Jump to content

gilad-b

משתמשים רשומים
    590
  • Last visited

Everything posted by gilad-b

1. השידור ממשיך באתר של ספורט 5 כרגע חימום
  2. ערב שכולו פיור מכבי קודם כל ריספקט גדול לאסף והנהלת העף שהרימו ערב ברמה גבוהה מאוד שעשה הרבה כבוד לאגודה ולענף בכלל אווירה מטורפת והרבה פרצופים שהיה נחמד מאוד לראות שוב מטווח קרוב (א.ק עם כל הנהגת השחקן הותיקה). כן ירבו. מקצועית זו לא אותה ליגה כמובן היו טובים עלינו בכל פרמטר של המשחק ועדיין חבל שלא גירדנו שם את המערכה השניה, ההיכל היה קורס
  3. בתום יומיים נגמר המשחק בשעה טובה מזל שאשדוד שמו את השלישי אם לא יש מצב אנחנו מאחרים לעבודה מחר
  4. כמה מעט צריך לעשות מאמן בנסיבות הנוכחיות לאחר עזיבת איביץ כדי לא להיות אשם במצב לא משנה מה התוצאות בכלל? מעט מאוד ובכל זאת המאמן הזה מחליט ליסוע 200 קמש ראש בקיר לתוך משהו שלא עובד מעל כל צל של ספק. לא מבין את זה.
  5. מעניין מה מכין המאמן שיטת המשחק שעבדה מצויין נגד חיפה ואז התרסקה ללא כל מענה ותגובה נגד הפועל וסכנין הייתה דווקא יכולה להיות שוב רלוונטית נגד נתניה בחוץ כך שחוסר הגמישות הטקטי (הנוראי) בשני המשחקים האחרונים כעת יתנקם בנו כי אני לא חושב שיש למישהו ביטחון לתת לזה עוד הזדמנות (בצדק) אחרי שלעסו את זה סתם ב180 דקות האחרונות
  6. כנראה שזה עד כדי כך שהם היו מוכנים להיתקע עם חוזה של שחקן גמור רק לא לצאת מולנו שוב פרייארים
  7. מה בידיוק אתם חושבים לעשות עם שחקן שכולל חצי העונה הזאת לא פעיל כבר עונה וחצי ויושב על חוזה של מיליונים? התעלומה הכי גדולה זה הביצים שהיה לפיזה לא להתגמש בשקל על המחיר שלו וכל זה שהוא במצב לא שמיש. אם היה נתקע שם עוד עונה מה הם בידיוק היו עושים איתו?
  8. איכות שעושה הבדל מה לא זרקו עליו היום, צמוד לקו, כדורים קופצים, כדורי גובה, עם הגב, עם 3 שחקנים על הראש ומהכל הוא יצא הופעה לבל וואקמה
  9. מכיוון שהמאמן מאוד חדש אני לא יכול להבין מה עומד מאחוריי סיפסול שניים מהטובים של התקופה האחרונה קנדיל ודור פרץ שפשוט קטעו את הפורמה שלהם בשחקנים שלא במצב טוב העונה בלי סיבה נראית לעין. לא שאני פוסל את גלזר וגראלדש אבל זה לא בידיוק הרגע בתפר חילופי המאמנים ללכת עם מה שלפחות יש לו רקורד מוצלח כלשהו העונה? כנל יוני. בכמה נקודות ההתעקשות המוזרה הזאת עליו כבר עלתה לנו? יש את פארפה שאיתו בעמדה הזאת נתנו חמישיה האם זו לא הצבה סבירה יותר בהיעדר שחקן טבעי ובהתחשב בכושר הנוכחי של יונתן ? אחלה יוני אבל זה ממש לא היה המשחק לבחון אם הוא חזר להיראות כמו משהו שדומה למשהו.
  10. ניסוי כלים מוצלח אם ניחסתי ניצחון עם מימר חדש על הקווים יש לי את מה שדרוש כדי לפתוח נושא יתר
  11. הפועל מנצחים עם המימר החדש שלהם הכי באנקר בעולם
  12. האחרונים שתיפול שערה מראשם זה אלו ש׳יבואו לדבר ביציע׳ פשוט הסלידה והאנטי ככ בוערת בכם שאתם צובעים כל סיטואציה בתרחישי אימה לא נגמרים מי שאכפת לו מהקהל של מכבי, מי שאכפת לו משער 11 ומבין את חשיבות הדברים יודע להכיל סיטואציות ויודע להסתכל על התמונה הגדולה ולהבין שלא תמיד הכל הולך חלק ויש גם טעויות מפגרות בדרך אבל בסך הכל רבים הדברים החיוביים העונה מהשליליים אז למה לא להיאחז בזה למען המגמה הכללית ? פאלטה אחת וכל מצבורי החרא ישר צפים פה במסה חסרת פרופורציה מכל אלו שרק מחכים בפינה לרגע הזה. בשביל מה זה טוב ולמי זה מועיל? יוחזר השחקן ה12 ! זועקים כל מי ששכח שהשחקן אכל מאותו חרא בידיוק וגם לו ארבו בפינה בשניה הראשונה שהדברים לא הלכו חלק אז מה הפואנטה בידיוק ? אפשר להביע דעה, אפשר לבקר, אפשר לשאוף להווה ועתיד טובים יותר אבל עם הרעל והאנטי שמלא בכם אתם עושים נזק למכבי בידיוק כמו מי שאתם רצים לצלוב בפאדיחה התורנית.
  13. מה מימדיי הבעיה הזאת לדעתך ? כמה היא גדולה בתוך הקהל של מכבי שבשם המלחמה בגזענות אתה מוכן להיות משתפ של ניר רשף ופשכצקי ? גם עם ראדי שזה סיפור גדול ונתון לפרשנות של כל אחד מהצדדים בסוף כמות האנשים הבאמת אקטיבים נגדו היו בודדים אני לא אומר שאנחנו מושלמים. ממש לא ומעטים הקהלים שכן. אני נגד קריאות ״״גזעניות״״ ובכלל מעדיף ללכת על בטוח בכל מה שעלול להוביל לפגיעה במועדון אבל ללכת ולהתיישר עם הנראטיב של השונאים שבשונאים שלנו ויחד איתם יד ביד לשים זכוכית מגדלת על דברים מאוד שוליים וקטנים ביחס לכלל הקהל וכלל פעילות הקהל שלנו זה הזוי ומבחיל ואנשים הולכים בדרך הבזוייה הזאת רק כי כל מילה על ערבים מרטיטה להם את כל המערכת מסיבות שאינן קשורות לכדורגל
  14. לאיזה דוגמה של טועמה מחבל? חחח בשביל לתת את זה כדוגמה לגזענות צריך להיות אחיו התאום של ניר רשף או כרגיל בעל רגישות מוגזמת לנפשם של הערבים השבריריים שאסור חלילה לפגוע בהם ההיסטוריה כמובן זוכרת שטועמה קצת פחות רגיש ממך ועשה על זה אחלה סאטירה ברצועה בתור מחבל מתאבד נושא ראדי כבר נטחן ונלעס פה מאות עמודים וגם גדוליי תומכיו פירססו אחרי שפרצופו התגלה אתה וכמוך בהחלט מנסים להדביק לנו טייטל גזעני בכח ומוכנים להתיישר עם נראטיבים של גדולי שונאינו וכל זה רק בשם זה שאתם לא מסוגלים לשאת ׳פגיעה׳ כלשהי בערבים שאין צורך להרחיב מה מקור הגישה הזאת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.