה הקטע שמחזיר כל שניה להגנה.
  4. לבעוט מרחוק, לא ברור למה לא עושים זאת מספיק.
  5. למה לא ממשיכים במודל ואן אובריים. יש המון שחקנים יהודים רלוונטיים לליגה שלנו. חיפה כבר קלטו את הפטנט ושכללו אותו.
  6. קארצב וקיקו הם שחקני הרכב לגיטימיים בכל קבוצה בליגה, גם בחיפה לדעתי האישית. אני חושב שקין מפספס פה תפקוד נוסף ליוריס בבלטה 8 (במקום פרץ) וקארצב ב6.
  7. קני סייף היה ממש נפילה היום. היו פה כמה שממש רצו אותו.
  8. העקומת למידה שלו בירידה חדה. הסיפור עם קיקו ממש מרתיח, כי מי שמשחק לפניו לא עילוי.
  9. מקווה שהגביע לא יסנוור את מנספורד ופרייס. אם זה היה משחק ליגה, התגובות היו אחרות לגמרי.
  10. 1. מקווה שהמשחק הזה יהיה החותמת על עזיבת מוסקארה. 2. אחלה שוער מחליף, שיגמור את העונה ובקיץ להביא שוער בכיר/להחזיר את פרץ.
  11. כמה זמן לא ראיתי את ייני מחזיק גביע, עושה קצת נחת.
  12. אם אני קין, משאיר את פרץ באיצטדיון לבעוט כל הלילה פנדלים. החטאה של ילדה עם קוקיות. אה ויש גביע! יאללה הלוואי וזה משחק המפנה.
  13. מרגיש לי דוידה גיבור טרגי או לאומי..
  14. ניהול סגל הכי גרוע שראיתי. אפילו קראנקה המושמץ בקטע הזה לפחות ניסה. מקווה שנאכל את הכובע, משחק חשוב מאוד להרים אותנו מנטלית.
  15. ואבישי כהן לא גמור? אני בעד בן הרוש מהפועל חיפה, אבל כל שחקן שיגיע לעמדה ויתן תחרות זה מבורך.
  16. לא יודע כמה זה ריאלי והיכולת שלו די בירידה, אבל אלי דסה מסיים חוזה עוד 5 חודשים והמשחק הבא שלו רק במרץ בליגה הרוסית. הייתי מביא לעונה אחת ובקיץ עושה חושבים.
  17. זה לא יקרה, אבל הלוואי וקין יזרום על הרעיון של יוריס 8 וגבי 10. יוריס לדעתי צריך לשחק 8, יש לו מסירות טובות והוא רואה משחק קדימה. בהולנד שיחק הרבה פעמים קשר 50-50. טננבאום סאבוריט ייני לוקאסן רביבו יוריס קארצב קיקו גבי תורג'מן זהבי
  18. אני עם קמחי ואוסיף שהחתמת זרים איכותיים אפשר תמיד ולא בסוף חלון. אין פשוט מי שינהל את זה כמו שצריך. אם אין ישראלים? יש מלא יהודי תפוצות עם רקורד מרשים, לא מבין למה לא פועלים שם.
  19. מיני סקופ - מכבי מגששת על מיגל ברביארי, בלם יהודי-ארגנטינאי. https://www.transfermarkt.com/miguel-barbieri/profil/spieler/431703
  20. אוקיי? לא מבין איך הבנת שאני בעד להחזיר את אצילי? אני כן מאוד אשמח לקבל שחקן רכש ישראלי כלשהו עם היכולות של אצילי. הכי קרוב לזה זה ירדן שועה, אבל לדעתי נגמר הסרט והוא שנה הבאה באירופה. מה שכן? יש כמה יהודים מעניינים בעמדות שונות ששווה לזרוק הימור.
  21. ג'ורדי גם ידע להביא שחקנים מתחת לראדר שהתגלו כרכש איכותי דוגמת ראדי וטיבי. לא כל עסקה הייתה נוצצת.
  22. על שחקן עם יכולות כמו של אצילי? זה מאסט. אצילי עצמו? כמובן שלא תודה. ירדן שועה, אני בדעת מיעוט, אבל לדעתי זה כן שחקן שהיה צריך לקבל פה הזדמנות. לדעתי גם לא רלוונטי ושנה הבאה באיזה בלגיה או הולנד.
  23. זה לעשות חיפה במהלך כזה. אין מי שיניע מהלך כזה מול מיטש. רק אנשים כמו ג'ורדי היו מסוגלים להחזיר אותו למערכת ולגרום לקהל להבליג לו אחרי כמה שערים. אם למכבי היה שחקן ברמה של אצילי זה גיים צ'ינג'ר (בנוסף למילסון וזהבי). בליגה יש רק את ירדן שועה ולדעתי עונה הבאה הוא בכלל עובר לחו"ל עם המספרים שמנפק ב2 עונות האחרונות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.