Jump to content

Armagedon

משתמשים רשומים
    173
  • Last visited

Everything posted by Armagedon

1. בול. מקווה שנתבדה, אבל אם לא המלחמה והמשחקי כוח עם חיפה, חצי מהם לא חותמים.
  2. הבעיה בבעל בית שמהמר על מאמן בלי נסיון. נתן לאיביץ ללכת שאיתו היינו כן קבוצה מאומנת ועם הגנה. ג'ק עדיין פה ולא ברור כמה תורם למערכת. בכר על המדף ואם לא חותם פה , אנחנו נבכה על זה.
  3. מאמן פשוט עקשן בקטע הזוי. לא עובד לו והוא עדיין בשלו. עוף קפוא.
  4. מתומכיו הפכתי למתנגדיו. הוא לא בשל לאמן את מכבי, כל הטיעונים על מלחמה ועומס משחקים - לא מצדיק שהוא כושל 2 פעמים במשחק עונה עם הכנה לקויה ששנים לא ראיתי וחוויתי כאוהד.
  5. הוא כבר עולה. הוא לא בשל לאמן את מכבי. כל הטיעונים של מלחמה ועומס משחקים לא מתקבלים - הכנה כזאת לקויה במשחק עונה שנים לא ראיתי!
  6. יש שחקן שלנו שלא החליק היום? מה נסגר???
  7. איפה התוכנית משחק? אין כלום. תחליף מערך, מיקומים, משהו? עוף אירי קפוא.
  8. וייבים של קריית אליעזר בשנים הרעות שלנו.
  9. יאללה, אם יש קצת בושה שיראו אופי ויחזרו.
  10. חלון העברות הבא אני לרשותכם אם צריך שוב להעיר את מיץ שישחרר מיילים ויאשר תקציבים. החלון הזה עם כוכבית וימי חסד לאנשי המקצוע שבשל המלחמה לא יכלו להחתים זר, אבל עדיין חסר גיים צ'ינג'ר שזה בלם (אלא אם שלמה יפתיע). קשר 10. מגן ימני (אם יחזקאל בא, היידה).
  11. שרן ייני לא באמת נספר פה כבלם. ניר ביטון זאת חידה, לדעתי רכש קלאסי של באר שבע או אשדוד (אם יחליט על עונת פרישה). נחמיאס חייב לעבור לקבוצה אחרת בליגה/קפריסין (אני מעריך שישאר). כל הז'יטונים על שלמה כבלם הישראלי הבכיר. סאבוריט נוטה להשאיר - הוא שחקן סופר מגוון של כמה עמדות במגרש (בלם, מגן, קשר אחורי), לא רואה סיבה לשחרר.
  12. הלוואי היינו מתעוררים על החלון הזה לפני 3 שבועות, הבעיות היו ידועות מראש ברובן. צריך לקוות שתהיה המשכיות בקיץ בשחרור עודפים או עסקאות ולא לפחד לחתוך שחקנים (מוסקרה תמורת זר אחר, אפילו הימור על שחקן מהליגה). מדמון זאת גישה שאני מקווה מאוד שימשיכו לאמץ, ערן לדעתי יהיה בעונת פרישה עונה הבאה, תורג'מן סיכוי גבוה להימכר.
  13. שמכבי יאזרחו כבר את סאבוריט עם הבליץ הזה בחלון.
  14. לא ברור איך לא משאילים את פרץ עד סוף העונה. הוא יקבל דקות, מכיר את הסגל ואפילו קצת את רובי. החתמה טובה לשני הצדדים.
  15. אם היה מגיע לפה, מי יודע כמה דק' היה מקבל עם האנטי רוטציה של קין. עם החוסר מזל שלנו, היה נפצע באימון. שישלים את הפריחה שלו בחדרה.
  16. השנקל שלי: מדמון אחלה רכש, אבל הייתי מעדיף שיסיים עונה בחדרה ועונה הבאה יגיע במקום ת'ורג'מן אם יעזוב. רז שלמה, אם יתפתח לבלם סטייל שון גולדברג ביכולת, לא אתלונן, בתחזית אופטימית אולי יהפוך לגרסת איתן טיבי 2.0 (כמה שחסר לנו בלם בסגנון שלו). מלדה, רק בגלל הגיל ואולי כי מכלן ראו משהו שפה לא הבינו (או פשוט סוכן טוב), די מעדיף אותו על יונתן כהן שפרש. בלטקסה, עדיף מנחמיאס ולדעתי בלם מחליף שאפשר לחיות איתו. קארצב, מהמעט לא נראה משהו מיוחד, אבל הוא כן שחקן ליגה טוב שהוכיח עצמו ובהחלט יכול להיות דן גלזר במשחקים שצריך, רק שלא יפחד למסור קדימה. זר חייב להגיע לפה, אם חצי ליגה החתימה זרים, מכבי יכלה להמר פה על זר בהשאלה או בחוזה קצר, בטח שעל הספסל או יציע מוסקרה מחמם את המושב. יאללה מכבי.
  17. מישהו יכול לאמלק לי את המחצית? לא יכולתי לראות התגובות פה נראות רעות.
  18. כרכש משלים, זה אחלה. גם ת'ורגמן בקיץ עשוי לעזוב. עדיין חסר פה איזה החתמה בוננזה.
  19. עד שמכבי לא יעשו איזה צעד משמעותי, הפסטיבל ימשיך. היום שניר לוי. מחר לייבוביץ', מחרתיים ריינשרייבר. נקסט.
  20. נדמה שהשופטים עושים יד אחת על זהבי, מכסחים אותו חופשי בקטע מוגזם ולא פעם ראשונה העונה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.