Jump to content

maccabist1

משתמשים רשומים
    25
  • Last visited

Everything posted by maccabist1

1. עכשיו זה חוזר להפועל כל מה שהם עשו נגד העברת המשחק לר"ג כי בדוגרי מכבי עש את זה לטובתם...הרי לשער 4-5 יש כבר הרבה מנויים וזה בתוספת ל-1000 מנויים שברקוביץ'.עכשיו אחרי שהם עשו הכל כדי שמכבי ישארו בבלומפילד מה הם רוצים שנעשה עם כל ה2000 אוהדים האלה?נזרוק אותם לזבל?מה אפשר לעשות איתם כל השערים כבר מלאים...אז זה ההבדל בין מכבי להפועל...להפועל אין מנויים לשער 11 בניגוד אלינו שלנו יש מנויים לשער 5... לדעתי-החלטה נכונה אם הפועל יחשבו על המצב שלהם ועל הכסף הם לא יתלנו להם את 11 אלה ישאירו לנו....
  2. יאללה כוס אמ אמו ערס אני לא יושן בלילה ראבאק מתי כבר זה יגיע!!!!!!!!!!!!!!!!! אני כבר מחכה לשמוע את אני מודה בהתחלה ואני מקווה מאוד שישירו את מי כמוך באלים ה' זה צריך להיכנס חזק...
  3. יאללה בואו נעשה מחאה... חחח נשמע דווקא בסדר הצעיף אולי בהמשך העונה אני יקנה... בהצלחה במכירה!!
  4. אני יגיד את זה ככה-מי שמחרים את הדרבי הזה הוא לא אוהד מכבי. די כבר אתם מתעסקים רק במחאות כל הזמן במקום לבוא ולעודד אתם מתעסקים רק במחאות מה אתם ילדים קטנים אתם יודעים שבר"ג מלא יש אווירה מחשמלת כמו בלומפילד רק ששם אף קבוצה לא יכולה עלינו . צריך לבוא ולעודד את הקבוצה במקום סתם להתעסק בשטויות האלה אתם לא מבינים שזאת החלטה טובה למכבי ובמיוחד לאוהדים כי עם כל הכבוד יש הרבה אוהדים עם מצב קשה (לא על זה עשינו מחאה מול ביתר?) שלא היו יכולים להגיע לבלומפילד (גם בגלל שאין מקום) ולר"ג הם יכולים להגיע כי המחירים ירדו ,אז זה מראה שיש פה אנשים שאכפת להם רק מעצמם ואני אומר לכם שאני בטוח שהאיצטדיון יהיה מלא באוהדי מכבי כי עם כל הכבוד לא כולם כמו אלה שמתפלצפים פה בפורום שקנו מנוי לבלומפילד מה אתם ילדים קטנים לא לימדו אתכם שקונים משהו צריך תמיד להסתכל על האותיות הקטנות...מה אתה רוצה שהם ירשמו לך בגודל כל המנוי שהמשחקים יועברו לר"ג?ככה זה בכל מקום...
  5. אתם בטוחים האימון בקרית שלום למה נראה לי הוא יהיה בבלומפילד...
  6. ליברפול מנצ'סטר ובארסה ירוצו חזק הזוכה תיהיה בארסה
  7. בטח הגיע לאוגבונה אדום...איזה בעיטה הוא הוריד ליחיאל אחרי זה אבל את זה השופטים לא ראו משום מה וחצי יציע ראה (אפילו יותר מחצי)... השופטים רואים את מה שבא להם את זה כבר הבנתי מזמן...
  8. מה אתה בכלל מתייחס למשחקונים האלה רשום שמישאלוף היה מצויין כאילו זה עוזר לי שהוא מצויין באימונין שימטיין במשחקים כך גם תמיר כהן הצטיין וכבש 2 שערים במשחקון נו ו...?בליגה הוא נותן 2 גולים במשחק ומצטיין עם כל הכבוד כל אלה ששיחקו אתמול לא היו במשחקון וההרכב הראשון היה פי 7 על השני...
  9. אנשים פה (אני מדבר על איכר פשוט) לא מבינים שכל הפאולים על מכבי שלא נשרקו במרכז המגרש א.גם עצרו את המומנטום של מכבי ב-20 הדקות הראשונות ב.אם שחקן של הפועל לא היה מוריד שחקן של מכבי במרכז המגרש לך תדע מה השחקן היה עושה כי הפועל בכלל לא היו במרכז המגרש מה שהיה אתמול היה פשוט ביזיון שופט מפגר איך בנאדם יכול לשרוק או לא לשרוק על דברים שהיו כל כך ברורים זה דבר לא יאומן אני אומר לך בחיים לא ראיתי שופט כזה מפגר כמה טעיות במשחק....
  10. אחי איפה אתה היית על כל הפאולים שאתה רושם השופט שרק...אבל על החוצים של מכבי על העבירות שעשו על מכבי על הפנדל ועל עוד הרבה מאוד שריקות קטנות ולא מוצדקות שהעבירו את המומנטום להפועל זה הרס את המשחק...ומה אם הפנדל שלא היה??? סתם זונות כל ההתאחדות וכל איגוד השופטים משבצים שופט שהיה כל השבוע בהתנתקות.... אסור לנו להישבר אסור לנו לתת לשופטים ולהתאחדות להתעלל בנו ככה הם רוצים שלא נבוא יותר למשחקים אסור לוותר משחק הבא נגד ניקוסיה והדרבי נגד הפועל מפוצצים את בלומפילד בע"ה יהיה טוב...
  11. הכי טוב במקום כמו בית דני או אולם אירועים (כמובן עדיף בלומפילד אבל זאת אופציה לא ריאלית) עם מסך ענק כיבוד וזמרים כמו עופר לוי יהיה חגיגה נשבע לכם כל אוהדי ביתר יקנאו בנו....
  12. בעזרת ה' הוא ישחק בדרבי ויתן גול ונזיין ת'קומוניסטים
  13. חבר'ה אני מאמין שלא רק הדרבי יעבור לר"ג אלא כל המשחקים הגדולים כמו נגד ביתר והקופים כי בדרך כלל במשחקים האלה נהוג לתת חצי משער 5 לקבוצה האורחת ובמקרה הזה בטח ההנהלה תפחד שיהיה מצב כזה שאוהדי מכבי וביתר/קופים ישבו ביחד
  14. הדרבי הראשון שלי היה בגביע לפני מלא זמן (לא בגמר..אלא בשמינית גמר או משהו כזה...נו.בעונה שמכבי הפסידו לב"ש 1-0 משער של רוסו במספרת,זוכרים?)אז מכבי ניצחו 3-0 משערים של נימני וצמד של אופיר חיים נראה לי לא בטוח...זה אחד מהדברים שאי אפשר לשכוח הדרבי הראשון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.