Jump to content

maccabist1

משתמשים רשומים
    25
  • Last visited

Everything posted by maccabist1

1. אה אוקיי טעות שלי,לא שזה משנה משהו בקשר לעניין שלא היו צריכים לנהום.
  2. נראה לי בכלל שהעל תנאי זה רדיוס בלבד,מה שאומר שיהיה קהל אבל לא בבלומפילד אם לא בבלומפילד כנראה שזה יהיה בר"ג ואם זה נכון אז לא רק שנדפקנו שהמשחק יהיה בר"ג אלא גם שנצטרך לראות 20 אלף ביתרים חוגגים ולא 5 אלף כמו בבלומפילד. חוץ מזה העניין של הנהמות זה דבר מגעיל בפני עצמו בלי קשר לרדיוס עם או בלי קהל
  3. שלא תכניס עכשיו את הפיצה עם הקרטון למיקרוגל,גם את זה אתה מסוגל לעשות
  4. אל תספידו גם את הקבוצות האחרות שמועמדות לירידה מלבד פ"ת שכבר ירדה יש עוד 2 קבוצות שילחמו עד הסוף עם בני יהודה וגם לנו יש איתם משחקים לא לשכוח.
  5. מ.כ אור יהודה או מכבי אור יהודה מ.ב בדרך לליגה ב' אגב
  6. יש לביתר עוד משחקים נגדנו והפועל ועוד משחקים נגד המועמדות לירדה (כמו לנו) שאלה יהיו משחקים מאוד מאוד קשים ככה שגם אם חס וחלילה נפסיד שום דבר לא גמור
  7. אני צריך לינק של הדיסק של אייל גולן מי שיכול בפרטי תודה
  8. ביום שבת בGOLD יש מכבי נגד ביתר מ01/02 אם אני לא טועה
  9. מישהו יודע את הבתים ואת המשחקים שיהיו ביום שני?
  10. לא,אבל בעזרת ה' אנחנו נהנה לראות 5000 אדומים בוכים בדרבי
  11. אחי כנראה שלא הבנת. לא אכפת לנו איפה נישב העיקר שנשב ויותר טוב שיביאו לנו כמה שיותר כרטיסים,אם אנחנו יכולים להביא כמות גדולה של אוהדים למשחק כזה אז בטח שנעדיף להיות ביציע גדול יותר. דבר שני בנתיים היציע הצפוני יהיה ריק ועוד לא הוצאו כרטיסים ליציע הזה אז ככה שסביר להניח שרוב האוהדים "המעודדים" שלכם כבר קנו כרטיס למזרחי,אז מה עדיף שיציע של 5 אלף איש ישאר ריק וישאיר חור גדול בעידוד שלכם או שישבו שם אוהדי הקבוצה היריבה ואז תיהיה תפאורת עידוד מדהימה עם קהל גדול של 2 הקבוצות. ועוד דבר,בינינו גם אתם אוהדי ביתר מעדיפים שלא נקבל את הצפוני כי אתם יודעים שאם יבוא קהל גדול מת"א אז לא ישמעו את "השירים" שלכם גם ברגעים שאתם שרים אותם. ולא משנה איפה נשב מה שקובע זה האיכות,ואיכות אין לכם
  12. כי באסיה יש לך מדינות כמו עירק,איראן,סוריה,לבנון ועוד הרבה מדינות שלא יסכימו לשחק נגד קבוצה מישראל.
  13. לירון אחי מזל טוב עד 120 אוהב אותך...
  14. כן,רק שבניון כבש את השערים בפריימרליג והשחקן הזה בליגה השלישית באנגליה,יש קצת הבדל אני חושב
  15. איך הגעת למסקנה ששבחון במכבי? עד שלא תראה אותו משחק אל תאמין לאף אחד,מה גם שלא נראה שמשהו מתקדם בנושא שלו.
  16. וואנצ'ופה כבר שחקן גמור,הוא עבר הרבה מאוד פציעות וירידות ביכולת. מישהו פה אמר שגיל 30 זה שיא הקריירה,אפילו שחקן ישראלי לא חולם בשיא הקריירה להגיע לליגה של קוסטה ריקה זה מראה כמה השחקן הזה עייף מכדורגל וכמה הוא ירד ביכולת
  17. מה זה הוט למה? לפני שבועיים היה מרתון כזהביס של שבוע סרטים כאלה,ועכשיו יש מרתון סרטי ספורט ישראלים
  18. החולצה שלהם מגעילה,הסמל דווקא יפה
  19. הנעל הכי נוחה שקיימת,כוס אומו כולם העיקר שהיא נוחה
  20. משגע אותי למה אתם מנסים כל הזמן להתחכם ולהגיד ביט"ר?העיקר להיות שונים?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.