Jump to content

Knovler

משתמשים רשומים
    404
  • Last visited

Everything posted by Knovler

1. רוצה לשמור כל השירות עם יציאות יחסית טובות? לך לזה.
  2. אוי איזה שטויות קשיי הסתגלות 42 לא עושה כלום באזרחות הכל טוב
  3. סמל אחד ויחיד לכל המחלקות ומצידי שבכדורגל אם הם רוצים שיוסיפו כוכבים.
  4. חייבים לעבוד עם חלק מהשחקנים על השמירות במצבים נייחים. לא הגיוני שכל פעם נקבל את אותם גולים. במחצית הראשונה, שחקן של אשדוד לבד בקרן נוגח החוצה. לבד. מחצית שנייה עוד פעמיים ששחקנים של אשדוד נוגחים לבד. פעם אחת זה נגמר בשער.
  5. מה התלהבתם מעופר ורטה? הגנתית הוא חושך. ובכלל, אם הוא היה מוסר למקרייב מתי שהוא בעט לשער זה 2-2. הניגרי נתן משחק טוב מאוד.
  6. קשה מאוד לדעת לפי משחק אחד, או לפי אחד ודקות בודדות פה ושם. אבל, מבחינה התקפית הוא נראה בסדר גמור איך עדיין עומר ורד עדיף עליו, ומבחינה הגנתית הוא בדיוק כמו עומר ורד, בהחלט לא משהו. אני עדיין חושב ששחקן מהיר על הקו יכול לעשות צרות להגנה שלנו אם הוא ישחק.
  7. האמת? מאז שראיתי את הגול שאנדלובו שם נגדנו התחלתי לחשוב שהוא פחות טוב....
  8. אהלן, מלפני שבועיים בערך היה לי חום 37.7 והייתי גמור והרופא הרוסי המעפן מהמרפאה הביא לי 2 ימים פטור עבודה משרדית... המפקד שלי ראה אותי שאני באמת חולה נתן לי להשאר יומיים בבית... השאלה שלי היא האם אפשר לקבול את הרופא... כי הבנתי שאם יש לי חום בצבא זה חובה להביא גימלים. ניסיתי לצלצל לקבילות חיילים ולא קבלתי תשובה. מישהו?
  9. כן, עשיתי את זה כבר אבל זה נתקע.
  10. אם כבר ווטסאפ, מישהו יודע איך אני יוצא מקבוצה? יש לי קבוצה שהייתי בה משהו כמו חודשיים והיו מלא הודעות (יש לי אייפון) וכל פעם שאני מנסה לצאת זה יוצא לי מהווטסאפ. ניסיתי גם SAFE MODE וזה לא עובד. מישהו?
  11. נושא מצויין. אני הייתי מעדיף את עומר ורד כמגן ימני, ייני כבלם (במקום קרלוס גרסיה), דהאן קשר אחורי ודאבור חלוץ. כמובן שקולאוטי חילוף ראשון לפני ארנשאו.
  12. השיר הכי מרגש: עונת 2007-08, מכבי פתח תקווה באה לבלומפילד למשחקו האחרון של אבי נמני כשחקן פעיל. שער שיוויון של מכבי פ"ת ו500 אוהדיה בשער 7 בבלומפילד בצעקות "אווווווו ליגה לאומית!!"
  13. אתה יודע איפה תשובץ? פלמחים? צריפין? תל נוף?
  14. אה, סבבה. בעצם לא, לא טוב לי כשאלברמן עם הסרט קפטן על היד. מעדיף את ייני. אה לא? סבבה.
  15. ואיפה הקפטן שלנו, שרן ייני? בהגנה? רגע, אז איפה טיבי? בהגנה? אז קרלוס גרסיה איפה?
  16. כי אי אפשר לשחק עם ארבעתם. אלא אם כן הוא יוותר על קשר אחד, או שהוא ישחק עם אחד מהם כקשר. לא יודע.
  17. וואלה להקה קטלנית. נשמע עוד מעט, תודה.
  18. וואלה אוהד. מותר לי לחשוב ששחקן במכבי לא טוב ולא מגיע לו להיות ב11? תודה. אני מעדיף את רפי דהאן, מהארן ראדי ורוסלן ברסקי ואפילו את מושיקו לוגסי, לפחות הוא שחקן בית. תשמחו עד מחר מגביע הטוטו אני כבר לא מתרגש מזה... נראה כמה גולים וכמה פסים טובים קדימה הוא ייתן בליגה...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.