Jump to content

maccabist1

משתמשים רשומים
    25
  • Last visited

Everything posted by maccabist1

1. שנה שעברה אם אני לא טועה היה דרבי נוער בווינטר והיה כמעט 2000-2500 צופים והייתה אחלה אווירה,למה עכשיו הם לא העבירו לווינטר?יש משחק או משהו?
  2. גם אני שמחחתי וגם אני לא מתחרט על זה. אני פשוט משווה את העניין,הטיעון של דריקס היה שיש מנויים לשער 5,לאן כל המנויים האלה נעלמו? אז מה אם הרבה לא באים,הם קנו כרטיס,שילמו על מקום לשער X ולא יכול להיות שיעבירו אותם לשער Y מה זה השכונה הזאת.
  3. פשוט ביזיון ההנהלה הזאת. מה השלב הבא?אני לא מבין את הקטע שלהם? בתחילת שנה בדרבי הם לא יכלו לעשות ככה?ככה לפחות היינו נהנים משער 11 בדרבי השני.
  4. את זה גם אני שואל,אבל עזוב את זה,מה עם כל המנויים של מכבי?איפה הם ישבו? במקום למלאות את כל האיצטדיון בצהוב,במקום לדאוג שהרוב יהיו אוהדי מכבי על ידי מחירים נמוכים,יותר כרטיסי נוער וכו' הם פשוט עושים את ההפך,המחירים יקרים (לא מדבר עליי כי יש מנוי אבל יש אנשים שזה יקר להם)הם נותנים את השערים של המנויים שלנו לאוהדי חיפה,מה הם עוד יעשו?אני לא מבין מה אמורים לעשות האוהדים של שער 5,מה הם לא יבואו למשחק?
  5. במשחק קודם היה רשום 5 לאוהדי חיפה ו4 לאוהדי מכבי,יכול להיות שהם התבלבלו?
  6. כאן מה זה??שום ההנהלה דופקת אוהדים שלנו,איפה הם יישבו?
  7. דגו אבוקסיס גרשון ופנסטיל ארבעתם באותה רמת שנאה אצלי
  8. זה רעיון ממש ממש אבל ממש לא טוב,לדעתי כמובן. לא מספיק שהגוש רק הולך וקטן,פחות אנשים מעודדים בנוסף לזה יבואו אנשים שלא מכירים את השירים (באים ל11 כי זה השער הכי זול),הם יכנסו לגוש ולא יעודדו,לא מספיק הבעיה עם החולצות הצהובות שגם ככה אין ביציע,אז יהיו פחות אנשים יחשבו הם באים לדיסקוטק ויבואו עם חולצות בצבעי הקשת וגם יבואו מלא טרמפיסטים שכשהקבוצה לא תצליח הם יהיו הראשונים לקלל ולא ינסו לעזור בשיט לקבוצה כשהיא בפיגור או לא משחקת טוב.
  9. באור יהודה אחרי הבית כנסת יש מלא נפצים זורקים על מכוניות ובאלגנים. אין על נפצים אחלה דבר חולה על זה. נפצים
  10. מה הבעיה?שאוואט ישלח את קאניזרס לקנות לו דורדוראנט או משהו קאניזארס כבר יפצע סמכו עליו.
  11. תשמע,גם האנשים שבארגונים הם בני אדם גם להם יש רגשות וגם הם מאוכזבים. זה לא קל לבוא לעודד אחרי תבוסה כזאת מול עכו. אני גם לא מבין למה כולם באים בטענות על ארגוני האוהדים בכל הארגונים אולי יש 350-400 איש וגם זה בלחץ,למכבי יש פי 10 אוהדים איפה כולם?למה לבוא לארגוני האוהדים בטענות?
  12. אל תשימו 6 משחקים זה הכי קשה לתפוס 6
  13. כמו שעכשיו חלק מהקהל לא מוכן להודות בטעות שהביאו את קאנן והוא נכשל. כך הקהל לא יודה אם גרנט יצליח ויגיד שהשחקנים עשו את הכל.
  14. לפי מה שאני רואה הוא משחק במקסים לוד. למי שלא הבין יש כתבה עכשיו על המשחק בין מקסים לוד לרמלה בשישי חי ובועט והראו את נועם עם עוד מספר שחקנים שהיו בליגת העל (סהר מזרחי,עופר שיטרית וישראל כהן).
  15. אני מציע לכם לא לזלזל גם בבנפיקה. הם קבוצה טובה מאוד עם אוהדים מעולים שדוחפים את הקבוצה וכמעט כל משחק בצ'מפיונס מפוצצים ת'איצטדיון ודוחפים את הקבוצה. אל תשכחו שלא קל לנצח את ליברפול באנפילד. יהיה משחק טוב בליסבון.
  16. לא שלחתי שום הודעה
  17. זה לא שולח לי את ההודעות. מה עושים? תודה לעוזרים.
  18. גם אני זכיתי בווינר. תרמתי 10 שקל כבר אתמול לקופת השחקן : )
  19. הוא צודק,אי אפשר לקחת סיכון במיוחד לא עם הכלבים האלו.
  20. היה לי וירוס במחשב,קיצר הורדתי אותו וזה,אבל מאז יש לי ים פרסומות ואני לא מוצא חוסם פרסומות טוב שיחסום אותם כי זה ממש מעצבן. מישהו יכול להביא לי לינק או משהו. תודה מראש
  21. איך הוא עשה את ה"נה נה נה נה מכבי" לבד זה הרג אותי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.