Jump to content

Knovler

משתמשים רשומים
    404
  • Last visited

Everything posted by Knovler

1. הוא ועומר עושים כ"כ הרבה חורים.... אולי התקפית הוא סביר כי הוא עולה הרבה ולעיתים נדירות יוצאות לו אחלה הגבהות.... צריך לשחק? צריך להיות במכבי? עדיף שלא.
  2. וואלה קוסטה צודק. והמשפט שכתבת נכון. הוא עדיין לדעתי לא צריך להיות במכבי ובטח שלא ב11. שחקן שלא תורם שום דבר התקפית, ועם כל הכבוד להיום, נראה מה הוא יעשה בליגה ולא במשחק אימון עם קהל.
  3. מרגש. איזה אנשים מרגשים הגיבו.
  4. וואוו. פונצ'י, ליאור ימין, כל האנשים המרגשים היו שם פעם. אני זוכר שחצי פורום היה מראשון בכלל. וכן זה היה ב2003 ככה אם אני לא טועה. יזראלוב עדיין מסתובב פה בפורום מגיב פעם ב....
  5. וואלק דניאל אני זוכר ואני זוכר אותך עוד מהפורום של הגייט עם דור נעמן, יזראלוב, ליגל וכו'
  6. וואלה דימה לא זוכר כבר תשאל את גיא ע הוא היה אחראי על זה חח
  7. כואב לשמוע. אבל תקשיב לגל. אל תלך לזה.
  8. חחח הוא חזר בתשובה. אתה מוזמן לשאול את עידן דורון \ אלעד סילבס.
  9. אני מרץ 11. מנסיון, הכי טוב להתגייס בסביבות נובמבר.
  10. יאללה. אז המילים שלו לא הכי חכמות. תהנו ממנו, הוא מקפיץ, זה שיר סבבה לגמרי. זה הכל. לא כל שיר צריך להיות שיר נשמה או שיר חכם. וואלה אני נהנה ממנו.
  11. השנה חיפה תיקח. קריית שמונה תהיה באמצע טבלה (מקומות 5-8 בערך), הפועל למעלה צמוד ומכבי אחריה. אני מקווה שגם נתניה ובית"ר יהיו למעלה שתהיה ליגה טובה.
  12. נשמה אני לוקח כמעט כל יום ראשון רכבת לראשונים\יבנה (פלמחים) ואני לא משלם שקל. הנה עוד הוכחה: http://www.rail.co.il/HE/DrivePlan/ScheduleAlerts/Pages/SoldiersShuttle.aspxhttp://www.rail.co.il/HE/DrivePlan/ScheduleAlerts/Pages/SoldiersShuttle.aspx
  13. שחקן שלא תורם בכלל למשחק ההתקפה, שחקן מיותר, הייתי מעדיף לראות את דהאן וברסקי ביחד. לא אותו שחקן שהיה בבית"ר. חבל. אה והוא לא מנהיג. עושה הרבה עבירות מיותרות. בקיצור, לא, וחבל. אבל אני כבר לא מתפלא.
  14. אין מה לעשות כפרה, נדפקת. אבל זה לא כ"כ גרוע, תהנה מהשירות שלך. בכל מקרה, איזה פלוגה היית בניצנים? בז?
  15. בורגס. זול. הכי כיף שיש.
  16. אין סיבה שתישאר במקום שאתה לא רוצה 3 שנים. אם אתה באמת אבל באמת לא יכול להיות שם יותר, תעשה הכל כדי לעבור. יש הרבה דרכים, חבל שעשית את הטעות מלפני חודשיים ועלית על האוטובוס, אני הייתי במצב שלך ופשוט לא עליתי (כמובן שהבטיחו לי שאני אראה משקית ת"ש ושאר החרטות ביחידה). אתה מוזמן לשלוח לי ה"פ.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.