Jump to content

Moti

משתמשים רשומים
    147
  • Last visited

Everything posted by Moti

1. האיוונט של האירוע: https://www.facebook.com/events/885482814805869/ בבקשה להיכנס ולשלוח לכל אוהדי מכבי.
  2. מכירים את הבעיה הזו, אבל קשה להילחם בכמה חזיתות. נוכיח את כוחנו במאבק הזה ונמשיך הלאה.
  3. תהיה צפייה איכותית. מקווה שכבר הערב נפרסם אותה. בכל מקרה, מאוד חשוב שתכנסו לדף של האחים או הארגון ותשתפו את הפוסטים הרלוונטים למחאה. כדי שנגיע לכמה שיתר אנשים דף העמותה https://www.facebook.com/Brothers1906 דף הארגון https://www.facebook.com/maccabifanatics
  4. Fool me once shame on you , fool me twice shame on me או בקיצור , לא יקרה.
  5. העמותה והארגון העלו הודעה רשמית על החרמה סופית של המשחק .
  6. למרות שאין הסכם חתום עדין עם הפועל חיפה , לא אמורה להיות בעיה מולם כי יש אישור עקרוני למתווה ה50₪. רק ג'קי הנקניק הזה עושה בעיות .
  7. למרות שזה לא הפורום הנכון. אבל אין ספק שגם האליפות אירופה בכדורסל העניקה לכולנו רגעים גדולים
  8. שים לב לסימן שאלה שהוספתי לכותרת. יכול להיות שזה ספין, יכול להיות שלא. שווה נושא לדעתי
  9. |חוזר לישראל? אלירן עטר סיכם בהפועל ת"א, מחכה לסיכום עם ריימס פרסום ראשון: האדומים הגיעו להבנות עם השחקן, ריימס וכן עם מכבי ת"א לה זכות ראשונים על החלוץ, בדרך להחתמתו ל-4 שנים וחצי. המכשול היחיד: הדרישה של עטר לקבל פיצוי על שכרו מהקבוצה הצרפתית. הפועל באר שבע הגישה הצעה רשמית לאיתי שכטר| http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4609264,00.html
  10. אין ספק שיש כאן בעיה. כשאתה חוזר ממשחק בצפון ב2-3 בבוקר זה בעייתי . כשאתה יוצא למשחק בנתניה ב6 ומגיע ב12 וחצי זה גם מעצבן. ככה זה שאנחנו רוקדים לפי החליל של ערוצי הטלוויזיה . לא רואה איך זה משתנה. בכל מקרה , שבוע הבא חוזרים לבית. כמה געגוע יש לי למקום הזה, כמה מתסכל להיזכר שלא נהיה שם שניים לפחות.
  11. שמח שהגענו ליום ש3 וחצי אלף אוהדים במשחק חוץ נחשב (בצדק ) קצת. אני אישית כבר משחק חוץ שלישי שאני יושב בשורה הכי תחתונה עם אחיינים שלי ופשוט מתמוגג מכמות הילדים שמגיעים למשחקים . וזה לדעתי , הדבר הכי גדול שמיטץ עשה כאן .
  12. לדעתי כן, אלה 2 רכישות שונות . אבל כבר רכשתי חולצה בעבר, ככה שזה לא רלוונטי עבורי
  13. רכשתי משם חמישה כרטיסים ביום שישי. מה שקבלתי: 1 : כרית נוי , דווקא שווה 2: 20% הנחה בחנות 3: דיסקית אליפות 2013-2014 4: כיסא קטן של מכבי ( תכלס לא משהו) 5: הדפסה חינם לא רע בכלל ואחיינים שלי פשוט עפו על המתנות האלה . אחלה יוזמה של המועדון ובאמת שגורם לדור הצעיר להתחבר יותר
  14. נמאס לכם מהעמלות המוגזמות? רוצים לחסוך את חלקן ולמנוע מחברות הכרטיסים להתעשר על חשבונכם ועל הדרך גם להרוויח פרסים שווים? אם כן , זה המבצע עבורכם : "רגע לפני שהשנה האזרחית מסתיימת, ליגת Winner מעלה הילוך וגם בחנות הרשמית נכנסים לטירוף סוף השנה. לא פחות משישה משחקים בליגה ובגביע הטוטו צפויים לצהובים במהלך החודש הקרוב והחודש משתלם במיוחד להגיע לעודד. לכבוד סוף השנה החנות הרשמית יוצאת במבצע משוגע, כל מי שירכוש כרטיס לאחד ממשחקי הבית או החוץ במהלך חודש דצמבר יקבל כרטיס גירוד. כל כרטיס למשחק שווה כרטיס גירוד וכל כרטיס זוכה! רכשתם חמישה כרטיסים? קיבלתם חמישה כרטיסי גירוד וזכיתם בחמישה פרסים! החודש שווה במיוחד להגיע לחנות הרשמית ושימו לב לפרסים שמחכים לכם: מנוי לעונת המשחקים הבאה 2015/16, עשרות כרטיסים זוגיים לאחד ממשחקי הבית של הקבוצה העונה, חולצות משחק רשמיות שלAdidas ועוד אלפי פרסים נוספים. המבצע ייערך בחנות הרשמית בלבד במהלך כל חודש דצמבר ואת הפרסים ניתן לממש עד ה- 31/01/15. כרטיסי המשחק יינתנו בהתאם למשחק הנקוב בכרטיס הזכייה, בכפוף לשיקולי והחלטות המועדון וניתנים לאיסוף עד יומיים לפני קיום המשחק. מימוש הזכייה עם הצגת הכרטיס בחנות הרשמית בדיזנגוף. אין כפל מבצעים והנחות, המבצע עד גמר המלאי."
  15. up האירוע הראשון יתקיים היום צפון. יום שישי הקרוב אנחנו באיכילוב
  16. ילדים זה הדבר הכי מרגש שיש ביציע.. פשוט מחכה ליום שאקח את שלי. אומנם אצטרך לעזוב יציע לשנים הראשונות , אבל זה שווה את זה.
  17. אנשים מכל הצדדים צריכים להירגע טיפה, לקרוא את כל מה שהולך כאן נהיה כבר עצוב . זה נגד זה, הוא נגד ההוא וכולם בטוחים שהם צודקים. חלאס עם זה, שכל אחד יעשה חשבון לעצמו ותבואו למגרש כדי לעודד. אנחנו מתחילים לאבד את זה.
  18. עוד דבר, משפחת לוזון כן למדו את הלקח . אחרי המשחק מולנו הם הסכימו להסכמי הדדיות מול הצד השני של העיר והקןפים מהצפון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.