Jump to content

maccabist1

משתמשים רשומים
    25
  • Last visited

Everything posted by maccabist1

1. יש מכבי כדורסל בערוץ 22,זה מה שאתם רואים?
  2. היה בן זונה בטיילת. היה מלא אנשים חצי משם מאור יהודה. אחד החגים הכי כפיים שיש ל"ג בעומר
  3. בשתי העונות הראשונות היה משהו אחר לגמרי. רני היה זוהר אחד מהקיבוץ שהתקבל לאקדמיה של ירדנה טמיר והוא מתאהב בנינט. קיצור היה להם הרבה בלאגנים באמצע,היא חשבה שהוא בגד בה,בהמשך הוא חשב שיש לו ילד בבטן של נועה וכו'. זה העונה הראשונה רק על רן דנקר כי אף אחד מהעונה הראשונה לא נמצא בשלישית. עכשיו לעונה השניה,בעונה השניה מצטרף שחקן חדש אושרי כהן והוא משחק את אריאל,אריאל הוא בעצם אח של גבעון (הסוכן של נועה שהיא נינט ונעמי הרגו) שהוא ואחותו שרון רוצים לנקום בנינט נועה ונעמי על מות אחיהם היקר. בהמשך אריאל מתאהב בנינט,לאחר שהוא מתקרב לזוהר ועובד עליו כמה פעמים. לקראת הסוף אריאל ושרון (וגבעון שבסוף התברר שהוא חי) מתכננים להרוג את השלושה בחתונה של נינט ואריאל.בסוף אריאל "מת" וזוהר ונינט התחנתנו. מפה מגיעה העונה השלישית שהיא שונה לגמרי. העונה השלישית נפתחת איך שהעונה השניה נגמרת עם שבירת הכוס והנשיקה ואז הבאמי אומר קאט ומגלים שזוהר הוא בעצם רני,שחקן שמגלם את זוהר. אריאל הוא יונתן שחקן שמגלם את אריאל וכו'. זהו. נ.ב רשמתי את זה מהר מדי אז בטח יהיו טעויות תקנו אותי אם אתם מוצאים אחת כזאת.
  4. לי יצא סתם שחקן עגלה. אגב,אני מוביל 3-0
  5. קאקו שוחרר אחרי שקלינגר התפטר,גם טריקה. מה עם שפונגין?איך כולנו צחקנו שנה שעברה על קלינגר שהוא מרכיב אותו בהרכב הראשון,גם השנה היו לא מעט כאלה שהרימו גבה.
  6. מאמן טוב צריך להצליח עם מה שיש לו ביד,זה לא תירוץ העניין עם קלינגר. אל תשכחו גם שקאנן הביא לנו 3 תותחי על ברמה בינלאומית כמו ביז'ו בקירי ומקינאווה אז זה גם לא תירוץ (אגב יש לי שאלה,מתי קאנן החליף אחד מהם אבל לא אחרי שנפצע?) קיצור מה שאני אומר שבלי הנקודות של קלינגר,בלי שטרואבר ונמני היינו היום במקום סכנין.
  7. שנה שעברה היה 5 אלף מנויים למה נראה לכם ששנה הבאה יהיו פחות? אני מכיר מלא אנשים שאומרים שהם לא יעשו אבל בסוף הם עושים
  8. אני לא מבין מה אתם מתלהבים מסולומון? אני דווקא חושב שהוא יכול להרוס את מכבי,כן הוא יביא שחקנים גדולים ומאמנים ענקיים אבל לכו תדעו מה יהיה בעוד שנתיים שלוש,הוא פתאום יכול לקחת את הרגליים ואתה הכסף וללכת הביתה ,אני לא מוצא סיבה שעבריין כמו סולומון יבוא לקבוצת כדורגל בישראל ולא יעשה עבירות פליליות שבסוף גם הקבוצה תדפק. הוא יסחוב אותנו יחד איתו למטה
  9. הרגת אותי אחי. זה לא פאפו,זה פאפן,ז'אן פייר פאפן מגדולי שחקני צרפת בכל הזמנים
  10. אני לא מאמין שהוא יבוא. בביתר יציעו לו סכומי עתק ואם לא ביתר אז הוא בטוח יעדיף את חיפה.
  11. את זה דווקא הוא כן אמר,הראו את זה בחדשות הספורט שהיה ב5.
  12. בואנה איזה יפה השיר הז בגירסאת רוק,גם יש לו אחלה קול. יצא ענק
  13. לקח לי שעה לצאת מזה,מה זה המתח הזה עד שהובלנו ככה הבייבי שאק הזה החזיר אותם
  14. יש לאלון מזרחי תוכנית בערוץ אגו,בסוף בתוכנית הוא נותן לאוהד של אחת מקבוצות ליגת העל לשיר שיר מהיציע והפעם זה היה של מכבי וויקטור תשובה שר את "אני מודה" בגירסא מזרחית,אחרי זה בא יס"מ ולקח אותו (בצחוק יענו),אחד הקטעים.
  15. גדול.ויקטור תשובה שר מי שלא קופץ אדום. חח בא שוטר לקח אותו איזה קטע גדול. חוץ מזה תוכנית דפוקה
  16. איכס! ורוד זה הצבע הכי מגעיל שקיים,זה צבע להומואים אני לא יכול לראות את הצבע הזה...
  17. יש גם של אור יהודה שנה הבאה ליגה ב'
  18. גם אצלי יש בעיה. למה זה ככה?
  19. תלך ליהוד יש שם אחלה וטרינר הוא נמצא מול הדואר שם ליד הפינה הלבנה. קוראים לו שלמה אלבגלי (משהו כזה) הוא אחלה וטרינר,בדוק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.