Jump to content

maccabist1

משתמשים רשומים
    25
  • Last visited

Everything posted by maccabist1

1. אתה יכול לבחור איזה קעקוע אתה רוצה ואחרי זה נגיד לבחור עוד אחד של מכבי או מה שאתה רוצה ואז הוא יסדר לך במחשב שלו איזה משהו יפה
  2. זה אמור להיות משודר גם בארץ הECW הזה ??
  3. תלוי למי,יש כאלה אנשים עם ראש קטן והם לא מנסים להבין מה רוצים מהם והם שמים לך אובר שהכוונה שלהם שיהיה בידיוק 7 (אגב,אני אומר את זה מניסיון ראיתי כמה אנשים כאלה),לאנשים האלה הווינר מנסה להגיע כדי להרוויח כסף.
  4. לא נראה לי שזה באג,גם בויקטור צ'לנדר זה ככה העניין הוא שהם רוצים לעשות הימור יותר אטרקטיבי פשוט,אם תשים לב תראה שאי אפשר להמר על תיקו רק על אנדר או אובר מה שאומר שאנדר זה מתחת ל7 ואובר זה מעל 8 החצי שיש שם זה סתם,הם מנסים לעבוד עלינו בכל דרך אפשרית,כמו בעיטת פתיחה צהוב ראשון וכל אלה נדיר לתפוס את זה.
  5. http://www.maccabi-tlv.co.il/ShowArticle.a...leId=kcNHJrhAhp יכול להיות?...
  6. דווקא מלא עושים,יש כאלה שאוהבים את זה דווקא.
  7. כתף מאחורה. גם לי יש של מכבי בכתף מאחורה
  8. גם תמוז לא יגיע,וגם בעניין ביטון זה לא נראה שמכבי מזיזים דברים
  9. צודק,גם בעניין של דריקס קורה אותו דבר,צריך לתת לו תפקיד סמלי כמו להיות מתווך בין הקהל לקבוצה או משהו כזה
  10. 002 היה יחסית קל,ועוד אני בכלל לא מתכונן למבחנים והיה לי קל
  11. אתה נמצא דווקא באזורים שרוב האור יהודאים שאני מכיר פה בפורום ואני יודע בערך איפה הם מסתובבים,כנראה שהם יושנים בשעות שאתה בעיר
  12. תלוי איפה אתה באור יהודה
  13. למה יש על אור יהודה? העיר הכי מרגשת בארץ כולם שם גברים אחושרמוטה (תשאלו את קאנן,טוויטו,נמני וכל החבר'ה)
  14. הוא היה מנהל במכון וינגיט או משהו כזה.
  15. ברגלים רק הומואים או שחקני כדורגל מורידים. בחזה זה עוד נורמלי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.