Jump to content

maccabist1

משתמשים רשומים
    25
  • Last visited

Everything posted by maccabist1

1. באתר הרישמי מחשיבים גם את התארים מלפני קום המדינה ובONE מחשיבים רק את התארים מאז קום המדינה
  2. אם יש נבחרת אז זה אמור להיות על חשבון מחזור...
  3. אגב מאיר מליקה,למי שלא יודע הוא משחק בעירוני אור יהודה (יחד עם יוסי מדר אם מישהו זוכר אותו) היום הם ניצחו 6-1 את ....מכבי אור יהודה בדרבי חח אני לא יודע אם מליקה כבש כי שכחתי שיש משחק בכלל,אגב,לירן כהן ושוקי נגר הראו נוכחות...
  4. הוא התכוון לזה שברקוביץ' תפס לאיציק זוהר בביצים
  5. למי תעביר את זה?לדריקס?מה הם אשמים?מה הבחור הזה אשם? יש מלא ספסרים, יש הרבה אנשים שרוצים לקנות כרטיס. לא רק אתם חיים בעולם הזה, תבינו כבר. במקום לשמוח שכל כך הרבה אוהדי מכבי באים למשחק, אתם סתם מקללים אותו, שאני מאמין שהוא בכלל לא אשם.
  6. כן ראינו שגם אתם ישבתם בחוץ במשחק של מכבי ביתר ושם כרטיס עלה 132 שקל,כמו שאתם לא שמתם עלינו ואתם אלו שאמרתם להנהלה שלכם כמו דפוקים שיעלו את המחירים יענו שידרכו עליכם אז למה שאנחנו נעזור לכם???
  7. תלבישו אותו בבגדים של הפועל עם צעיף חולצה דגל וכובע תצלמו אותו לתפיצו ברשת עם השם שלו...
  8. בנתיים כמה שהוא מדבר לנו יש ת'הגנה הכי טובה.
  9. בתאכלס, עונת 2000 הייתה עונה שהיינו דורסים קבוצות על ימין ועל שמאל, וזה התחיל אחרי שהוקם "השחקן ה-12". נתנו לקבוצות 6,5 לביתר הבאנו 7 והכי חשוב לראשון נתנו 10. תראו איזה שינוי עשו הקהל כי ישר אחרי ההפסד 3-0 לחיפה אותו משחק מפורסם שלא נתנו לחיפה לבעוט כדור קרן כמעט 10 ד', מאז התחלנו לדרוס בלי סוף.
  10. בקשר לשירים אין בכלל מה לדאוג אנחנו הקבוצה עם הכי הרבה שירי אוהדים,הבעיה היא שאנשים נזכרים לשיר רק ששרים צהוב עולה ורק אחרי גול,אם ישירו יותר אנשים במשך שלבים ארוכים של המשחק יצטרפו יותר ויותר אנשים לשירה,ואחרי גול פשוט צריך לשיר מה שהרוב שר כי הם כבר בשוונג
  11. וזה לא ההנהלה חייבת להוציא את החולצות רסידו שמאמצים יכולים להוציא את החולצות זה גם פרסומת,תחשוב ש12 אלף איש יהיו עם חולצות של רסידו זה נותן להם הרבה פירסום
  12. תגידו מתכוונים הרבה אנשים לבוא לאור יהודה או שכמו תמיד רק פרדי יבוא ,כי אני גר באור יהודה ואני יהיה במכון כושר בידיוק באותו זמן (זה בתוך המגרש) אז אני יוכל להיכנס ואני רוצה לדעת אם בכלל שווה לבוא כאילו עם יהיה עידוד וכאלה...
  13. הוא היה קשר אחורי ,אבל הוא היה עולה הרבה להתקפה והיה כובש הרבה מאוד שערים,הוא היה שחקן נשמה מכביסט אמיתי,איפה הוא היה ואיפה הוא היום...
  14. בואנה יעקב תשתחרר ניהיה להיט אחושרמוטה חשבתי רק אני נדלקתי על השיר הזה......... ויש להם עוד שיר שאני לא מצליח למצוא אותו זה הולך ככה:"בחורות בחורות בחורות בחורות כל היום בראש שלי,שחורות לבנות שמנות או רזות,הכל טוב בשבילי.." אם מישהו יודע את שם השיר שיגיד לי אני מת להוריד אותו אבל אני לא מוצא
  15. עם כבר אז קאקו,מישאלוף משחק נהדר בתקופה האחרונה
  16. שאלה-מה ההבדל בין חג לשבת? גם ככה אנחנו משחקים בשבת ובאים ההרבה אנשים יחסית אז במשחק גביע הטוטו לא יעשו בחג,וגם ככה המשחק ביום רביעי ולא בשלישי
  17. שלישי או רביעי הבא נראה לי רביעי אבל לא בטוח (המשחק בבלומפילד)
  18. צודק כל מילה זהב. ואני לא מבין דבר אחד,אפילו אם מישהו לא אוהד מכבי בכדורגל (לפי מה שראיתי אמרו פה שהוא לא אוהד אף קבוצה בכדורגל) אז למה ללכת נגדה?זה לא מעניין אתך אל תבוא אל תפריע תן כבוד לחברים שלך שמנסים לדחוף את אותה מכבי רק בענף ספורט אחר. תאמינו לי היו צריכים לעשות אגודה אחת של מכבי גם כדורגל וגם כדורסל עם אותו יו"ר ואותם אירגוני אוהדים כמו ברסה,ריאל וכו'
  19. כן זאת רוני מפרוייקט Y תראו איך היא התרדרה ,אבל מצד שני מי מפרוייקט Y הצליח <_<
  20. קדוואח לא?אצלנו קוראים לזה קדוואח...
  21. מה אתם משועממים משחקים בבצפר משחקים כאלה?מילא תשחקו קדוואח זה משחק
  22. מאמן קונים איפה שרשום תכנית אימונים,שם יש לך אפשרות להחליף מאמן,רצוי לבחור מאמן טוב ומעלה,ואם אתה חדש אז אני מציע לך דבר ראשון לקנות מאמן טוב ולהשקיע 100 אלף בנוער זה חובה אם נשאר כסף תגדיל ת'איצטדיון בנתיים תשקיע בנוער ותקנה מאמן ותרוויח כסף ממכירת שחקנים וצופים,בהצלחה!!
  23. חחח יווו באמת אני כל הזמן מריח ת'אצבע לא יודע למה, גם הקטע עם הכוסית באוטובוס זה קורה לי הרבה אני רואה יושבת לידי ותחנה האבה אני צריך לרדת אז אני באמת מתחיל לחשוב על כדורגל כדי שלא יעמוד ואז פאדיחות עם כל הזקנות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.