Jump to content

Knovler

משתמשים רשומים
    404
  • Last visited

Everything posted by Knovler

1. החטיא גם בדרבי (שיחקנו עם חולצות כחולות והפסדנו 1-0 מעצבן), וגם נגד רודה ב4-1 בהולנד. אגב, נגד אירלנד, 2-2. במצב של 2-1 לאירלנד באירלנד נמני בעט פעמיים פנדל פנימה. כי בפעם הראשונה השחקנים נכנסו מוקדם.
  2. דביר אתה מלך. עוד 6 שנים למנאייק.
  3. מדהים. לחיבור. אם אני לא טועה, ברגל שמאל זה היה. שער ממש יפה. ונמני אם אני לא טועה, עונת הגלאקטיקוס, 2-2 נגד בני יהודה, הם הובילו 2-0, עשינו 2-2, ואז בפנדל השני שלו באותו יום הוא החטיא בדקה ה90.
  4. סבבה רצח ראש הזהב קרוב לבית, קצת דפוק שהם עוברים אם אין שיפוץ אבל סבבה...
  5. מתן, כל מילה אחי. ועמי, אין בעיה. אבל תסתכל בנושא הזה ותראה שזה ממש לא מ"פ אחד...
  6. 1. לא מבין למה לתקוף כל הזמן אבל גם זאת דרך להתבטא... זה לא נכון תחבירית? מצטער, לא הייתי טוב בחיבור\לשון, קבלתי רק 70-75 בבגרות. 2. הקטע שזה לא עפ"י אדם (מש"קית / קצין / נגד) אחד. זה מבוסס על המון מקרים. כן, היו יותר מדי מקרים שהצבא פעל לא נכון ומכאן באה המחשבה שהמערכת דפוקה. אין מה לעשות, אין היגיון בצבא.
  7. בגלל מישהי אחת? הצבא כ"כ דפוק בגלל אלפי מקרים. בלשון המעטה.
  8. אני סומך על מכבי בקטע הזה שהם יעיפו את דאבור ומרגוליס, הרי הם מומחים בלשחרר את כל השחקנים הטובים (במיוחד שחקני בית), ולהשאיר את הזבל.....
  9. לך לתפקידים של 5 9 יומיות. שקמיסטים לעיתים. גם טבחים.
  10. אני זוכר שפרימו אמר שאשדוד חוגגים בטירוף את ה5-1..... לא יודע, מוזר. אתה גדול שרשמת את זה כי באתי לכתוב את זה. מכור רצח. זוכר זוכר. 8 שנים. יורו 2004. משחקים שמכרנו: המשחק שנה שעברה נגד חיפה בפלייאוף. המשחק מלפני שנתיים נגד חיפה בפלייאוף. המשחק נגד בני יהודה בוינטר ב2007-08 במחזור האחרון.
  11. יאפ. אני מעדיף על אותו על זר\אלברמן\לוגסי. שחקן בית, ואני מאוד אוהב אותו ואני מאמין שהוא יהיה טוב בבוגרים.
  12. על הפנים. שחקן לא מספיק טוב. לא אותו שחקן של בית"ר. אני בכלל בעד רוסלן ברסקי יחד עם רפי דהן. בכל מקרה, מי המאמן?!
  13. ליברפול, קבוצה שהייתה פעם הגדולה ביותר וככל שעוברות השנים היא הולכת ונעלמת (בדיוק כמו מכבי שעוד 20 שנה כבר לא יהיה לה את מספר האליפויות הגדול ביותר). ריאל מדריד שהיא עם מספר האליפויות הגדול ביותר בספרד, שכל שנה מביאה מלא כוכבים, שחקנים, ומאמן במלא כסף ובסוף לא לוקחת כלום (כמובן להוציא את השנה ) נראה לי זהו.
  14. עירוני רמה"ש והפועל עכו - פשוט גועל נפש.
  15. וכמה גימלים קיבלת? ביקורופא?
  16. מצטער, אבל מוטי צודק. 500 שקל על החולצות? כשהצעתי לבחור 100-200 ש"ח הוא צחק עליי כאילו איזה הזוי אני... מי שרוצה לשלם 500 על כל חולצה? וולקאם.
  17. וואי הייתי בטוח זה הנפצה... מה אמרת למפקד שלך?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.