Jump to content

Armagedon

משתמשים רשומים
    173
  • Last visited

Everything posted by Armagedon

1. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3059961,00.html לעיתונים כבר אין מה לכתוב על מכבי, אז ממציאים שמועות? פיני לא יזוז ממכבי. נ.ב - סיבה עיקרית היא שפיני מטפל באימו שלא הכי בריאה.
  2. הסתיים המשחק בתוצאה 84-78 לצהובים
  3. כל השחקנים נטלו חלק באימון היום, כולל הפצועים, ניקולה ישחק כנראה.
  4. כאחד שעוקב אחרי הישראלים במכבי במיוחד כל העונה, הבא נראה מה מצבם ביורוליג נכון למשחק האחרון: טל בורשטיין: שלב ראשון - 5.3 נק', 2.5 ריב', 1.9 אס', 18:51 דק'. שלב שני - 11.2 נק', 1.5 ריב', 4 אס', 1.2 חט', 30:07 דק'. יניב גרין: שלב ראשון - 5.5 נק', 3 ריב', 12:40 דק'. שלב שני - 3.3 נק', 2.3 ריב', 9:40 דק'. גור שלף: שלב ראשון - 3.6 נק', 1.2 ריב', 9:57 דק' שלב שני - 2 דק' 1 ריב'. יותם הלפרין: שלב ראשון - 2.6 נק', 1 ריב', 11:07 דק' שלב שני - פצוע נ.ב - אני מבקש לא לקפוץ למה המתאזרחים לא מוזכרים, אני מדבר רק על הצברים. *לסיכום אפשר לראות שבורשטיין התקדם הכי יפה, ולמעשה משחזר יכולות מלפני שנתיים, עוד אפשר לראות בכמות האס', דבר שעוזר למשחק לנוע ולזרום טוב. כמות הנק' מספקת מאוד לשחקן שנחשב כמשלים חמישיה. חסר לי קצת הריב', זה תחום שהוא יודע. יניב גרין, לדעתי סיפור עצוב, בא כהבטחה ונתן משחק גדול ראשון, ומאז נעלמו עקבותיו, אך ניתן לציין שבדק' המעטות שמקבל הוא מראה פה ושם ניצוץ של כישרון מימי הפועל. הלפרין, חבל זמנו, מבזבז את הכישרון שלו במכבי, הוא כבר כמה עונות מחמם ספסל וחבל. שלף, הפיספוס של פיני נכון לעכשיו, אני זוכר את גור בדק' המעטות מראה דברים נהדרים בהשוואה לקומאטוס שבדיוק במשבצת שלו. ללא ספק החמצה, והוא יחסר לנו בשלבים המכריעים, לאור השחקן וחצי בספסל שיש לנו בכושר. חשוב לציין לגבי גור שיש לו תכונה נפלאה, שגם שהוא מיובש המון זמן הוא יכול לתת משחק טוב שהוא משחק פתאום.
  5. אוהד את הלייקרס, עם חיבה מיוחדת לשיקאגו בולס. למכבי יש עוד הרבה ללמוד עד שתוכל לתת "פייט" ראוי לקבוצות NBA, אומנם הפערים מצטמצמים, אבל יש לנו עוד זמן. בקשר למי שהזכיר את שיקאגו, שכחת את דניס רודמן! התולעת המשוגעת... לזה שהזכיר את האליפות של אורלנדו עם פני, אל תשכח את שאקיל שבא כבחירת דראפט שלהם. שיקאגו, ג'ון פקסון, סקוטי, וכמובן מייקל, אי אפשר לשכוח את סטיב קאר, ביל וונינגטון, הוראס גראנט בעבר, רון הארפר, ועוד שחקנים... עוד שמות של געגועים, קלייד דרקסלר, קווין ג'ונסון, מאט מלוני, מוקי בליילוק, פטריק יואינג למרות שהוא זכור כלוזר, השאר כבר הוזכרו...
  6. קדח מחום אתמול באימון, ואם ירגיש היום מאוד רע לא ישותף כנראה.
  7. ג'ראלד פיץ' הזר הבעייתי מאוד של ציבונה כנראה לא ישותף היום במשחק עקב בעיות משמעת. גורמים בקבוצה מסרו וייתכן וישוחרר בימים הקרובים
  8. לא יודע למה זה לא פורסם אתמול, אבל גרין עקב מות סבו לא נסע למשחק היום. עוד שחקן שלא ישחק היום כנראה הוא יותם הלפרין שמחלים משבר באצבע.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.