Jump to content

Knovler

משתמשים רשומים
    404
  • Last visited

Everything posted by Knovler

1. אמרתי לך, אני מקווה שלא תגיע לשם. אם וכן, בזמן הלא ארוך שהייתי בטכני אני יכול להמליץ לך על קורס אביזרי כנף וקורס אביזרי נ"מ, ששם יש לך סיכוי ליומיות מפלמחים\צריפין\תל נוף.
  2. אני הייתי בטכני, ואני משרת בתפקיד של קורס מסויים שעשיתי שם, בפלמחים (היציאות שלי הן נוחות אחושרמוטה- יומיות עד 5 וכמעט תמיד אני יוצא לפני) ואשמח לעזור לך אם תרצה. עוד לא התגייסת - מצויין. אתה לא עולה לאוטובוס עד שלא משנים לך את השיבוץ למשהו אחר. בכללי, חיל האוויר זה חרא. דבר שני, במידה ואחרי הכל (ואני מקווה שזה לא יקרה, כי זה פשוט לא צריך לקרות) הגעת לטכני, אפשר לצאת. קשה מאוד, אבל אפשרי. צריך כח רצון ונחישות. היציאות בטכני לא כ"כ נוראיות - חמשושים, ולפעמים אפילו יציאות יותר טובות. בקשר לתפקיד, הוא חרא לא משנה איזה קורס תעשה. מגעיל, גריז, שמנים, דלקים, מטוסים \ נ"מ וכו'. לא מומלץ. יציאות בסדיר? בעקרון, 80% מהמקומות זה 11\3. קצת חמשושים ויש חלק קטן שזה יומיות: היחידות (שאני לפחות מכיר) הן: במצ"א 108 בצריפין, מתנ"ם 5656 בפלמחים ויא"א 22 בתל נוף (האחרון הכי פחות כדאי), כמובן שכל מה שרשמתי הוא דרג ד'. אולי מה שרשמנו לך נשמע לך ג'בריש עכשיו, אבל ככה גם לי היה וחבר הסביר לי הכל לפני שהגעתי ובסוף הסתדרתי. בטכני סה"כ זה די שכונה, העונשים גם קלים ואפשר לעשות בעיות, שוב, אם אין לך בעיה להיות שם כמה חודשים טובים ולעשות חמשושים אז אני מאמין שתצא משם ויהיה בסדר, אבל זה תהליך ארוך ומעצבן. בעקרון אני ממליץ לך לא להגיע לשם כי זה סתם כאב ראש, ואתה יותר מיכול לעשות את זה כי עוד לא התגייסת. בהצלחה.
  3. זה רק אני או שכל מי שנכנס לפורום "בכיף" או בשמו החדש "בטיל" נכנס כי הוא רוצה לראות תמונות בנושא של לואיסנה לופילטן?
  4. צודק בקשר לראדי. רק שייני וטיבי זה ממש לא הגנת ברזל חח
  5. אני מצטער, אי אפשר לדעת אם הוא שחקן טוב או לא על פי משחק אחד. דולי ג'ונסון נתן משחק ראשון אדיר. מדוניאנין נתן 5-6 משחקים מצויינים. גונזאלו נתן 10. פאביצ'ביץ' גם. והרשימה ממשיכה... יש לו מבנה גוף מצויין, את זה כן אפשר להגיד.
  6. ווואו. הודעות שלנו מלפני 7 שנים.
  7. דביר אתה יודע איזה טחינה זה??? הם יוצאות יותר גרוע מלוחמים
  8. למה אין את המפלגה של ציפי לבני באפשרויות בסקר ? אם לבני, יאיר לפיד ושלי מתאחדים - הם יכולים לקבל יותר מנדטים מהליכוד ביתנו.
  9. אחרי שהייתי בהוט מובייל ועברתי לגולן טלקום אפשר להגיד שיש הבדל ענק. בהוט מובייל כמעט תמיד אין קליטה. בגולן טלקום (שבעצם הם על האנטנות של סלקום) יש קליטה אדירה. 49 ש"ח לחודש - שיחות לחו"ל ל53 מדינות, שיחות חינם בארץ לנייחים וניידים ללא הגבלה, SMS ללא הגבלה, וגלישה ללא הגבלה. תענוג. כחלון זה אח.
  10. בנתיים חוץ מחיפה בבית, לא ראיתי משהו שונה משנים קודמות במשחקים נגד בית"ר, בדרבי ונגד חיפה בחוץ.
  11. אמרתי מהתחלה, שהזרים לא משהו. ארנשאו שחקן טוב, אבל הוא מיותר והוא חייב לדעתי חלוץ לידו והוא לא יכול לשחק באמצע לבד. קרלוס גרסיה מרגע שראיתי את הגול שאנדלובו שם בטוטו אמרתי שהוא חלש לאללה, מאבד כדורים ואיטי להחריד. גורי מסורבל ומיותר. גונזאלו שחקן מצויין, זה שהוא בתקופה לא טובה לא אומר שהוא לא טוב. ואניימה גם בתקופה לא טובה (איזה גולים מטומטמים הוא מקבל) אבל הוא גם שחקן אדיר. לסיכום, 40% יש לאוסקר בזרים.
  12. דווקא נהניתי בעונה הזאת. ניצחנו 3-1 בדרבי, באשדוד, היה כיף לכל משחק לבוא באותה עונה. ו9 תיקו זה פחות מחצי.
  13. נכון. נראינו טוב בדקות 5-6, 20-21 ו86-87 (כל הבעיטות של מכבי למסגרת), ונראינו לא טוב בכל השאר. בתקופה עם אלי כהן לא הפסדנו 20 משחקים רצוף. חיפה הובילה עלינו ב9. אנחנו הובלנו עליה לדעתי ב20. אז זה שונה בהרבה.
  14. כמו שכתבתי בנושא השני, במשחקים הגדולים שאנחנו צריכים לנצח אנחנו מפשלים. ככה לא לוקחים אליפות. ואוסקר, we play very good? באמת? חבל שהשער לא נכנס בדקה 35, ככה הוא היה עושה חילוף לפני. חבל אחושרמוטה. זה מה שקורה שכשבאים לשחק על תיקו.
  15. אם היינו מנצחים בדרבי (שהיה חתיכת נקודת ציון) היה מעל 9 הפרש כבר מהפועל. בית"ר עקצה אותנו וגם אותה לא ניצחנו. אבל מנגד, ניצחנו את מכבי חיפה במחזור הראשון העונה. בקיצור, לא קל בכלל, אבל אם מנצחים.....
  16. לא משהו בכלל, אבל יכול להיות שזה מה שחסר. הוא בן זונה גדול וכבנאדם אני שונא אותו, אבל אם הוא בא שיצליח.
  17. וואלה, עברתי מלפני כמה זמן להוט מובייל, הייתי חודשיים, היה נוראי מבחינת קליטה, ואינטרנט. עברתי שלשום לגולן טלקום, שהם למעשה על האנטנות של סלקום. קיצור, עולם אחר. תענוג. קליטה מדהימה, אינטרנט טס. 49 ש"ח לחודש הכל כולל הכל + שיחות לחו"ל (שתאכלס אני לא משתמש).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.