Jump to content

^Yellow_HooliGan^

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About ^Yellow_HooliGan^

• Birthday 22/08/1990

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

1. צריך להוציא ת'דברים האופיטימיים מהעונה ובכלל זה מה שהוא עשה ואני שמח שהוא מסתכל על הטוב ולא על הרע..
  2. וואלה כשאני חושב על זה מה יש לפחד מיס"מים ?! הרי אנחנו צריכים להיות בגוש היס"מים האלה הם לא הרבה הם מעטים ואנחנו יכולים להיות גוש של הרבה עם אפחד לא יפחד ולא צריך לפחד מהם ..
  3. ברבע ל9 איזה זיןן כמה זמן אפשר לשחק בשעה הזאת ועוד מראים אותנו בשבת של כדורגל.. מוות לצ'רלטון !
  4. מה יש לשנוא אותה?! מה היא כבר עשתה לכם וואלה יופי עכשיו ככה יראו איזה מלאכים אוהדי הבועל שיחקנו ירכבו אמן!
  5. באמא שלי איך אתה צודק אין כל מילה שלך נכונה קלינגר הרס לנו את הקבוצה הרס לשחקנים את המכביסטיות בעיניים הרס הככל ..
  6. אילתי באמא שלי וואלה לא להאמין שאתה בא למשחק ועוד מאילת אין גדול אחי.. תקווה לימים טובים יותר..
  7. לא צריך להתייחס לפשיסטים האלה.. סתם זונות..
  8. לא אני לא קופץ לשום מקום לא אמרתי שאתם חוזרים למחאה לא אמרתי כלום פשוט התגובות כמו החרם על המנויים וכל השטויות האלה חשבתי שאתם מנסים להגיד משהו אבל לא משנה.. הבנתי אין שום מחאה..
  9. לפי כל התגובות שקראתי אתם בעצם מנסים להגיד שחוזרים למחאה??....
  10. וואלה באמא שלי השחקן צריכים להתגבש.... כולם להכיר את כולם להיות משפחה!!
  11. חחחח איזה תמונה אדירה איזה מעפן הוא באלוהיםםם
  12. וואלההה אתם יודעים מהההה ראבק לא צריך אתם חושבים שאני לא יעזור בזה שאני יבוא סבבה אני לא יבוא יותר משתלם לי לבוא במונית שירות בכיף ..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.