Jump to content

gilad-b

משתמשים רשומים
    590
  • Last visited

Everything posted by gilad-b

1. כן ? ששרו מוחמד מת במשחק האחרון זה גם היה גזענות ? אין קשר לזה ששחקן ששמו מוחמד ניסה לחסל לנו את הכוכב של הקבוצה וקיבל אדום ? כשהיינו שרים שכטר מת זה גזענות כלפיי יהודים ? האובר רגישות האומללה הזאת כלפיי ערבים שחלילה ציפור נפשם לא תפגע בטעות זה הרבה יותר עלוב מהגזענות עלק שכמוך מתאמצים להדביק לנו
  2. עוואד החבית חרא הזה נראה פרי אהבתם של אחמד טיבי ואוהד בוזגלו הצבא של יענקלה נתן עבודה חזקה היום
  3. ערן אתה מושקע בזה רגשית יותר מידי אני חושש שאיזה לטאה תשלם את המחיר
  4. חוץ מזה שלבסוף זה הסתיים עם חגיגות בפנים של שונאי ישראל האויבים מאום אל פאחם שום דבר טוב אין לומר. החמישיה שפתחה שרן ביטון סבוריט חוזז וזאדה אחד אחד ועדת חקירה על איך שזה היה נראה בקושי אפשר להחליט מי היה הכי גרוע בינהם.
  5. אם בנפיקה נותנים עוד 2 לחיפה מי מקום ראשון?
  6. חח רמי וויץ אני בצרלטון או ברדיו חיפה ? בגול של אשדוד הייתה דממה טוב שלא השחירו את המסך
  7. מישהו חוץ מאוסקר ראה את הפס הזה לסבוריט? בחיי לא היה לי מושג שיש שם מישהו ואני עוד ביציע. מטורף.
  8. הורידו את הבמות בשני הצדדים ואין ציוד להפועל כרגיל דין לתל אביב ודין לחיפה אני לא זוכר איזה איסורים היו לחיפה אחרי שהם אשכרה זרקו פירו לתוך היציע שלנו מכבי כבר מעכשיו צריכה להיערך במלוא הכח למללמה הזאת כדי לא לתת למשטרה להתערב במאבקי הליגה וביתרון הביתיות
  9. יששששששש לא יאמן איזה מזל בסוף היה על הדשא הרכב של וובי של מישהו שפרש ולא עשה חילופים 10 מחזורים וכמובן המון ריספקט לגבריאל האמויפי. גאווה.
  10. תודה על ההזמנה יא חרבן יש לך דגל של מדינה זבל בסמל אישי
  11. לא שפניתי אליך באיזשהי צורה אבל בהתחשב בתגובה האחרונה שלך ׳מדינה זבל׳ לא נראה שההבחרת זו הבעיה שלך
  12. ישששששששששש בפנים שלכם כל האנטישמים פה אחלה גבי בישול גדול
  13. קארצב פותח בנבחרת זה יחצנות מוגזמת או גניבת דעת ?
  14. למי יש את התמונה מהתפאורה של האולטראס שמראה לקלינגר עם איזה מערכים צריך לשחק
  15. כולנו שאלנו את עצמנו בלב אחרי התצוגות במחזורי הפתיחה מה יקרה ביום שזה ילך קשה יותר ולא נשכיל לתת את הגול המוקדם לצערנו הרב המבחן הגיע מהר ובמקום הכי גרוע שיש למצבים האלה (יא) ונחשפו כמה מהבעיות שלנו בסגל שאומנם ידועות לכולנו מזמן אך כעת גם צפינו בהן בהופעת בכורה בליגה העונה השאלה הכי עמוקה שנשארת מתחלקת לשתיים קודם כל למה לעזאזעל במחזור 4 אנחנו עוד מדברים במונחים של בעיות בבניית והשלמת הסגל והשניה היא למה השם היחיד שעל השולחן כרגע לא ממש פותר אף אחת מהבעיות הללו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.