Jump to content

gilad-b

משתמשים רשומים
    590
  • Last visited

Everything posted by gilad-b

1. נורטון מראה לך שיש וירוס ואז תיחנק עם החלון המעצבן הזה קפרסקי הכי טוב (לא שאני מישתמש בו)
  2. אני יודע בגלל זה שאלתי לאן הוא נעלם
  3. 1-0 לי (: מישהו יודע מה קורה עם המישתמש "ארז הקטן"? (:
  4. זה המשחק שנגמר 3-2 או משהו? שהרחיקו את ברגאמפ או משהו הכול מעורפל לי פה =]
  5. קבוצה חדשה :\ פעם שהייתי משחק היה רק 6 המשחק היתפלצן קצת מאז =]
  6. אל תשוויץ (: מחציות אצלכם אצלי עוד 5 דקות מתחיל המשחק X:
  7. בוקר טוב לכולם (: בהצלחה לכול הארזים למינהם P: אני היום עולה פיק אני אמור לישמור על המקום הראשון נגד קבוצה חלשה מקווה להביא הרבה אוהדים ס: איזה מצחיק המשחק שלי יתחיל שהמשחקים שלכם יהיו במחצית תביאו את השמות של הקבוצות שלכם נראה משחקים בינתיים
  8. מייצרים את זה במקררים של סבתות איכשהוא תמיד יש להן =]
  9. מישהו יודע מתי בידיוק תתחיל העונה השניה אולי נכין טבלת יאוש או משהו :\
  10. כוס אמאמאמאמאמ של הסדרה הזאת אין לא יעשו אותך בנאדם שפוי זהו סוגרים לך את הסדרה בפנים בלי סוף לכלום עכשיו למות עד לעונה השניה אבל בתאכלס סדרה גדולה ועונה גדולה חחח ורק את הפרק הראשון ראיתי בטלויזיה והיתמכרתי ישר שתצא כבר העונה השניה בטח נראה אותם בג'ונגלים שם כמו פרטיזנים P:
  11. על הזין הכול. שאראס
  12. שהפועל יפסידו. גם בכלל שאני לא יכול לראות אותם לוקחים גביע גם בגלל שאני חושב שיהיה לנו טוב עונה אחת בלי אירופה
  13. שמע לא יודע אם את השידורים עצמם של המונדיאל יהיה כאילו של צ'רלטון אני יש סיכוי טוב מה שבטוח כן תוכלו לראות אצלנו בפורום בערוצים הזרים כמו espn וכאלה
  14. עובד עובד מה אתה מזיין בשכל
  15. פורום נטו ספורט משדר את המשחקים של שבת של כדורגל ואת של מכבי כמובן לחץ כאן לצפיה בשבת של כדורגל מי שעוד מעוניין בפורום יש לכם שידורים וערוצים לצפייה ועוד מגוון פורומים (: תהנו !
  16. 4-1 דקה 88 (: הקהל שר לנימני עכשיו חח
  17. איזה נחמד שכולכם כבר סיימתם ואצלי עכשיו התחילה המחצית השניה (: 1-0 לי P:
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.