Jump to content

maccabist1

משתמשים רשומים
    25
  • Last visited

Everything posted by maccabist1

1. איך זה יכול להיות שחצי שעה אחרי המשחק כבר יש 7 עמ' של קללות ובכינות,חלאס!אתם רואים את הקבוצה מפסידה תשבו שעה-שעתיים בבית תשתו מים ותרגעו נמאס כבר לראות את התלונות שלכם. שניצחנו את חיפה אף אחד לא אמר כלום.
  2. גם בלוד לא יגיעו הרבה אוהדים של מכבי מקסימום 500-600
  3. מה זה משנה?הם מייצגים את אוהדי ביתר. אני ראיתי את אותו אוהד שאמר שלא יהיה יהיה ערבי בביתר הולך לסולחה הזאת. זה כמו שרה"מ נואם, אז אתה יוכל להגיד אבל אני לא חושב כמוהו,אבל בשאר העולם לא מעניין מה אתה חושב אלא מה הנציג שלך חושב.
  4. תגידו,אוהדי בית"ר פה מדברים על העיקרון כמו האוהד ההוא עם השיער הארוך שאמר שלא יהיה ערבי בביתר לא בגלל גזענות אלא בגלל עיקרון, ואחרי שבוע הוא הלך עשה סולחה עם אוהדי סכנין? כי אם כן המצב של בית"ר ניהיה ממש גרוע. עכשיו ברצינות,אוהדי בית"ר זה כבר לא מה שהיה פעם כיום יש הרבה אוהדי בית"ר שלא היו מתנגדים לשחקן ערבי בקבוצה. וגם,אני לא מבין איך אתם רוצים להקים ארגון שרוב הקהל של ביתר לא יודע מה זה ארגון בכלל,איך אנשים יצטרפו?איך אנשים יתרמו כסף?איך אנשים ישירו שירים נורמלים (ועכשיו ברצינות,אין לכם שירים נורמלים,זאת עובדה)ובכלל שישירו במשך 90 דקות ולא רק בתחילת המשחק ואחרי הגולים.
  5. בחייאת ראבאק אני לא שמעתי וגם לא ראיתי את חיפה מעודדים היום,אנחנו כל המשחק עודדנו והיה עידוד טוב מאוד והיו גם קטעים של טירוף. צריך לציין גם את שערים 13 ו8 שלדעתי היו להם קטעים שהם עודדו בטירוף.
  6. זה יום שבת,לא יודע באיזה שעה מדיוק,אבל מה שבטוח זה שמגאמדוב לא ישחק נגדנו וזה כבר טוב.
  7. מכביסטים ליום אחד/אבי יחיאל אהבתי במיוחד את הקטע האחרון.
  8. אנשים משחקים אותה כאילו זה לא משחק חשוב. כמו שאמרו פה, תפסיקו לשקר לעצמכם, זה ניהיה משחק חשוב כמו דרבי ולדעתי צריך להגיע לאימון ולהטריף את השחקנים. אין יציאה בלי ניצחון!
  9. ביתר היא הקבוצה שקיבלה נראה לי הכי הרבה פנדלים לא מוצדקים לטובתה (אשדוד סיבוב ראשון דקה 90,כפ"ס דקה 90) ואני לא שמעתי את אוהדי בית"ר מתלוננים על השיפוט. כמו שאתם מקבלים פנדלים לא מוצדקים אז גם אחרים יכולים לקבל. דבר שני,אם אגנסו חלוץ כל כך טוב (לא שאני מזלזל או משהו),למה הוא לא כבש?היו לו הרבה הזדמנויות להבקיע ממצבים קורצים מאוד והיו רגעים שחשבתי שהם התבלבלו עם רועי דיין/אמבמבה הם עושים תנועה והכל אבל את העבודה של החלוצים-להבקיע הם לא עושים ככה שזה לא עוזר. חוץ מזה,נראה שמתפתחת שם קבוצה טובה.
  10. הקוסם רציני ספר יפה שווה קריאה
  11. היום יש תוכנית בספורט 5 שבה בין היתר משתתף גם שגיב פרידמן ("הכלב"). פקקים. שעה 19:30, נקווה שהוא יצחיק כמו שהוא בתור הכלב.
  12. זה לא אפשרי,יש חוק שהספסל של הקבוצה האורחת צריך להיות מימין לקוון
  13. יש רק הגדרה אחת למה שקורה לנו עכשיו-לוזרים עם מזל. דקה אחרונה נמני ככה מחטיא פנדל,שוב אנחנו חוזרים מפיגור 2-0,מה עוד אפשר להגיד?
  14. אם אני לא טועה זה היה מכבי ראשון לציון יפו אחרי זה זה הפך למכבי אחוזת בית ואז למכבי ת"א,זה באמת נכון או שסתם אמרו לי?
  15. בטח שהיה פנדל,תסכלו על השרוול של החולצה אפילו איך הוא זז(וכולם יודעים שהשרוול נמצא איפה שהיד)
  16. יוו אחי בידיוק מה שבאתי לרשום,בידיוק כמו בהאטריק.
  17. איזה חלוצים יש בסגל?רק אליאור ועקנין?
  18. חילוף ראשון בדקה 61:לירן כהן נכנס יקיר שינה יצא
  19. אם זה לא התחנה האחרונה אז התחנה האחרונה היא הכרמלית,שזה גם די קרוב קרוב לבלומפילד
  20. אתה חייב לשחק רגוע. בכל מקרה אתה תפסיד אז עדיף שתשחק רגוע ככה הרוח צוות תעלה ויצא לך משהו מהמשחק הזה
  21. מתחנה מרכזית יש לך את קוים 41-44 (נראה לי לא בטוח,בטוח אבל 41 ו-44 מגיעים לא סגור על 42-43) זה מגיע עד שד' ירושלים ומשם אתה הולך ברגל זה דקה-2 הליכה
  22. רק אני התלהבתי בעיקר מפיטו של סכנין? לא יודע למה כל נגיעה שלו בכדור אני נהנה
  23. "אם כל השחקנים שהבטיחו לי שיגיעו אכן יגיעו, אז נגיע רחוק" (אייל ברקוביץ',לאחר הזכיה בגביע) "אם ניר קלינגר יגיד לי היום - אתה בספסל – אני אגיד לו 'בסדר אין בעיה'" (אייל ברקוביץ', פגוש את העיתונות) מעניין מה היה באותו יום "אין מה לדאוג, שום שחקן של הפועל פ"ת לא יעזוב" (דני לוי, שלא סופר את סבן, קייסי, ארבייטמן, יחיאל, אליאב ומי יודע מי עוד. ONE) "הליגה טובה, הליגה מעניינת, הליגה אטרקטיבית" (רוני לוי, אחרי שלא הציץ בטבלה במשך 14 מחזורים. שבת של כדורגל)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.