Jump to content

Knovler

משתמשים רשומים
    404
  • Last visited

Everything posted by Knovler

1. כדורסל לא כ"כ מעניין אותי אבל מה אתם מתפלאים משחקן שעשה שקט לקהל של מכבי בזמן שהוא שיחק בהפועל ירושלים ואחד שהוא פרובוקטור לא קטן? ואם זה היה בזמן משחק? יעני טראש טוק? אז אני לא רואה שום בעיה עם זה.
  2. גיא לוי העלה את הצעירה ליורו. ומוטי איווניר כלום, חוץ מכדורגל יפהפייה בתחילת העונה שעברה, ואני מחזיק ממנו פשוט. בגלל זה אמרתי שהייתי שם אותו בסביבות 4, אחרי 3 המאמנים שלקחו אליפויות.
  3. 1. אלי גוטמן 2. אלי כהן 3. רב"ש 4. מוטי איווניר 5. גיא לוי 6. אלי כהן השאר לא מאמנים באמת, או שכבר עבר זמנם (קשטן). אני מסרב להכניס את אוסקר גרסיה לרשימה, אם כן אז בסביבות מקום 3-4. הוא עדיין לא הוכיח כלום (אפילו לא אליפות אחת).
  4. קצת מוזר להגיד את זה, אבל בין הדקות 15 ל30 בערך מכבי כמעט לא עברה את החצי. 10 דקות ראשונות של טירוף. ייני לא מגן ואני עדיין מעדיף שישחק בלם במקום קרלוס ושורד יהיה במקומו. הגול שהבקענו רק בזכות אוסקר שאמר לשחקנים לא להוציא את הכדור. קולאוטי גדול, והצלה גדול של שער בטוח של קרלוס בדקה ה7. יאללה מכבי, נקווה לשיפור ביכולת במחצית השנייה ולכניסה של רפי דהאן.
  5. אני באמת מתלבט אם להצביע ללפיד או לעבודה...
  6. היו. הכי מצחיק שרושמים שזה "אזעקות שווא". ממש כמו אחרי עופרת יצוקה...
  7. בטח מדור קורסים... רשום מיטב תל השומר?
  8. אם "עוצמה לישראל", "הבית היהודי" ו"האיחוד הלאומי" רצות ביחד אפשר להגיע למעל 15 מנדטים.
  9. מעניין אותי מה אתם חושבים על זה: http://idanlandau.co...f-peace-of-war/ והנה כתבה עליו משנה שעברה: http://news.walla.co.il/?w=/9/1822444
  10. בנתיים הכל בסדר, אבל בוא נקווה שמיץ' לא יעשה את השיחה השנתית....
  11. שמעתי בבירור 2 בומים. טיל אחד נפל בשטח פתוח ואחד יורט ע"י כיפת ברזל.
  12. עזוב כפרה. תמיד בשלב הזה של העונה הכל עדיין טוב.
  13. טוב אוסקר. וברצינות, למכבי יש את אחד הקהלים הכי מגעילים בליגה (אם לא הכי) ולכן צפה לבלאגן (אם לא עכשיו אז בהפסד הבא).
  14. פעם ראשונה שמפרסמים שנפל באיזור ראשון...
  15. כה קלצ'נקו הבקיע מקרן. נמני שנייה אחרי זה השווה לדעתי ממסירה של ביטון... אחרי זה פנדל להפועל לא זוכר איך 2-1 להם ואז נמני נפל ברחבה והפרשנים אמרו שלא היה כלום אבל היה, ונמני הרעיד את הרשת של 11, 2-2 ונגמר. ואת הפנדל שנמני החטיא (בעט דרדלה אחושרמוטה חלש לצד ימין החוצה) לשער של אלימלך ב99-00 היה לכיוון 11 וזה היה אחד המשחקים הכי גרועים שאני זוכר של נמני.
  16. אל תאשימו את אלירן. תאשימו את גל !
  17. בשורה התחתונה אין זכות לאף אחד שקנה כרטיס לזיין את המוח על מחירים גבוהים. תהנו בדרבי.
  18. יזהר אשדות רק רצה להכנס לתודעה ולכן כתב שיר מגעיל ומבזה כזה. בנאדם מסכן ואומלל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.