Jump to content

maccabist1

משתמשים רשומים
    25
  • Last visited

Posts פורסם על ידי maccabist1

1. לפני2 שעות , erantheking21 said:

ראיתי תקציר של המשחק היום, נגד ריינה, נגד הפועל ירושלים וכ'ו

שמתי לב לדפוס זהה כאילו שרובי קין והצוות שלו לא מצליחים לקלוט

בתחילת המשחק הכדורים נמסרים לבלמים שלנו ומכבי מנסים להניע כדור מההגנה, בשביל הנעת כדור כזו אתה צריך סט של בלמים אינטליגנטים(מה שלא קיים אצלנו) עם בטחון ונסיון שלא יעשו טעיות, כל הקבוצות כבר קלטו את הדפוס הזה ומפעילות בפתיחה עליהם לחץ והבלמים שלנו פשוט מפסידים ומאבדים כדורים פשוטים..לא יתכן!! שמכבי ת"א מזמינה לחץ על הבלמים שלה וגורמת לעצמה להתחיל 10 דקות משחקים בפיגור, חטפנו גולים גם מחיפה, גם מירושלים ועוד קבוצות ברבע שעה האלה, אחרי רבע שעה הם מורידים את הלחץ ואז מכבי משתלטים על המשחק מבחינת הנעת כדור, אבל בהרבה מצבים לא מצליחים לייצר כלום , לא הבנתי איך צוות כלכך רחב עם אנליסטים אירופאים שמשלמים עליו כלכך הרבה עושים כל שבוע את אותו טעות ולא קולטים את הבעיה הזאת, אגב שאתה רוצה לשחק 5-3-2 לפחות שיהיה לנו 2 חלוצים שיכולים להתמודד מול סק ושימיץ', אתמול זהבי ותורג'מן היו אבודים, לא מסוגלים להתמודד מול 2 סוסים כאלה, אגב שאתה משחק 5-3-2 אתה צריך 2 שחקני אגב מהירים, קיצוניים וכ'ו

אתה פותח עם רביבו ואבישי כהן על האגפים זה בדיחה.

לדעתי קלעת בול!

זה היה כ"כ ברור שהם יפתחו רבע שעה ראשונה בלחץ מטורף,לא מבין את הצורך להניע כדור מאחורה במצב כזה,בכל פעם שהם באמת ניסו ללחוץ איבדנו כדור.

תעיפו כדורים לחלוצים אם צריך,אחרי 10 דקות ההתלהבות תרד ונוכל להשתלט על המשחק.

הכנה מזעזעת למשחק 

2. 17 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

לפני יומיים הם רצו לזרוק עלינו בקתבים למי ששכח..

הם החלאות הכי גדולות שיש ביקום הזה

וכמובן שהיו מפוצצים את הדרבי רגל דקה 60 אם לא היו נעצרים,

מה עדיף? דרבי סל עם שוב שירי שואה, שוב השירים לשמעון, שוב התנועות לרגב? או שזה לא אלימות כי לזה כבר התרגלנו?

מה כבר ביקשו? מספר ת.ז? קודם כל על פי סעיף 2 לחוק החזקת תעודת זהות - אזרח מעל גיל 16 חייב לשאת עימו ת.ז ולהציג אותה לשוטר ברגע שהוא דורש ממנו. כן אני יודע שזה מפתיע פה חלק מהאנשים אבל זה החוק במדינה שלך על כל אזרח מעל גיל 16. אין לך ת.ז? יש מערכות אתה מקליד מספר וכולנו במאגר גם ככה, למה הם לא נתנו? אה יש להם מה להסתיר… למי שאין מה להסתיר לא מסתתר בין אלפי אוהדים אחרים.

הפועל… רגל כבר זויינתם, סל היה לכם צ׳אנס עוד איכשהו להראות את עצמכם אחרי הפשיטה של המשטרה, בחרתם להתחבא מאחורי הקהל הרחב.

אתם לא רוצים לעלות לשחק?

אל תעלו, מכבי טכנית בגמר. משחק אחד מעוד תואר. את מישהו יעניין שלא שוחק המשחק? פסיק בהיסטוריה.

אם זה היה הפוך נראלכם שהם היו מביעים סולידריות איתנו? חחחחחח

ואגב אם יבקשו ממני ת.ז נגד פ״ת בשבת אני אציג ואכנס אחרי שניה. למה? קודם כל כי זה החוק פה, חייב להציג ת.ז לשוטר ודבר שני, אין לי מה להסתיר ותודה רבה.

שיחיו ויסבלו, הכנתי פופקורן ונהניתי מהשידור ומהבכי שלהם בזמן שאני משחק אחד מעוד תואר בארון התארים העמוס ביותר בעולם.

