Jump to content

maccabist1

משתמשים רשומים
    25
  • Last visited

Everything posted by maccabist1

1. חחח אחי על מה אתה מדבר יש שם לבנים הקלות בבוחן מסלול קרקל זה בנים שהם בנות ובנות שהם בנים חח ובקשר לגדס"ר הבדואי הם תופסים קו קבוע לעומת שאר הגדודים (בעצם הם לא ממש חלק מגבעתי יש להם אותה כומתה זה נכון אבל הם לא ממש קשורים הם יותר גדוד בפני עצמו)והקו שהם תופסים זה בדרום עזה באזור רפיח לפי מה שאני יודע (אולי זה השתנה או משהו ואני לא יודע על זה)
  2. אם אני לא טועה שקד עולים לחרמון,רותם להר דוב וצבר לזרעית
  3. 55 קילומטר משהו כזה.והמסלול קשה במיוחד .זה מסלול חדש שהתחיל באוג' 08 לא כמו המסלולים האחרים.
  4. אחי שהבא"ח תיהיה ההתלבטות האחרונה שלך. נכון שהבא"ח של גבעתי מסריח והכל והר קרן עוד יותר (אני עדיין אומר שאין מקום כזה ואני סתם חולם) כי תאכלס אתה לא באמת תיהיה הרבה בבא"ח,אולי בטירונות כן כי זה פחות שטח אבל לקראת סוף הטירונות וכל האימון מתקדם אתה תטחון שטח לא משנה איפה תיהיה ככה שאפילו אם אתה בגבעתי אחרי שבוע שטח מסריח שאתה חוזר להר קרן ביום חמישי זה נראה לך המקום הכי טוב שיש (ככה זה אצלנו לפחות). וחוץ מזה שאתה לוחם אתה צריך להתרגל לתנאים ומה גם שזה כולה חצי שנה פלוס מינוס עד שאתה עף משם אז לדעתי השיקול לא צריך להיות הבא"ח. אם אתה שואל אותי-גבעתי
  5. תודה לכל האנשים שעוסקים בעניין באמת הרמתם דבר ענק.
  6. הבעיה היא ששחקנים במכבי לא יודעים מה זה דרבי לעומת שחקנים של הפועל. סתכלו על האימונים המסכמים בדרבים האחרונים,השחקנים לא נותנים לנו לתת להם אהבה הם קרים יותר מדי בשביל שחקנים של מכבי ישר הם חוזרים לחדר הלבשה מפחדים כאילו מה נעשה להם. לא מגיע להם אוהדים כאלה.חבל על הזמן שאנחנו מבזבזים בשביל להגיע לאימונים האלה,באמת חבל.פעם זה באמת היה עושה משהו היום זה כבר לא מזיז להם.מפה מתחילה הבעיה
  7. מעכשיו גם אוג' 08 סגולים...קיבלנו אתמול את הסגולה ויצאנו לרגילה בול על הדרבי
  8. ואללה לי יוצא בדיוק על הרגילה. תנסה בכל זאת להוציא גימלים,תתלונן על כאבים או משהו כמה ימים לפני
  9. אני מתגייס ב17.7 דבר איתי באיסי 217765006 -לא המשתמש המקורי-
  10. http://www.leaan.co.il/ יצאו כרטיסים לדרבי באתר של לאן. מבוגר-100 נוער-50
  11. תאכלס מי שנכשל שנה שעברה בבגרויות הכי נדפק כי עכשיו לא יתנו לו לעשות מועד חורף.
  12. רודי חדד נראה לי שיהיה במקום מסיקה ועזרן במקום פרץ.
  13. המשחק הזה הוא רדיוס נכון?או שזה כולל רק בליגה?
  14. צריך לשיר את השיר לא לצעוק למה אחרי זה לאנשים נגמר הכח אחרי אני מודה
  15. 1.הנה זה מגיע 2.סתכלו לי בעניים 3.התאהבתי בך מזמן (הקטע שעושים בהתחלה עם הישיבה החייה את השיר הזה מחדש השנה)
  16. גם להעביר ביקורת יש דרך,כמה שזה דבר מגעיל כל הנהמות האלו זה לא סיבה לעצור אנשים ועוד יותר זה לא סיבה שאתה תקפוץ ותגיד שיזיינו אותם וירחיקו אותם כי לעומתי ולעומתך האנשים האלה באו למשחק כדי לעודד את הקבוצה אז הדבר האחרון שאנחנו יכולים לעשות זה לבוא אליהם בטענות ואם באים אליהם אז בצורה יפה ולא לרצות שירחיקו אותם למה אחרי זה תבכה למה היציע נשמע כמו בבית קברות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.