Jump to content

נדב קיץ

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About נדב קיץ

• Birthday 08/09/1987

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. מרץ 06 תותחנים גדוד 334 MLRS סיום מסלול ואחרי זה קו בקלקיליה שלושה חודשים היום אני נשרתי להיות טבח חחח ימי גימלים 2 בלבד ימי דפוק 154 כן כן לא טעות ימי ריתוק 0 יהיה טוב...
  2. קודם כל הטבחים שם עושים שני עד שני ככה שיוצא להם אם הם יוצאים שבת לצאת בשישי ומהתחנה מרכזית בתל אביב אתה לוקח 451 לתחנה מרכזית ברמלה ומשם 249 לרחובות שזה עוצר בדרך בבסיס אתה תראה כבר
  3. מה אתם מבינים בכלל רק חליל ברמלה! סוף סוף מישהו מבין עיניין
  4. 1 בני יהודה לקראת טו בשבט יחזירו את המשמש והצבע הכתום לאופנה ויראו לסכנין שעכשיו זה החג שלנו -2 2 מכבי נתניה ינסו לרוץ אחרי ביתר אבל הם לא ישימו לב שהמשחק הזה ירדם ויהיה משעמם מאוד ויגמר בתיקו משמים -X 3 חיפה בתקופה מצוינת והקסקסים של אלי אוחנה ושחקניו לא יפריעו להם להתקדם הלאה -2 4 תמיד שמזכירים משהו לא חשבו קורה ההפך -ב 5 מחוץ לרחבה לא יהיה אם בכלל יהיה משהו-ג 6 החלק העליון של הטבלה יראו קצת יותר רצינות ונחישות-א
  5. אז ככה.. אמרו לי לבוא מחר לבסיס מלי בדרום ,עכשיו אין לי מושג איפה זה ואיך מגיעים אם מישהו יכול לעזור אני יודה לו מאוד
  6. הכל תלוי אם אתה בקטע של קרבי או לא אני הייתי שם אחי וסבלתי מכל רגע,חוץ מהחברים שם אין לך כלום וזה רק מחזיק אותך קיצר אם אתה רוצה קרבי זה שווה אם לא שלא תעז ואם כבר הלכת לשם שלא תעשה טעות חייך ותגיע לגדוד שהייתי בו 334 או לנמר 405 תלך רק ל411 או למורן
  7. קיצר אחי אני טבח במחנה קרן אבל טבח של האגד בטח ראיתי אותך השבוע אבל לא ידעתי מי אתה קיצר עוד שבועיים תבוא אליי אני ידאג לך למה שאתה צריך ו
  8. 1- חיפה תשאיר את הפועל במקום הראוי לה 1-בני סכנין להיט? לא גרביים ולא נעליים פ"ת תראה להם מזה עוד להיט מאילנית 1-אחרי שראיתי את אלי אוחנה עושה קניות בארנה בהרצליה אני בטוח שכפר סבא יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר שאין לי מושג איזה צד זה ב א פרדי קרוגר איזה נוסטלגיה
  9. השחקנים של שום ינצחו וישתיקו את כל מי שפתח השבוע על הקהל את הפה שלא לצורך -1 1 2 בני יהודה אחרי ההפסד למכבי תל אביב יחשבו שחיפה זאת משוכה קשה,והם באמת צודקים כמו באתלטיקה צריך לרוץ מהר ולעבור את המשוכה הגבוהה אבל כמו שהם רצו בשבוע שעבר הם לא יעברו אפילו את הגובה של בוקולי שיכבוש שער במשחק הזה ויגמר 1-0 לירוקים חילופים זה דבר שצריך תמיד זה טוב ובדרבי בכלל זה טוב אני לא יודע למה אבל זה טוב , ואם יש משהו שהוא טוב אז משתמשים בו ללא הכרה עד שמגיעים לסיפוק ובקצב ניצחונות של הפועל ומכבי בליגה אני לא חושב שהמאמנים שלהם מגיעים לסיפוק בבית אם האישה, אז אולי על ידי עשיית הרבה חילופים הם יגיעו לסיפוק יהיה 6 חילופים א. כי פנדל זה לא מילה גסה וגם לא מילה יפה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.