אה והפועל מסריח?, העיר שלי.

תמצצו.

יש כאן בסוף מגמה לא טובה,

עד עכשיו לא ביקשו ת.ז,למה עכשיו כן?

תעשה לבד את החשבון כמה זמן יקח לקחת ת.ז ולבדוק במסוף 15-20 אלף

נראה מתי כל אחד יכנס לאיצטדיון בשבת.

3. מה הוא חושב לעצמו?שבאירופה הוא ישחק 90 דקות כל משחק.

הילד שלו נמצא בקבוצה הגדולה בישראל עם שאיפות לעלות שלבים באירופה ולזכות בתארים,מי שטוב ישחק מי שלא טוב לא ישחק.

כמה שאוסקר כשרוני זה עדיין לא מקנה לו כרטיס חופשי להרכב,הוא צריך להוכיח שזה מגיע לו,כל משחק מחדש,אפילו אם זה ל2 דקות.

4. 3 hours ago, ששון הצהוב said:

אי אפשר להיות אוהד שרוף, כשיורד עליך גשם (;

ובלי קשר הודעה מופרכת של מכביסט1

את מה מייצגת הסיפרה בסיום השם, את הגיל שלך?

מה זה קשור אם לבוא או לא

גם אם אני בא, אני מעדיף לשבת תחת גג ולא תחת מבול

אני בשוק שצריך להסביר את זה

לא צריך להסביר את זה,גם אני מעדיף לשבת תחת גג ולא להרטב,

אבל מה לעשות,מעולם מזג האוויר לא השפיע על ההחלטה שלי אם להגיע למשחק (בית או חוץ,זה לא משנה) או לא,וזה לא אמור להשפיע על אף אוהד אחר (כמובן שאני לא מדבר על ילדים וכו')

לא יודע,לראות מישהו שמדבר על 3-4 משחקים בשנה שלא יגיע בגלל מזג האויר נשמע לי קצת מוגזם

5. 17 hours ago, דריקס said:

בנתיים היו משהו כמו 4-5 ימי גשם עד היום. 

ואנחנו עוד לא בנובמבר. 

איצטדיון משופץ בלי גג זה חייב ועדת חקירה. 

לא לאמין שהמנוי הכי יקר בארץ ויש מצב בחורף אנחנו הולכים להפסיד בין 3-4 משחקים בגלל גשם…

לא ברור מה הכוונה שלך בלהפסיד 3-4 משחקים.

נכון באסה בלי גג ב2019 אבל זה לא משהו שחדש לנו,גם בבלומפילד הישן לא היה גג ולא זכור לי שהרבה אנשים ויתרו על משחקים בגלל הגשם,יותר מזה,אם בגלל גשם אנשים מוותרים על מכבי אז אולי זה עדיף שלא יבואו בכלל.

6. והפעם אני לא מדבר על הקבוצה אלא על הקהל.

שכחuו מה נמני נתן לקבוצה? שכחו את כל התארים את כל הגולים את הנשמה?

באמת בושה לכל מי שקילל את אבי התביישתי היום.

ובאמת כל הכבוד לשחקן ה12 שעודדו עד הרגע האחרון אתם הקהל האמיתי!!!

7. שום ביזיון ושום נעלים חייבים להילחם בערסים שהורגים את מכבי .צריך לתבוע את זורקי החפצים בכסף ולהעיף אותם קיבינמאט

בכל קבוצה יש את האנשים האלה ובכל משחק זורקים כמה כוסות פלסטיק זה קרה בהפועל זה קרה בבית"ר וזה קרה בחיפה ועד עכשיו רק אנחנו נענשנו

8. הטירונות היא בקציעות שזה חור אחושרמוטה בערך 40 דקות מב"ש.

האוהלים דווקא לא כאלה מסריחים דווקא אוהלים חדשים יש שם ככה שלא כזה גרוע בבא"ח דווקא התנאים שם ממש טובים אפילו אם יגידו לך אחרת,יש לך שם אחלה שק"ם,האוהלים סבבה ועוד כל מיני דברים שלא יהיו לך בהר קרן למשל (ששם תעשה את האימון מתקדם).

היציאות בטירונות ואימון מתקדם הם יציאות טובות סה"כ אתה תצא כמעט כל שבוע בטירונות אולי חוץ מאיזה 3-4 שבתות,ובאימון מתקדם היציאות כבר הופכות לחצאים שזה שבת סוגר שבת לא שזה גם לא כזה גרוע ללוחם.

זהו בערך את כל השאר אתה תלמד כבר לבד.בהצלחה שיהיה לך!

רק צבר!!!

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.